Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek0
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek1
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek2
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek3
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek4
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek5
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek6
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek7
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek8
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek9
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek10
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek11
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek12
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek13
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek14
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek15
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek16
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek17
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek18
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek19
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek20
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek21
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek22
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek23
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek24
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek25
Senator Puerto Plata Spa Resort Obrázek26

Senator Puerto Plata Spa Resort

Dominikánská republika - Puerto Plata
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Hotel Premium
Bazén
Lehátka zdarma
Bestseller
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Elegantní a luxusní hotel se nachází v zátoce Maimon Bay, 9 km od centra hlavního města regionu Puerto Plata, kam se snadno dostanete taxíkem. Je obklopen rajskou zahradou s exotickými rostlinami, zasazen mezi malebné kopce a nádhernou karibskou ulici (kde je v rámci All Inclusive k dispozici zmrzlina, pizza a káva) a spolu se sousedním hotelem Playa Bachata tvoří rozsáhlý a velkolepý hotelový komplex.

Pláž

Hotel se nachází přímo na široké písečné pláži se zlatavým pískem v malé zátoce s pozvolným vstupem do moře, která je ideální pro relaxaci a vodní sporty. Plážový servis (lehátka, slunečníky) v ceně. Pláž je lemována krásnými palmami a tropickými stromy.

K dispozici pro hosty

Hotelový komplex otevřený v roce 1996 (předchozí název Riu Bachata), částečně zrekonstruovaný v roce 2018. Vybavení pro hosty: 24hodinová recepce s prostornou vstupní halou, klenotnictví, obchod se suvenýry, fotoateliér, lékárna. Hostům je k dispozici hlavní restaurace, kde se podávají jídla formou bufetu, dále restaurace a'la carte, snack restaurace u bazénu a 2 bary (v lobby - Sport Bar 24h a u bazénu). Využívání všech restaurací a barů v hotelu Senator i v sousedním hotelu Playa Bachata je zahrnuto v ceně (vztahuje se na ně vzorec Premium All Inclusive). V centru komplexu se nachází velký venkovní sladkovodní bazén ve stylu laguny s oddělenou dětskou částí. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma. K dispozici je také sluneční terasa s lehátky a slunečníky, posilovna a diskotéka Pacha. Za příplatek: kosmetický salon, prádelna, půjčovna aut.

Internet

V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

All inclusive: snídaně (7:00-10:30), oběd (13:00-15:00), večeře (18:30-22:00) podávané formou bufetu v hlavní restauraci. Během dne se podává teplé a studené občerstvení ve snack baru u bazénu. Kromě toho jsou k dispozici 3 restaurace a'la carte - italská, Steak House a japonská (nutná předchozí rezervace, během týdenního pobytu je možné navštívit každou z uvedených a'la carte restaurací pouze 1x). Dále 2 bary se značkovými a místními nealkoholickými a alkoholickými nápoji (lobby bar a bar u bazénu). Občerstvení a nápoje jsou k dispozici nepřetržitě (24 hodin denně) ve snack baru u bazénu. Využívání všech restaurací a barů v hotelu Senator i v sousedním hotelu Playa Bachata je zahrnuto v ceně zájezdu.
 

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají každodenní animační aktivity pro děti i dospělé. Mezi vybavení, které je hostům k dispozici, patří posilovna, hřiště na plážový volejbal (v areálu hotelu Playa Bachata) a na pláži jsou branky na hraní fotbalu nebo házené. Pro nejmenší (4-12 let) -miniklub umístěný na samotné pláži. Za příplatek vodní sporty (nemotorizované sporty zdarma: kajaky, paddle surf, windsurfing) na pláži v hotelovém zálivu a nově vybudované luxusní wellness centrum s vířivkou, saunou a masážemi, stejně jako diskotéka Pacha (v areálu hotelu Playa Bachata).

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Exkluzivní, prostorný hotelový komplex v karibském stylu, který se nachází v odlehlé zátoce s obrovskou tropickou zahradou, vás zve k blaženému odpočinku. Pokoje jsou sice poměrně skromné, ale neomezená (24 hodin denně) a pestrá nabídka prémiového all inclusive vám splní sny o rajské dovolené! Hotel patřil do roku 2017 známému hotelovému řetězci Riu a nyní jej spravuje španělský řetězec Senator Hotels & Resorts.

Umiestnenie

Elegantní a luxusní hotel se nachází v zálive Maimon, 9 km od centra hlavního města regionu Puerto Plata, kam se snadno dostanete taxíkem. Obklopený rajskou zahradou s exotickými rostlinami, zasazený mezi malebné kopce a nádhernú karibskú ulicu (kde je v rámci All Inclusive k dispozici zmrzlina, pizza a káva), spolu se sousedním hotelem Playa Bachata tvoří rozsáhlé a velkolepý hotelový komplex.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu sa denne konajú animačné aktivity pre deti aj dospelých. K vybaveniu hotela patrí posilňovňa, ihrisko na plážový volejbal (v areáli hotela Playa Bachata) a bránky na futbal alebo hádzanú na pláži. Pre najmenších (4-12 rokov) -miniklub nachádzajúci sa na lonnej pláži. Za príplatok vodné športy (nemotorizované športy zdarma: kajaky, paddle surf, windsurfing) na pláži v hotelovom zálive a novovybudované luxusné wellness centrum s jacuzzi, saunou a masážami, ako aj diskotéka Pacha (v areáli hotela Playa Bachata).

.
Stravovanie

Premium all inclusive: raňajky (7:00-10:30), oběd (13:00-15:00), večeře (18:30-22:00) podávané formou bufetu v hlavní restauraci. Počas dňa sa v snack bare pri bazéne podáva teplé a studené občerstvenie. Kromě toho jsou k dispozici 3 restaurace a'la carte - talianská, Steak House a japonská (nutná předchozí rezervace). Kromě toho 2 bary se značkovými a místními nealkoholickými a alkoholickými nápoji (lobby bar a bar pri bazéne). Občerstvenie a nápoje sú k dispozícii nepretržite (24 hodín denne). Využívanie všetkých reštaurácií a barov v hoteli Senator aj v susednom hoteli Playa Bachata je zahrnuté v cene (zahrnuté vo vzorci Premium All Inclusive).

Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Hotelový komplex otevřený v roce 1996 (předchozí název Riu Bachata), částečně zrekonstruovaný v roce 2018. Vybavení před hosty: V případě zájmu je možné využít služeb: 24-hodinová recepce s knězskou vstupní halou, klenotníctvo, obchod so suvenírmi, fotoateliér, lekáreň. Hostia môžu využívať hlavnú reštauráciu, kde sa podávajú jedlá formou bufetu, aj reštauráciu a'la carte, reštauráciu s občerstvením pri bazéne a 2 bar (vo vstupnej hale - Sport Bar 24h a pri bazéne). Využívanie všetkých reštaurácií a barov v hoteli Senator aj v susednom hoteli Playa Bachata je zahrnuté v cene (vzťahuje sa naň vzorec Premium All Inclusive). V centru komplexu sa nachádza veľký vonkajší sladkovodný bazén v štýle lagúny s oddelenou detskou časťou. Ležadlá, slnečníky a osušky pri bazéne zdarma. K dispozici je i slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, posilňovňa a diskotéka Pacha. Za príplatok: salón krásy, práčovňa, požičovňa áut.

.
Podľa nášho názoru

Exkluzívny, priestranný hotelový komplex v karibskom štýle, ktorý sa nachádza v odľahlej zátoke s obrovskou tropickou záhradou, vás pozýva na blažený oddych. Chambers sú síce pomerne skromné, ale neobmedzená (24 hodín denne) a pestrá ponuka prémiového all inclusive vám splní sny o dovolenke v raji! Hotel patril do roku 2017 známej hotelovej sieti Riu a teraz ho spravuje španielska sieť Senator Hotels & Resorts.

Program:

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Puerto Plata charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu celní a pasové odbavení, setkání s průvodcem. Následně transfer do vybraného hotelu v Dominikánské republice. 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd. - úplná nabídka fakultativních výletů je k dispozici u delegáta. 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

ČAS 
Časový posun oproti ČR: - 6 hodin v době letního času, - 5 hodin v době zimního času.

MĚNA 
1 USD = cca 55 peso (DOP)
 
Elektřina
Elektrické napětí je 110 V/60 Hz. Zásuvky jsou podle amerického standardu. Evropské zástrčky vyžadují použití adaptérů, které jsou k dispozici pouze v turistických oblastech Dominikánské republiky.

Telefony
Mobilní telefonní systém je kompatibilní se systémy v České republice. Vzhledem ke drahému roamingu se doporučuje zakoupit místní SIM kartu (cena cca 10 USD).

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména o řidičích a místních průvodcích na výletech, taxikářích a číšnících v restauracích.

Orientační ceny
Jídlo v restauraci cca 500-1000 peso; 0,3 l vody - cca 10-20 peso; pivo v baru cca 200 peso.

Standard hotelů v Dominikánské republice
Standard dominikánských hotelů může být odlišný od srovnatelné kategorie evropských hotelů. 

Výlety v okolí

Výlety pro hotely v oblasti Puerto Plata (Playa Bachata, Senator Puerto Plata Spa Resort, Iberostar Costa Dorada, Sunscape Puerto Plata, Viva Wyndham Tangerine)

Punta Rucia a Cayo Paraiso - plavba na rajský ostrov
Jedná se o krásné a idylické zákoutí severní Dominikánské republiky - poznáme jej během plavby luxusním katamaránem. Kilometry panenských pláží Punta Rucia, písek bílý jako práškový cukr a tyrkysová voda vytvářejí krajinu jako z pohlednice. Cílem naší plavby bude rajský ostrov Cayo Paraiso - je to fantastické místo k odpočinku, stejně jako ke šnorchlování na korálovém útesu. Oběd (humr) a nápoje v ceně! 

Vodopády Damajagua
Jste připraveni na nezapomenutelné dobrodružství? Doporučujeme výlet k vodopádům Damajagua! Přírodní "vodní park" uprostřed tropického lesa je opravdovou zábavou a výzvou pro všechny milovníky dobé zábavy - budeme mít možnost vyzkoušet sjezd a skoky z až 12 vodopádů! Téměř sedmikilometrový kaňon s křišťálově čistou vodou a bujnou flórou je také ideálním místem k objevování karibské přírody. Upozornění: vyžaduje se dobrá fyzická kondice a plavecké dovednosti; min. věk - 8 let. Půldenní výlet. 

City tour - Santo Domingo
Kosmopolitní hlavní město země je prvním evropským městem v Novém světě od objevení Ameriky Kryštofem Kolumbem. Zona Colonial (zapsaná na seznamu Světového dědictví UNESCO) je nejstarším koloniálním starým městem v Latinské Americe a skutečnou pokladnicí architektonických památek. Všechno je zde "nej" - uvidíme mimo jiné katedrálu Primada de America - nejstarší katolický chrám v Novém světě, první centrum vlády nad Novým světem a nejstarší pevnost v Americe - pevnost Ozama, projdeme se také Calle las Damas - nejstarší dlážděnou uličkou Ameriky. Uvidíme také monumentální Faro a Colón - místo posledního odpočinku Kryštofa Kolumba (zvenčí). 

Ocean World je místem, kde najdete spoustu atrakcí - můžete si zaplavat s delfíny, obdivovat úžasnou show papoušků, dostat polibek od lachtana a dokonce pohladit žraloka! V areálu parku jsou organizovány různé show za účastí zvířat, můžete také vyzkoušet šnorchlování a sjet na skluzavce. Velkou atrakcí Ocean World je možnost interakce a plavání s delfíny, žraloky a lachtany (za poplatek). Oběd a doprava v ceně.

 k dispozici jsou také další programy - více informací u delegáta.

Rafting v horské scenérii
Dominikánská republika je jedinou zemí v Karibiku, kde se lze zúčastnit raftingu. Milovníkům dobrodružství a adrenalinu doporučujeme rafting na nejdelší řece Dominikánské republiky - Yaque del Norte. Pod dohledem profesionálního průvodce překonáme četné kaňony a vodní kaskády v krásné horské scenérii - vzrušení a fantastické výhledy zaručeny! Upozornění! Pouze pro dospělé, je nutná dobrá kondice a plavecké dovednosti. 

Dobrodružství na koni
Jedinečná příležitost poznat Dominikánskou republiku z jiné perspektivy! Celodenní výlet na koních malebnou karibskou divočinou, místními vesnicemi a nádhernými horami je vynikající alternativou k tradičním výletům. Díky skvělým průvodcům se výletu mohou zúčastnit ti, kteří nikdy dříve nejezdili na koni, stejně jako zkušení jezdci. Vřele doporučujeme! 

Samaná a Národní park "Los Haitises"
Zveme do Národního parku Los Haitises - domova mnoha exotických druhů ptáků a rostlin. Navštívíme slavné jeskyně indiánů kmene Taíno, kdysi obývané prvními obyvateli ostrova a zdobené 2000 let starými malbami. Následně návštěva a odpočinek na okouzlujícím ostrově Cayo Levantado, který se proslavil jako pozadí prvních reklam kultovního rumu Bacardi. Oběd v ceně! 

Výlety pro hotely v oblasti Samaná (Grand Bahia El Portillo, Viva Wyndham V Samana)

Národní park "Los Haitises" a Cayo Levantado
Zveme do Národního parku Los Haitises - domova mnoha exotických druhů ptáků a rostlin. Navštívíme slavné jeskyně indiánů kmene Taíno, kdysi obývané prvními obyvateli ostrova a zdobené 2000 let starými malbami. Následně návštěva a odpočinek na okouzlujícím ostrově Cayo Levantado, který se proslavil jako pozadí prvních reklam kultovního rumu Bacardi. Oběd v ceně! 

Vodopád Limón
Objevte jedno z nejkrásnějších zákoutí poloostrova Samaná během projížďky na koni! Zkušení průvodci nás zavedou lesnatou stezkou, mezi plantážemi kávy a tropického ovoce. Trasu zdoláme částečně na koňském hřbetě a částečně pěšky. Odměnou za úsilí bude krásný výhled na vodopád tekoucí po skalní stěně. Půldenní výlet. 

City tour - Santo Domingo
Kosmopolitní hlavní město země je prvním evropským městem v Novém světě od objevení Ameriky Kryštofem Kolumbem. Zona Colonial (zapsaná na seznamu Světového dědictví UNESCO) je nejstarším koloniálním starým městem v Latinské Americe a skutečnou pokladnicí architektonických památek. Všechno je zde "nej" - uvidíme mimo jiné katedrálu Primada de America - nejstarší katolický chrám v Novém světě, první centrum vlády nad Novým světem a nejstarší pevnost v Americe - pevnost Ozama, projdeme se také Calle las Damas - nejstarší dlážděnou uličkou Ameriky. Uvidíme také monumentální Faro a Colón - místo posledního odpočinku Kryštofa Kolumba (zvenčí). 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.  

Upozornění k přeletu

Odlety
Odlet z Varšavy, Katovic. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 

Víza - informace pro prodejce

Vízum do Dominikánské republiky není vyžadováno při pobytu do 30 dní na základě turistické karty (dále je možné pobyt prodloužit o dalších 60 dní za poplatek). Turistická karta je již zahrnuta v ceně letenky. 

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu. 

Důležité informace ohledně Covid-19 a cestování do Dominikánské republiky ZDE

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Dominikánské republice obvykle trvá od poloviny listopadu do března. 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč