Sagitta Holiday Village Obrázek0
Sagitta Holiday Village Obrázek1
Sagitta Holiday Village Obrázek2
Sagitta Holiday Village Obrázek3
Sagitta Holiday Village Obrázek4
Sagitta Holiday Village Obrázek5
Sagitta Holiday Village Obrázek6
Sagitta Holiday Village Obrázek7
Sagitta Holiday Village Obrázek8
Sagitta Holiday Village Obrázek9
Sagitta Holiday Village Obrázek10
Sagitta Holiday Village Obrázek11
Sagitta Holiday Village Obrázek12
Sagitta Holiday Village Obrázek13
Sagitta Holiday Village Obrázek14

Sagitta Holiday Village

Chorvatsko
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Holiday Village Sagitta se nachází asi 7 km od Omiše, v obci Lokva Rogoznica. Kromě bujného lesa a kaňonu řeky Cetiny, které jsou vynikajícím místem pro milovníky přírody, nabízí Omiš restaurace, kavárny a obchody ideální pro procházky po městě a odpočinek. Do Omiše jezdí městský autobus. Transfer z letiště trvá přibližně 1,5 h.

.
Pláž

Podél celého komplexu se táhne oblázková pláž, která končí ve stínu staletých borovic. Na pláž se vstupuje po schodech. Lehátka na pláži jsou za poplatek (cca 20 HRK/den).

.
K dispozici pro hosty

Recepce, restaurace s terasou, bar, venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu v ceně, brouzdaliště, parkoviště.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), oběd (12:00-14:00), večeře (19:00-21:00). Svačinové koláče 16:30-17:30. Studené nápoje a místní alkoholické nápoje: pivo, víno, místní lihoviny (10:00-23:00). Teplé nápoje (filtrovaná a instantní káva, čaj, mléko, kakao a čokoláda) podávané během odpolední svačiny. Nápoje all inclusive k dispozici formou bufetu. Ostatní 3 bary jsou z možnosti all inclusive vyloučeny.

Sportovní a animační program

Multifunkční hřiště, animační programy, dětské hřiště, živá hudba (dvakrát týdně), vodní sporty na pláži (za poplatek)

.
Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Velmi atraktivní nabídka pro kompletní rodinu, která potřebuje nejen relaxaci u moře, ale také si užije atrakce nedalekého Omiše, návštěvy, rafting na Cetině.

.
Umiestnenie

Hotel Holiday Village Sagitta se nachází přibližně 7 km od Omiše, v obci Lokva Rogoznica. Around bujného lesieho a kaňon rieky Cetiny, ktoré sú vynikajúcim miestom pre milovníkov prírody, ponúka Omiš reštaurácie, kaviarne a obchody ideálne na prechádzky po meste a relaxáciu. To Omiš premáva mestský autobus. Transfer z letiska trvá přibližně 1,5 h.

.
Športový a animačný program

Multifunkční ihrisko, animační programy, detské ihrisko, živá hudba (dvakrát týdenne), vodné športy na pláži (za poplatok)

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), oběd (12:00-14:00), večera (19:00-21:00). Koláčiky s občerstvením 16:30-17:30. Studené nápoje a místní alkoholické nápoje: pivo, víno, místní destiláty (10:00-23:00). Teplé nápoje (filtrovaná a instantní káva, čaj, mléko, kakao a čokoláda) podávané během popoludňajšieho občerstvenia. Nápoje all inclusive k dispozici v bufete. Poslední 3 bary jsou z možnosti all inclusive vylúčené.

.
Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

Recepce, restauraácia s terasou, bar, vonkajší bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne v cene, detské bazény, parkovisko.

Podľa nášho názoru

Veľmi atraktívna ponuka pre kompletnú rodinu, ktorá potrebuje nielen oddych pri mori, ale aj atrakcie blisízkeho Omiša, návštevy, rafting na Cetine.

.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Cena a realizace fakultativních výletů závisí na umístění hotelu.

SPLIT + TROGIR - cena cca 35 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra
Split je město žijící pomalejším tempem, na které si můžete velmi rychle zvyknout. Náměstí, restaurace a kavárny jsou vždy naplněné až po okraj nejen turisty, ale i místní komunitou. Během výletu se seznámíte s historií a vývojem města, navštívíte palác císaře Diokleciána, jež je na seznamu UNESCO, římskou bránu vedoucí do města, katedrály a malebný přístav.
Trogir je město nacházející se ve střední Dalmácii, nedaleko Splitu, často nazvaný Malé Benátky. Trogir se nachází na malém ostrově, takže vypadá jako hrad na vodě. Pro Trogir jsou typické úzké uličky, útulné kavárny a památky, které jsou ukázkou kamenářského a stavařského řemesla. Celé město je pod ochranou UNESCO a je to v podstatě "muzeum pod širým nebem".

DUBROVNÍK - cena cca 30 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra a okolí Dubrovníku.
Dobře zachovalé historické centrum Dubrovníku je naprosto unikátní. Je zde náměstí obložené světlým mramorem, strmé dlážděné uličky, vysoké domy, kláštery, kostely, paláce, fontány a muzea. Staré městské hradby oddělují město od ruchu ulic. V úzkých uličkách je mnoho útulných kaváren a restaurací.

MEDJUGORJE + MOSTAR - cena cca 55 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra a okolí Dubrovníku.
Medjugorje je malé město v Bosně, skryté mezi vrcholky hor. Je to místo, kde se v roce 1981 šestici dětí zjevila Panna Maria - Královna míru. V současné době je to největší svatyně Panny Marie na Balkáně. Mostar je další báječné město Bosny, jež kombinuje mnoho kultur a náboženství. Návštěva ve vás určitě zanechá nezapomenutelný dojem.

NÁRODNÍ PARK KRKA - cena cca 55 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra
Krka je nejúžasnější a nejkrásnější krasová řeka v Chorvatsku. Rozprostírá se na 72 km a protéká hlubokým kaňonem až k moři. Po cestě řeka vytváří četná jezera, vodopády a peřeje. Během návštěvy parku budete mít možnost se vykoupat pod jedním z největších vodopádů a navštívít muzeum, kde poznáte život staletých chorvatských vesnic.

NÁRODNÍ PARK PLITVICKÁ JEZERA - cena cca 65 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, sever Makarské riviéry
Národní park Plitvická jezera tvoří soustava 16 tyrkysově zelených jezer propojených až 92 vodopády a kaskádami. Jezera jsou obklopená hustými bukovými a jedlovými lesy. Národní park je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.

RAFTING - cena cca 40 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra
Užijte si adrenalinové vzrušení během několikakilometrového sjezdu na raftech na horské řece Cetině v blízkosti města Omiš. Při sjezdu budete mít možnost koupat se pod vodopády a ti statečnější mohou skákat z vysokých skal. Během několika hodinového sjezdu budete pod dohledem kvalifikovaného instruktora. Po skončení raftingu si můžete zakoupit fotky se svým sjezdem řeky.

DALMÁTSKÝ VEČER - cena cca 35 EUR
Pro hotely: Šibenická riviéra, Kaštelanská riviéra, Makarská riviéra a okolí Dubrovníku
Užijte si nezapomenutelný dalmátský večer v malé a velmi půvabné vesničce Blizna, která se nachází na úpatí hor. Během návštěvy této obce vás místní restaurace pohostí regionálními specialitami, hrát bude regionální hudba a naučíte se hrát balote.

ČERNÁ HORA V KOSTCE - cena cca 70 EUR
Pro hotely: jih Makarské riviéry, okolí Dubrovníku
Během celodenního výletu do sousední Černé Hory navštívíme slavnou Kotorskou zátoku. Z Kotoru pojedeme věhlasnými serpentinami na rozhlednu v nadmořské výšce 1000 m a dále budeme pokračovat do vesnice Njeguši - místo známé pro výrobu pršutu a sýrů atd. Poté se vrátíme zpět do hotelu malebnou trasou po Budvanské riviéře.

KORČULA A VÍNA POLOOSTROVA PELJEŠAC - cena cca 50 EUR
Pro hotely: jih Makarské riviéry, okolí Dubrovníku
Unikátní výlet, který snoubí seznámení s historií a kulturou ostrova Korčula s degustací nejlepších vín jižní oblasti Dalmácie. Během výletu budete mít možnost poznat nejzajímavější části ostrova Korčula, a pak posedět u sklenky dobrého vína.

Upozornění! Výlety jsou vedeny v polštině. Jejich pořadatel není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Stanovuje také program, ceny a podmínky výletů, takže všechny případné reklamace by měly být směrovány na pořadatele. Popisy a ceny výletů v katalogu jsou pouze orientační, pro podrobnější informace, prosím, kontaktujte našeho zástupce v Chorvatsku. Delegát je pouze zprostředkovatelem při přihlášení na fakultativní výlety. Min. počet účastníků je 15 osob. Před sezónou a po sezóně nejsou některé z výletů organizovány.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Chorvatsku trvá od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč