Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek0
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek1
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek2
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek3
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek4
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek5
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek6
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek7
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek8
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek9
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek10
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek11
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek12
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek13
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek14
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek15
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek16
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek17
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek18
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek19
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek20
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek21
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek22
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek23
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek24
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek25
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek26
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek27
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek28
Bahia Principe Grand El Portillo Obrázek29

Bahia Principe Grand El Portillo

Dominikánská republika
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Fitness
Exkluzivní, 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní hotel Grand Bahia Principe El Portillo se nachází na poloostrově Samana, v jedné z nejkrásnějších částí Dominikánské republiky s dlouhými písečnými plážemi a bujnou exotickou vegetací. Hotel se nachází přímo na veřejné pláži El Portillo. Od nejbližšího městečka Las Terrenas s četnými bary a obchody je vzdálen přibližně 2 km. 4 km. Letiště v Puerto Plata je vzdáleno cca.

.
Pláž

Hotel se nachází přímo na krásné písečné veřejné pláži El Portillo, která se pozvolna svažuje do moře. Plážový servis je zahrnut v ceně ubytování.

.
K dispozici pro hosty

V hotelu je nepřetržitě otevřená recepce s elegantní prostornou vstupní halou, výtahem, směnárnou, obchodem se suvenýry, butikem, kadeřnictvím a prádelnou. Hotel se skládá z 3podlažní hlavní budovy a několika budov malebně rozmístěných v udržované zahradě. Hostům je k dispozici hlavní restaurace - Las Dalias (mezinárodní kuchyně, bufet) a restaurace a la carte (Portofino - italská kuchyně, Las Olas - mezinárodní kuchyně, Orquidea - moderní kuchyně, El Pescador - středomořská kuchyně) a bary: v lobby, u bazénu a na pláži (některé z nich jsou za poplatek). V restauracích a la carte je vyžadováno formální oblečení a předchozí rezervace. Hotel má 2 bazény. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu jsou k dispozici zdarma.

Internet

V hotelové hale je k dispozici bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

Catering

All inclusive: snídaně (07:00-10:30), oběd (13:00-15:00), večeře (19:00-22:30) podávané formou bufetu v hlavní hotelové restauraci Las Dalias (mezinárodní kuchyně). Kromě toho možnost využít 3x za pobyt restauraci a la carte (nutná předchozí rezervace). Místní nápoje (10.30-23.00) nealkoholické a alkoholické nápoje podávané v určených barech v areálu hotelu.

Sportovní a animační program

V hotelu je dětské hřiště, brouzdaliště a také miniklub (4-12 let). Pro děti i dospělé jsou připraveny četné animační aktivity. Zákazníci mohou využít tenisový kurt, malou posilovnu, stolní tenis, kulečník, šipky, kánoe, fotbalové hřiště, basketbal, aerobik a lekce tance. Za příplatek: jízda na koni, vodní sporty na pláži, golf, lázně (včetně čokoládových procedur, aromaterapie, manikúry, pedikúry). Večer mohou dospělí zajít na hotelovou diskotéku.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Hotel Grand Bahia Principe El Portillo poskytuje služby na nejvyšší úrovni. Tento 5* hotel se nachází přímo na krásné písečné pláži v exotické zahradě na poloostrově Samana, díky níž se budete cítit jako v ráji. Rozsáhlá nabídka restaurací uspokojí chuťové buňky i těch nejnáročnějších gurmánů. Díky rodinným pokojům, četným animacím pro nejmenší a pozvolnému sestupu do moře je výbornou volbou pro rodiny s dětmi.

.
Umiestnenie

Luxusní hotel Grand Bahia Principe El Portillo se nachází na polostrově Samana, v jedné z nejkrásnějších částí Dominikánské republiky s dlouhými písečnými plážemi a bujnou exotickou vegetací. Hotel sa nachádza priamo na verejnej pláži El Portillo. Od nejbližšího města Las Terrenas s množstvom barov a obchodov je vzdálený přibližně 1,5 km. 4 km. Letiště v Puerto Plata je vzdálené cca.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel má dětské hřiště, dětské brodítko a také miniklub (4-12 let). Pre deti aj dospelých sú pripravené početné animačné aktivity. Zákazníci mohou využívat tenisový kurt, malú posilňovňu, stolný tenis, biliard, šípky, kanoe, futbalové ihrisko, basketbal, aerobik a lekcie tanca. Za príplatok: jízda na koni, vodní sporty na pláži, golf, kúpele (vrátane čokoládových procedúr, aromaterapie, manikúry, pedikúry). Večer můžete dospět navštíviť hotelovú diskotéku.

.
Stravovanie

All inclusive: raňajky (07:00-10:30), oběd (13:00-15:00), večeře (19:00-22:30) podávané formou bufetu v hlavní hotelové restauraci Las Dalias (mezinárodní kuchyně). Kromě toho je možné využít a la carte restauraáciu 3-krát za pobyt (nutná predchádzajúca rezervácia). Miestne nápoje (10.30 - 23.00) nealkoholické a alkoholické nápoje podávané v určených baroch v areáli hotela.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Prevádzkuje vás 24hodinová recepce s elegantní kněznou vstupní halou, výtahem, zmenárňou, obchodom so suvenírmi, boutique, kaderníctvom a práčovňou. Hotel pozostáva z 3poschodovej hlavnej budovy a niekoľkých budov malebne rozmiestnených v udržiavanej záhrade. Hostia majú k dispozícii hlavnú reštauráciu - Las Dalias (medzinárodná kuchyňa, bufet) a reštaurácie a la carte (Portofino - Talianska kuchyňa, Las Olas - medzinárodná kuchyňa, Orquidea - moderná kuchyňa, El Pescador - stredomorská kuchyňa), a aj bar: v lobby, pri bazéne a na pláži (některé z nich jsou za poplatok). V restauraáciách a la carte sa vyžaduje formálne oblečenie a predchádzajúca rezervácia. Hotel má 2 bazény. Ležadlá, slnečníky a osušky pri bazéne sú k dispozícii zadarmo.

.
Podľa nášho názoru

Hotel Grand Bahia Principe El Portillo poskytuje služby na nejvyšší úrovni. Tento 5* hotel sa nachádza priamo na nádhernej pieočnatej pláži v exotickej záhrade na polostrove Samana, vďaka ktorej sa budete cítiť ako v ráji. Rozsiahla ponuka reštaurácií uspokojí chuťové bunky aj tých najnáročnejších gurmánov. Je výbou voľbou pre rodiny s deťmi vďaka rodinným izbám, početným animáciám pre najmenších a pozvoľnému zostupu do mora.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo14 nocí, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky mluvícího delegáta (v oblasti Puerto Plata) a anglicky hovořícího zástupce místního partnera (na poloostrově Samaná), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Dominikana - wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Puerto Plata charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu celní a pasové odbavení, setkání s průvodcem. Následně transfer do vybraného hotelu v Dominikánské republice. 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd. - úplná nabídka fakultativních výletů je k dispozici u delegáta. 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

ČAS 
Časový posun oproti ČR: - 6 hodin v době letního času, - 5 hodin v době zimního času.

MĚNA 
1 USD = cca 55 peso (DOP)
 
Elektřina
Elektrické napětí je 110 V/60 Hz. Zásuvky jsou podle amerického standardu. Evropské zástrčky vyžadují použití adaptérů, které jsou k dispozici pouze v turistických oblastech Dominikánské republiky.

Telefony
Mobilní telefonní systém je kompatibilní se systémy v České republice. Vzhledem ke drahému roamingu se doporučuje zakoupit místní SIM kartu (cena cca 10 USD).

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména o řidičích a místních průvodcích na výletech, taxikářích a číšnících v restauracích.

Orientační ceny
Jídlo v restauraci cca 500-1000 peso; 0,3 l vody - cca 10-20 peso; pivo v baru cca 200 peso.

Standard hotelů v Dominikánské republice
Standard dominikánských hotelů může být odlišný od srovnatelné kategorie evropských hotelů. 

Výlety v okolí

Výlety pro hotely v oblasti Puerto Plata (Playa Bachata, Senator Puerto Plata Spa Resort, Iberostar Costa Dorada, Sunscape Puerto Plata, Viva Wyndham Tangerine)

Punta Rucia a Cayo Paraiso - plavba na rajský ostrov
Jedná se o krásné a idylické zákoutí severní Dominikánské republiky - poznáme jej během plavby luxusním katamaránem. Kilometry panenských pláží Punta Rucia, písek bílý jako práškový cukr a tyrkysová voda vytvářejí krajinu jako z pohlednice. Cílem naší plavby bude rajský ostrov Cayo Paraiso - je to fantastické místo k odpočinku, stejně jako ke šnorchlování na korálovém útesu. Oběd (humr) a nápoje v ceně! 

Vodopády Damajagua
Jste připraveni na nezapomenutelné dobrodružství? Doporučujeme výlet k vodopádům Damajagua! Přírodní "vodní park" uprostřed tropického lesa je opravdovou zábavou a výzvou pro všechny milovníky dobé zábavy - budeme mít možnost vyzkoušet sjezd a skoky z až 12 vodopádů! Téměř sedmikilometrový kaňon s křišťálově čistou vodou a bujnou flórou je také ideálním místem k objevování karibské přírody. Upozornění: vyžaduje se dobrá fyzická kondice a plavecké dovednosti; min. věk - 8 let. Půldenní výlet. 

City tour - Santo Domingo
Kosmopolitní hlavní město země je prvním evropským městem v Novém světě od objevení Ameriky Kryštofem Kolumbem. Zona Colonial (zapsaná na seznamu Světového dědictví UNESCO) je nejstarším koloniálním starým městem v Latinské Americe a skutečnou pokladnicí architektonických památek. Všechno je zde "nej" - uvidíme mimo jiné katedrálu Primada de America - nejstarší katolický chrám v Novém světě, první centrum vlády nad Novým světem a nejstarší pevnost v Americe - pevnost Ozama, projdeme se také Calle las Damas - nejstarší dlážděnou uličkou Ameriky. Uvidíme také monumentální Faro a Colón - místo posledního odpočinku Kryštofa Kolumba (zvenčí). 

Ocean World je místem, kde najdete spoustu atrakcí - můžete si zaplavat s delfíny, obdivovat úžasnou show papoušků, dostat polibek od lachtana a dokonce pohladit žraloka! V areálu parku jsou organizovány různé show za účastí zvířat, můžete také vyzkoušet šnorchlování a sjet na skluzavce. Velkou atrakcí Ocean World je možnost interakce a plavání s delfíny, žraloky a lachtany (za poplatek). Oběd a doprava v ceně.

 k dispozici jsou také další programy - více informací u delegáta.

Rafting v horské scenérii
Dominikánská republika je jedinou zemí v Karibiku, kde se lze zúčastnit raftingu. Milovníkům dobrodružství a adrenalinu doporučujeme rafting na nejdelší řece Dominikánské republiky - Yaque del Norte. Pod dohledem profesionálního průvodce překonáme četné kaňony a vodní kaskády v krásné horské scenérii - vzrušení a fantastické výhledy zaručeny! Upozornění! Pouze pro dospělé, je nutná dobrá kondice a plavecké dovednosti. 

Dobrodružství na koni
Jedinečná příležitost poznat Dominikánskou republiku z jiné perspektivy! Celodenní výlet na koních malebnou karibskou divočinou, místními vesnicemi a nádhernými horami je vynikající alternativou k tradičním výletům. Díky skvělým průvodcům se výletu mohou zúčastnit ti, kteří nikdy dříve nejezdili na koni, stejně jako zkušení jezdci. Vřele doporučujeme! 

Samaná a Národní park "Los Haitises"
Zveme do Národního parku Los Haitises - domova mnoha exotických druhů ptáků a rostlin. Navštívíme slavné jeskyně indiánů kmene Taíno, kdysi obývané prvními obyvateli ostrova a zdobené 2000 let starými malbami. Následně návštěva a odpočinek na okouzlujícím ostrově Cayo Levantado, který se proslavil jako pozadí prvních reklam kultovního rumu Bacardi. Oběd v ceně! 

Výlety pro hotely v oblasti Samaná (Grand Bahia El Portillo, Viva Wyndham V Samana)

Národní park "Los Haitises" a Cayo Levantado
Zveme do Národního parku Los Haitises - domova mnoha exotických druhů ptáků a rostlin. Navštívíme slavné jeskyně indiánů kmene Taíno, kdysi obývané prvními obyvateli ostrova a zdobené 2000 let starými malbami. Následně návštěva a odpočinek na okouzlujícím ostrově Cayo Levantado, který se proslavil jako pozadí prvních reklam kultovního rumu Bacardi. Oběd v ceně! 

Vodopád Limón
Objevte jedno z nejkrásnějších zákoutí poloostrova Samaná během projížďky na koni! Zkušení průvodci nás zavedou lesnatou stezkou, mezi plantážemi kávy a tropického ovoce. Trasu zdoláme částečně na koňském hřbetě a částečně pěšky. Odměnou za úsilí bude krásný výhled na vodopád tekoucí po skalní stěně. Půldenní výlet. 

City tour - Santo Domingo
Kosmopolitní hlavní město země je prvním evropským městem v Novém světě od objevení Ameriky Kryštofem Kolumbem. Zona Colonial (zapsaná na seznamu Světového dědictví UNESCO) je nejstarším koloniálním starým městem v Latinské Americe a skutečnou pokladnicí architektonických památek. Všechno je zde "nej" - uvidíme mimo jiné katedrálu Primada de America - nejstarší katolický chrám v Novém světě, první centrum vlády nad Novým světem a nejstarší pevnost v Americe - pevnost Ozama, projdeme se také Calle las Damas - nejstarší dlážděnou uličkou Ameriky. Uvidíme také monumentální Faro a Colón - místo posledního odpočinku Kryštofa Kolumba (zvenčí). 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.  

Upozornění k přeletu

Odlety
Odlet z Varšavy, Katovic. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 

Víza - informace pro prodejce

Vízum do Dominikánské republiky není vyžadováno při pobytu do 30 dní na základě turistické karty (dále je možné pobyt prodloužit o dalších 60 dní za poplatek). Turistická karta je již zahrnuta v ceně letenky. 

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu. 

Důležité informace ohledně Covid-19 a cestování do Dominikánské republiky ZDE

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Dominikánské republice obvykle trvá od poloviny listopadu do března. 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč