Epidaurus Obrázek0
Epidaurus Obrázek1
Epidaurus Obrázek2
Epidaurus Obrázek3
Epidaurus Obrázek4
Epidaurus Obrázek5
Epidaurus Obrázek6
Epidaurus Obrázek7
Epidaurus Obrázek8
Epidaurus Obrázek9
Epidaurus Obrázek10
Epidaurus Obrázek11
Epidaurus Obrázek12
Epidaurus Obrázek13
Epidaurus Obrázek14
Epidaurus Obrázek15
Epidaurus Obrázek16
Epidaurus Obrázek17

Epidaurus

Chorvatsko
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Tenisový kurt
SPA
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel, který se skládá z pěti propojených budov, se nachází přímo na oblázkové pláži v městečku Cavtat (hotel je vzdálen asi 1 km od centra města), asi 15 km jižně od Dubrovníku. Cavtat je poměrně malé městečko, které se nachází mezi dvěma zálivy. Jižní vegetace a četné kavárny vytvářejí typickou dalmatskou atmosféru. Díky své poloze je objekt skvělou základnou pro poznávání Dubrovníku, známého jako perla Jadranu, i Černé Hory. Transfer z letiště do hotelu trvá přibližně 15 minut.

.

Pláž

Hotel se nachází přímo u oblázkové a skalnaté pláže Tiha, lehátka a slunečníky za příplatek (cca 7 EUR/den).

.

K dispozici pro hosty

Recepce s lobby (24 hodin), výtah, klimatizovaná hlavní restaurace (společenský oděv povinný), venkovní bazén a brouzdaliště (se sladkou vodou), sluneční terasa, lehátka a slunečníky (u bazénu zdarma, na pláži za poplatek), hotelový bar, plážový bar a snack bar, internetový koutek, herna, prádelna, kadeřnictví, sauna, solárium, kosmetický salon, fitness klub, masáže (za poplatek).

.

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.

Catering

Polopenze. Za příplatek možnost All Inclusive: snídaně (7.00 - 9.00) formou bufetu, oběd (12.00 - 14.00) servírovaný na stůl a večeře (19.00 - 21.00) formou bufetu. Kromě toho se od 12.00 do 15.00 podává občerstvení, káva a čaj (ve snack baru). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje se podávají v hotelovém baru (10.00 - 23.00)

.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají četné animační programy pro děti (ve dvou věkových skupinách) a dospělé, živá hudba (v sezóně jednou týdně), volejbalové a fotbalové hřiště, stolní tenis, boccia, vodní aerobik. Několik minut od hotelu se nacházejí tenisové kurty (za poplatek).

Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Doporučujeme pro blízkost Dubrovníku. Řetězec Iberostar je zárukou dobrého rekreačního zázemí a služeb pro náročné. Kromě toho stojí za zmínku formule All Inclusive, která vám zajistí pohodlí během dovolené.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), pobytovou taxu (cca 1 EUR/den/os. - v závislosti na poloze hotelu) a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Chorwacja - wypoczynek

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Cena a realizace fakultativních výletů závisí na umístění hotelu.

SPLIT + TROGIR - cena cca 35 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra
Split je město žijící pomalejším tempem, na které si můžete velmi rychle zvyknout. Náměstí, restaurace a kavárny jsou vždy naplněné až po okraj nejen turisty, ale i místní komunitou. Během výletu se seznámíte s historií a vývojem města, navštívíte palác císaře Diokleciána, jež je na seznamu UNESCO, římskou bránu vedoucí do města, katedrály a malebný přístav.
Trogir je město nacházející se ve střední Dalmácii, nedaleko Splitu, často nazvaný Malé Benátky. Trogir se nachází na malém ostrově, takže vypadá jako hrad na vodě. Pro Trogir jsou typické úzké uličky, útulné kavárny a památky, které jsou ukázkou kamenářského a stavařského řemesla. Celé město je pod ochranou UNESCO a je to v podstatě "muzeum pod širým nebem".

DUBROVNÍK - cena cca 30 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra a okolí Dubrovníku.
Dobře zachovalé historické centrum Dubrovníku je naprosto unikátní. Je zde náměstí obložené světlým mramorem, strmé dlážděné uličky, vysoké domy, kláštery, kostely, paláce, fontány a muzea. Staré městské hradby oddělují město od ruchu ulic. V úzkých uličkách je mnoho útulných kaváren a restaurací.

MEDJUGORJE + MOSTAR - cena cca 55 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra a okolí Dubrovníku.
Medjugorje je malé město v Bosně, skryté mezi vrcholky hor. Je to místo, kde se v roce 1981 šestici dětí zjevila Panna Maria - Královna míru. V současné době je to největší svatyně Panny Marie na Balkáně. Mostar je další báječné město Bosny, jež kombinuje mnoho kultur a náboženství. Návštěva ve vás určitě zanechá nezapomenutelný dojem.

NÁRODNÍ PARK KRKA - cena cca 55 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra
Krka je nejúžasnější a nejkrásnější krasová řeka v Chorvatsku. Rozprostírá se na 72 km a protéká hlubokým kaňonem až k moři. Po cestě řeka vytváří četná jezera, vodopády a peřeje. Během návštěvy parku budete mít možnost se vykoupat pod jedním z největších vodopádů a navštívít muzeum, kde poznáte život staletých chorvatských vesnic.

NÁRODNÍ PARK PLITVICKÁ JEZERA - cena cca 65 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, sever Makarské riviéry
Národní park Plitvická jezera tvoří soustava 16 tyrkysově zelených jezer propojených až 92 vodopády a kaskádami. Jezera jsou obklopená hustými bukovými a jedlovými lesy. Národní park je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.

RAFTING - cena cca 40 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra
Užijte si adrenalinové vzrušení během několikakilometrového sjezdu na raftech na horské řece Cetině v blízkosti města Omiš. Při sjezdu budete mít možnost koupat se pod vodopády a ti statečnější mohou skákat z vysokých skal. Během několika hodinového sjezdu budete pod dohledem kvalifikovaného instruktora. Po skončení raftingu si můžete zakoupit fotky se svým sjezdem řeky.

DALMÁTSKÝ VEČER - cena cca 35 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra a okolí Dubrovníku
Užijte si nezapomenutelný dalmátský večer v malé a velmi půvabné vesničce Blizna, která se nachází na úpatí hor. Během návštěvy této obce vás místní restaurace pohostí regionálními specialitami, hrát bude regionální hudba a naučíte se hrát balote.

ČERNÁ HORA V KOSTCE - cena cca 70 EUR
Pro hotely: jih Makarské riviéry, okolí Dubrovníku
Během celodenního výletu do sousední Černé Hory navštívíme slavnou Kotorskou zátoku. Z Kotoru pojedeme věhlasnými serpentinami na rozhlednu v nadmořské výšce 1000 m a dále budeme pokračovat do vesnice Njeguši - místo známé pro výrobu pršutu a sýrů atd. Poté se vrátíme zpět do hotelu malebnou trasou po Budvanské riviéře.

KORČULA A VÍNA POLOOSTROVA PELJEŠAC - cena cca 50 EUR
Pro hotely: jih Makarské riviéry, okolí Dubrovníku
Unikátní výlet, který snoubí seznámení s historií a kulturou ostrova Korčula s degustací nejlepších vín jižní oblasti Dalmácie. Během výletu budete mít možnost poznat nejzajímavější části ostrova Korčula, a pak posedět u sklenky dobrého vína.

Upozornění! Výlety jsou vedeny v polštině. Jejich pořadatel není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Stanovuje také program, ceny a podmínky výletů, takže všechny případné reklamace by měly být směrovány na pořadatele. Popisy a ceny výletů v katalogu jsou pouze orientační, pro podrobnější informace, prosím, kontaktujte našeho zástupce v Chorvatsku. Delegát je pouze zprostředkovatelem při přihlášení na fakultativní výlety. Min. počet účastníků je 15 osob. Před sezónou a po sezóně nejsou některé z výletů organizovány.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Chorvatsku trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč