Vila Penava Obrázek0
Vila Penava Obrázek1
Vila Penava Obrázek2
Vila Penava Obrázek3
Vila Penava Obrázek4
Vila Penava Obrázek5
Vila Penava Obrázek6
Vila Penava Obrázek7
Vila Penava Obrázek8
Vila Penava Obrázek9
Vila Penava Obrázek10
Vila Penava Obrázek11
Vila Penava Obrázek12
Vila Penava Obrázek13
Vila Penava Obrázek14
Vila Penava Obrázek15
Vila Penava Obrázek16

Vila Penava

Chorvatsko - Kaštelanská riviéra
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Přímo na pláži
Bazén
Lehátka zdarma
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Objekt se nachází ve městě Trogir na ostrově Čiovo. Čiovo je malebný ostrov, který je s Trogirem spojen mostem (lze se na něj dostat vodním taxi cca 2 EUR/osoba nebo pěšky cca 10 minut). Ve vzdálenosti 300 m se nachází Okrug Gornji, tradiční dalmatská vesnice, kde najdete velké množství restaurací, kaváren, konob a nejznámější pláž na ostrově Čiovo s bary, kavárnami a centrem vodních sportů. Transfer z letiště v Zadaru do hotelu trvá asi 1 h, transfer z letiště v Dubrovníku do hotelu trvá asi 5 h. Autobusová zastávka se nachází 200 m od apartmánů. Díky své poloze v blízkosti Trogiru je výbornou základnou pro poznávání Trogiru, Splitu a vodopádů Krka.

.

Pláž

Hotel se nachází přímo na pláži. Lehátka na pláži u hotelu (omezený počet) - zdarma, lehátka a slunečníky na ostatních plážích - za poplatek (cca 20 HRK/den/lehátko, 60-80 HRK/den/komplet: lehátko + slunečník).

K dispozici pro hosty

Recepce (otevřená pouze v době ubytování hostů), parkoviště, sluneční terasa. Židle na terase (omezený počet) - zdarma. Hotel má vlastní parkoviště (zdarma, parkovací místo lze rezervovat předem) - dostupnost volných míst není zaručena.


.

Internet

V pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Samostatně. Široký výběr restaurací a barů, nejbližší cca 100 m od apartmánů.

.

Sportovní a animační program

V těsné blízkosti cca 300-500 m na pláži: škola potápění, půjčovna vodních skútrů, lety padákem. Nejbližší diskotéka cca 500 m od objektu. Blízkost starého města Trogiru dává možnost užít si jeho večerní atrakce.

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Dobrý standard a ideální poloha bytů jsou skvělou volbou pro náročné a nezávislost oceňující klienty. Poloha zajistí dokonalou dovolenou u krásného moře a v blízkosti nádherného města s klimatem, kterým je Trogir.

.

Umiestnenie

Objekt se nachází ve městě Trogir na ostrove Čiovo. Čiovo je malebný ostrov, který je s Trogirem spojený mostem (můžete se tam dostat vodným taxíkem asi 2 EUR/osoba nebo pešo asi 10 minut). Vo vzdialenosti 300 m sa nachádza Okrug Gornji, tradičná dalmatínska dedina, kde nájdete množstvo reštaurácií, kaviarní, konob a najznámejšiu pláž na ostrove Čiovo s barmi, kaviarňami a centrom vodných športov. Transfer z letiska v Zadare do hotelu trvá přibližně 1 h, transfer z letiska v Dubrovníku do hotelu trvá přibližně 5 h. Autobusová zastávka se nachází 200 m od apartmánů. Díky svojej polohe v blízkosti mesta Trogir je výbornou základňou na spoznávanie Trogiru, Splitu a vodopádov Krka.

.

Webová lokalita Športový a animačný program

V tesnej blízkosti cca 300-500 m na pláži: škola potápania, požičovňa vodných skútrov, lety padákom. Nejbližší diskotéka cca 500 m od objektu. Blízkost starého města Trogir dává možnost vychutnat si jeho večerní atrakkte.

.

Stravovanie

Samostatně. Široký výběr restauraácií a barov, najbližšie cca 100 m od apartmánov.

.

Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

Recepce (otevřeno pouze v čase ubytovania hostí), parkovisko, slnečná terasa. Stoličky na terase (omezený počet) - zdarma. Hotel má vlastní parkovisko (zdarma, parkovacie miesto si můžete rezervovať vopred) - dostupnosť voľných miest nie je zaručená.


.

Podľa nášho názoru

Dobrý standard a ideálna poloha bytov sú skvelou voľbou pre náročných a nezávislých klientov. Lokalita vám zajistí dokonalú dovolenku pri krásnom mori a v blízkosti nádherného klimatického mesta, ktorým je Trogir.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), pobytovou taxu (cca 1 EUR/den/os. - v závislosti na poloze hotelu) a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Chorwacja - wczasy z dojazdem własnym

Program

Den 1
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Cena a realizace fakultativních výletů závisí na umístění hotelu.

SPLIT + TROGIR - cena cca 35 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra
Split je město žijící pomalejším tempem, na které si můžete velmi rychle zvyknout. Náměstí, restaurace a kavárny jsou vždy naplněné až po okraj nejen turisty, ale i místní komunitou. Během výletu se seznámíte s historií a vývojem města, navštívíte palác císaře Diokleciána, jež je na seznamu UNESCO, římskou bránu vedoucí do města, katedrály a malebný přístav.
Trogir je město nacházející se ve střední Dalmácii, nedaleko Splitu, často nazvaný Malé Benátky. Trogir se nachází na malém ostrově, takže vypadá jako hrad na vodě. Pro Trogir jsou typické úzké uličky, útulné kavárny a památky, které jsou ukázkou kamenářského a stavařského řemesla. Celé město je pod ochranou UNESCO a je to v podstatě „muzeum pod širým nebem”.

DUBROVNÍK - cena cca 30 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra a okolí Dubrovníku.
Dobře zachovalé historické centrum Dubrovníku je naprosto unikátní. Je zde náměstí obložené světlým mramorem, strmé dlážděné uličky, vysoké domy, kláštery, kostely, paláce, fontány a muzea. Staré městské hradby oddělují město od ruchu ulic. V úzkých uličkách je mnoho útulných kaváren a restaurací.

MEDJUGORJE + MOSTAR - cena cca 55 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra a okolí Dubrovníku.
Medjugorje je malé město v Bosně, skryté mezi vrcholky hor. Je to místo, kde se v roce 1981 šestici dětí zjevila Panna Maria - Královna míru. V současné době je to největší svatyně Panny Marie na Balkáně. Mostar je další báječné město Bosny, jež kombinuje mnoho kultur a náboženství. Návštěva ve Vás určitě zanechá nezapomenutelný dojem.

NÁRODNÍ PARK KRKA - cena cca 55 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra
Krka je nejúžasnější a nejkrásnější krasová řeka v Chorvatsku. Rozprostírá se na 72 km a protéká hlubokým kaňonem až k moři. Po cestě řeka vytváří četná jezera, vodopády a peřeje. Během návštěvy parku budete mít možnost se vykoupat pod jedním z největších vodopádů a navštívít muzeum, kde poznáte život staletých chorvatských vesnic.

NÁRODNÍ PARK PLITVICKÁ JEZERA - cena cca 65 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, sever Makarské riviéry
Národní park Plitvická jezera tvoří soustava 16 tyrkysově zelených jezer propojených až 92 vodopády a kaskádami. Jezera jsou obklopená hustými bukovými a jedlovými lesy. Národní park je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.

RAFTING - cena cca 40 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra
Užijte si adrenalinové vzrušení během několikakilometrového sjezdu na raftech na horské řece Cetině v blízkosti města Omiš. Při sjezdu budete mít možnost koupat se pod vodopády a ti statečnější mohou skákat z vysokých skal. Během několika hodinového sjezdu budete pod dohledem kvalifikovaného instruktora. Po skončení raftingu si můžete zakoupit fotky se svým sjezdem řeky.

DALMÁTSKÝ VEČER - cena cca 35 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra a okolí Dubrovníku
Užijte si nezapomenutelný dalmátský večer v malé a velmi půvabné vesničce Blizna, která se nachází na úpatí hor. Během návštěvy této obce vás místní restaurace pohostí regionálními specialitami, hrát bude regionální hudba a naučíte se hrát balote.

ČERNÁ HORA V KOSTCE - cena cca 70 EUR
Pro hotely: jih Makarské riviéry, okolí Dubrovníku
Během celodenního výletu do sousední Černé Hory navštívíme slavnou Kotorskou zátoku. Z Kotoru pojedeme věhlasnými serpentinami na rozhlednu v nadmořské výšce 1000 m a dále budeme pokračovat do vesnice Njeguši - místo známé pro výrobu pršutu a sýrů atd. Poté se vrátíme zpět do hotelu malebnou trasou po Budvanské riviéře.

KORČULA A VÍNA POLOOSTROVA PELJEŠAC - cena cca 50 EUR
Pro hotely: jih Makarské riviéry, okolí Dubrovníku
Unikátní výlet, který snoubí seznámení s historií a kulturou ostrova Korčula s degustací nejlepších vín jižní oblasti Dalmácie. Během výletu budete mít možnost poznat nejzajímavější části ostrova Korčula, a pak posedět u sklenky dobrého vína.

Upozornění! Výlety jsou vedeny v polštině. Jejich pořadatel není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Stanovuje také program, ceny a podmínky výletů, takže všechny případné reklamace by měly být směrovány na pořadatele. Popisy a ceny výletů v katalogu jsou pouze orientační, pro podrobnější informace, prosím, kontaktujte našeho zástupce v Chorvatsku. Delegát je pouze zprostředkovatelem při přihlášení na fakultativní výlety. Min. počet účastníků je 15 osob. Před sezónou a po sezóně nejsou některé z výletů organizovány.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Chorvatsku trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč