Casa Marina Beach & Reef Obrázek0
Casa Marina Beach & Reef Obrázek1
Casa Marina Beach & Reef Obrázek2
Casa Marina Beach & Reef Obrázek3
Casa Marina Beach & Reef Obrázek4
Casa Marina Beach & Reef Obrázek5
Casa Marina Beach & Reef Obrázek6
Casa Marina Beach & Reef Obrázek7
Casa Marina Beach & Reef Obrázek8
Casa Marina Beach & Reef Obrázek9
Casa Marina Beach & Reef Obrázek10
Casa Marina Beach & Reef Obrázek11
Casa Marina Beach & Reef Obrázek12
Casa Marina Beach & Reef Obrázek13
Casa Marina Beach & Reef Obrázek14
Casa Marina Beach & Reef Obrázek15
Casa Marina Beach & Reef Obrázek16
Casa Marina Beach & Reef Obrázek17
Casa Marina Beach & Reef Obrázek18
Casa Marina Beach & Reef Obrázek19
Casa Marina Beach & Reef Obrázek20
Casa Marina Beach & Reef Obrázek21
Casa Marina Beach & Reef Obrázek22
Casa Marina Beach & Reef Obrázek23
Casa Marina Beach & Reef Obrázek24
Casa Marina Beach & Reef Obrázek25
Casa Marina Beach & Reef Obrázek26
Casa Marina Beach & Reef Obrázek27

Casa Marina Beach & Reef

Dominikánská republika - Puerto Plata
Pobytový
V/blízko centra
Rodinný
Mezinárodní animace
S výhledem na moře
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Casa Marina Beach & Reef je příjemný komplex, který se nachází východně od města Sosua, asi 2 km od jeho centra, plného obchodů, barů, restaurací a zábavy. Nejbližší rozlehlá a písečná pláž je vzdálena cca. 500 m a letiště Puerto Plata je vzdáleno jen asi 8 km.

.
Pláž

Hotel se nachází přímo na veřejné písečné pláži Playa Dorada. Hotelovým hostům je k dispozici vyhrazený prostor pláže, kde mohou zdarma využívat plážový servis.

K dispozici pro hosty

Hotelový komplex se skládá z několika třípatrových budov a je rozdělen na dvě hotelové části: Casa Marina Beach a Casa Marina Reef. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, vstupní hala, směnárna, obchod se suvenýry. K dispozici jsou: hlavní restaurace - El Batey (mezinárodní kuchyně podávaná formou bufetu) a restaurace a la carte: Sea Scape - mořské plody, Jalapeno- mexická kuchyně, Luiggi - italská kuchyně a četné bary: Mirador, Sunset. Hotel má 3 venkovní bazény se sladkou vodou. Lehátka, slunečníky a osušky k bazénům jsou zdarma.

Internet

Internet se platí v prostorách hotelu.

.
Catering

All inclusive: snídaně (07:00-10:30), oběd (12:30-14:30), večeře (18:30-22:00) podávané formou bufetu v hlavní hotelové restauraci El Batey (mezinárodní kuchyně). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje v určených barech a hodinách (10:00-23:00) v rámci hotelu. K dispozici je také bar otevřený do 1:00.

Sportovní a animační program

Dnes nejsou některé animace kvůli hygienickým omezením dostupné. O víkendech je pořádána živá hudba.

.
Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Casa Marina Beach & Reef má vynikající polohu v blízkosti centra Sosuy - přátelského letoviska plného barů, restaurací, obchodů a četných zábavních aktivit. Široká nabídka sportovních aktivit a zajímavých animačních programů obohatí pobyt všech hostů.

Umiestnenie

Hotel Casa Marina Beach & Reef je příjemný komplex, který se nachází východně od města Sosua, asi 2 km od jeho centra plného obchodů, barů, restaurací a zábavy. Najbližšia rozľahlá a piesočnatá pláž je vzdialená cca. 500 m a letisko Puerto Plata je vzdálené asi 8 km.

.
Webová lokalita Stravovanie

All inclusive: raňajky (07:00-10:30), oběd (12:30-14:30), večeře (18:30-22:00) podávané formou bufetu v hlavní hotelové restauraci El Batey (mezinárodní kuchyně). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje v určených baroch a hodinách (10:00-23:00) v rámci hotelu. K dispozici je i bar otevřený do 1:00.

.
Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

Hotelový komplex se nachází z několika trojposchoďových budov a je rozdělen na dvě hotelové části: Casa Marina Beach a Casa Marina Reef. K dispozici je recepcia s nepretržitou provozkou, vstupní hala, zmenáreň, obchod so suvenírmi. K dispozici jsou: hlavná reštaurácia - El Batey (medzinárodná kuchyňa podávaná formou bufetu) a reštaurácie a la carte: Sea Scape - seafood, Jalapeno- mexická kuchyňa, Luiggi - Talianska kuchyňa a početné bar: Mirador, Sunset. Hotel má 3 venkovní bazény se sladkou vodou. Ležadlá, slnečníky a osušky pri bazéne sú zdarma.

.
Podľa nášho názoru

Casa Marina Beach & Reef má výbornou polohu v blízkosti centra města Sosua - přátelského letoviska plného barov, restauraácií, obchodov a mnohých zábavných aktivit. Široká ponuka sportovních aktivit a zajímavých animácií obohatí pobyt všech hostí.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo14 nocí, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky mluvícího delegáta (v oblasti Puerto Plata) a anglicky hovořícího zástupce místního partnera (na poloostrově Samaná), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a další osobní výdaje. 


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Dominikana - wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Puerto Plata charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem (přímý let). Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu celní a pasové odbavení, setkání s průvodcem. Následně transfer do vybraného hotelu v Dominikánské republice. 
 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd. - úplná nabídka fakultativních výletů je k dispozici u delegáta. 
 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.
 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

ČAS 
Časový posun oproti ČR: - 6 hodin v době letního času, - 5 hodin v době zimního času.
 

MĚNA 
1 USD = cca 55 peso (DOP)

 
Elektřina
Elektrické napětí je 110 V/60 Hz. Zásuvky jsou podle amerického standardu. Evropské zástrčky vyžadují použití adaptérů, které jsou k dispozici pouze v turistických oblastech Dominikánské republiky.
 

Telefony
Mobilní telefonní systém je kompatibilní se systémy v České republice. Vzhledem ke drahému roamingu se doporučuje zakoupit místní SIM kartu (cena cca 10 USD).
 

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména o řidičích a místních průvodcích na výletech, taxikářích a číšnících v restauracích.
 

Orientační ceny
Jídlo v restauraci cca 500-1000 peso; 0,3 l vody - cca 10-20 peso; pivo v baru cca 200 peso.
 

Standard hotelů v Dominikánské republice
Standard dominikánských hotelů může být odlišný od srovnatelné kategorie evropských hotelů. 
 

Upozornění k přeletu

Odlety
Odlet z Varšavy, Katovic. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.
 

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 
 

Víza - informace pro prodejce

Čeští občané nepotřebují víza ke vstupu na dobu nepřesahující 120 dní (4 měsíce). 

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu. 
 

Před příletem i odletem z území musí všichni cestující vyplnit elektronický zdravotní formulář na webu https://eticket.migracion.gob.do/ a uschovat si (vytištěný či elektronicky) vygenerovaný QR kód.

Důležité informace ohledně vstupu do Dominikánské republiky ZDE

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Dominikánské republice obvykle trvá od poloviny listopadu do března. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč