Marien Puerto Plata Obrázek0
Marien Puerto Plata Obrázek1
Marien Puerto Plata Obrázek2
Marien Puerto Plata Obrázek3
Marien Puerto Plata Obrázek4
Marien Puerto Plata Obrázek5
Marien Puerto Plata Obrázek6
Marien Puerto Plata Obrázek7
Marien Puerto Plata Obrázek8
Marien Puerto Plata Obrázek9
Marien Puerto Plata Obrázek10
Marien Puerto Plata Obrázek11
Marien Puerto Plata Obrázek12
Marien Puerto Plata Obrázek13
Marien Puerto Plata Obrázek14
Marien Puerto Plata Obrázek15
Marien Puerto Plata Obrázek16
Marien Puerto Plata Obrázek17
Marien Puerto Plata Obrázek18
Marien Puerto Plata Obrázek19

Marien Puerto Plata

Dominikánská republika
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Fitness
Tenisový kurt
Mezinárodní animace
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Lehátka zdarma
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Exkluzivní 5* hotel Marien Puerto Plata se nachází v oblasti Puerto Plata, přímo na jedné z nejkrásnějších písečných pláží karibského pobřeží Costa Dorada, v sousedství zelených hor a zahrad. Z hotelu se snadno dostanete do centra Puerto Plata, které je vzdáleno přibližně 5 km. Letiště v Puerto Plata je vzdáleno přibližně 20 km. V těsné blízkosti hotelu se nachází autobusová zastávka (cca 100 m).

Pláž

Hotel se nachází přímo na písečné pláži Costa Dorada s pozvolným sestupem do moře. Plážový servis v ceně.

.

K dispozici pro hosty

Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci s elegantní vstupní halou, kantýnu, obchod se suvenýry a minimarket. K dispozici je vám: hlavní restaurace Cayuco, která podává mezinárodní kuchyni, obvykle formou bufetu (některé restaurace jsou za příplatek), o víkendech a la carte restaurace Rodizio - brazilská kuchyně, a také bary , např. u bazénu. Hotel má 3 venkovní bazény (se sladkou vodou). Lehátka, slunečníky a osušky k bazénu jsou k dispozici zdarma. Za příplatek je k dispozici: prádelna, pokojová služba, hlídání dětí, kadeřnictví, pronájem auta.

Internet

V lobby je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení (max. 60 minut, poté za příplatek cca 5 USD/den nebo cca 20 USD/7 dní). Mimo lobby WiFi za poplatek v celém objektu.

.

Catering

All inclusive: snídaně (7:00-10:30), oběd (12:30-15:30), večeře (18:30-22:00) podávané formou bufetu v hlavní hotelové restauraci Cayuco (mezinárodní kuchyně). Kromě toho jsou k dispozici restaurace a la carte (za příplatek, nutná předchozí rezervace). Místní nealkoholické nápoje (10:00-02:00, 03:00-06:00) a alkoholické nápoje (10:00-2:00, od 15:00-6:00 víno a pivo) se podávají v určených barech v areálu hotelu.

Sportovní a animační program

Dnes není kvůli epidemiologickým omezením část animace k dispozici. Hotel zajišťuje animaci pro děti i dospělé, sportovní program zahrnuje: aerobik, lekce tance, malou tělocvičnu, stolní tenis, kulečník, šipky. Dále dětské hřiště a miniklub (4-12 let). Za poplatek: kajaky, windsurfing, šnorchlování, lázeňské centrum (o víkendech).

.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Elegantní hotel známého řetězce Be Live v tradičním karibském stylu je vynikající volbou pro rodiny s dětmi. Bohatý animační program pro děti i dospělé se postará o nezapomenutelnou zábavu. Hotel se nachází pouhých 5 km od centra Puerto Plata, kde hosté najdou řadu obchodů, zábavních podniků i barů a restaurací, kde můžete ochutnat speciality místní kuchyně.

 

Umiestnenie

Exkluzívny 5* hotel Be Live Collection Marien sa nachádza v oblasti Puerto Plata, priamo na jednej z najkrajších pieočnatých pláží karibského pobrežia Costa Dorada, v susedstve zelených hôr a záhrad. Z hotelu se snadno dostanete do centra města Puerto Plata, které je vzdálené přibližně 5 km. Letiště v Puerto Plata je vzdálené přibližně 20 km. V tesnej blízkosti hotela sa nachádza autobusová zastávka (cca 100 m).

Webová lokalita Športový a animačný program

Dnes není z důvodu epidemiologických omezení část animácie k dispozici. Hotel poskytuje animácie pre deti a dospelých, športový program zahŕňa: aerobic, dance lessons, malú posilňovňu, stolný tenis, biliard, šípky. Kromě toho dětské ihrisko a miniklub (4-12 let). Za poplatok: kajaky, windsurfing, šnorchlovanie, wellness centrum (cez víkendy).

.
Stravovanie

All inclusive: raňajky (7:00-10:30), oběd (12:30-15:30), večeře (18:30-22:00) podávané formou bufetu v hlavní hotelové restauraci Cayuco (mezinárodní kuchyňa). Kromě toho jsou k dispozici restaurace a la carte (za příplatok, nutná rezervace předem). Miestne nealkoholické nápoje (10:00-02:00, 03:00-06:00) a alkoholické nápoje (10:00-2:00, od 15:00-6:00 víno a pivo) sa podávajú v určených baroch v areáli hotela.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Hotel má 24hodinovou recepci s elegantní vstupní halou, kantýnu, obchod se suvenýry a minimarket. K dispozici jsou vám: hlavná reštaurácia Cayuco, ktorá podáva jedlá medzinárodnej kuchyne, zvyčajne formou buetu (niektoré reštaurácie sú za príplatok) a cez víkendy a la carte reštaurácia Rodizio - brazílska kuchyňa, ako aj bár , napr. pri bazéne. Hotel má 3 vnější bazény (so sladkou vodou). Ležadlá, slnečníky a osušky pri bazéne sú k dispozícii bezplatne. Za príplatok: práčovňa, izbová služba, stráženie detí, kaderníctvo, prenájom auta.

.
Podľa nášho názoru

Elegantní hotel v tradičnom karibskom štýle známeho reťazca Be Live je vynikajúcou voľbou pre rodiny s deťmi. Bohatý animačný program pre deti aj dospelých sa postará o nezabudnuteľnú zábavu. Hotel sa nachádza len 5 km od centra mesta Puerto Plata, kde hostia nájdu širokú ponuku obchodov, zábavy, ako aj barov a reštaurácií, v ktorých môžete ochutnať špeciality miestnej kuchyne.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo14 nocí, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky mluvícího delegáta (v oblasti Puerto Plata) a anglicky hovořícího zástupce místního partnera (na poloostrově Samaná), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a další osobní výdaje. 


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Dominikana - wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Puerto Plata charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem (přímý let). Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu celní a pasové odbavení, setkání s průvodcem. Následně transfer do vybraného hotelu v Dominikánské republice. 
 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd. - úplná nabídka fakultativních výletů je k dispozici u delegáta. 
 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.
 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

ČAS 
Časový posun oproti ČR: - 6 hodin v době letního času, - 5 hodin v době zimního času.
 

MĚNA 
1 USD = cca 55 peso (DOP)

 
Elektřina
Elektrické napětí je 110 V/60 Hz. Zásuvky jsou podle amerického standardu. Evropské zástrčky vyžadují použití adaptérů, které jsou k dispozici pouze v turistických oblastech Dominikánské republiky.
 

Telefony
Mobilní telefonní systém je kompatibilní se systémy v České republice. Vzhledem ke drahému roamingu se doporučuje zakoupit místní SIM kartu (cena cca 10 USD).
 

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména o řidičích a místních průvodcích na výletech, taxikářích a číšnících v restauracích.
 

Orientační ceny
Jídlo v restauraci cca 500-1000 peso; 0,3 l vody - cca 10-20 peso; pivo v baru cca 200 peso.
 

Standard hotelů v Dominikánské republice
Standard dominikánských hotelů může být odlišný od srovnatelné kategorie evropských hotelů. 
 

Upozornění k přeletu

Odlety
Odlet z Varšavy, Katovic. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.
 

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 
 

Víza - informace pro prodejce

Čeští občané nepotřebují víza ke vstupu na dobu nepřesahující 120 dní (4 měsíce). 

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu. 
 

Před příletem i odletem z území musí všichni cestující vyplnit elektronický zdravotní formulář na webu https://eticket.migracion.gob.do/ a uschovat si (vytištěný či elektronicky) vygenerovaný QR kód.

Důležité informace ohledně vstupu do Dominikánské republiky ZDE

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Dominikánské republice obvykle trvá od poloviny listopadu do března. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč