Viva Tangerine by Wyndham Obrázek0
Viva Tangerine by Wyndham Obrázek1
Viva Tangerine by Wyndham Obrázek2
Viva Tangerine by Wyndham Obrázek3
Viva Tangerine by Wyndham Obrázek4
Viva Tangerine by Wyndham Obrázek5
Viva Tangerine by Wyndham Obrázek6
Viva Tangerine by Wyndham Obrázek7
Viva Tangerine by Wyndham Obrázek8
Viva Tangerine by Wyndham Obrázek9
Viva Tangerine by Wyndham Obrázek10
Viva Tangerine by Wyndham Obrázek11
Viva Tangerine by Wyndham Obrázek12
Viva Tangerine by Wyndham Obrázek13

Viva Tangerine by Wyndham

Dominikánská republika
Pobytový
Pláž do 100 m
V/blízko centra
S výhledem na moře
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Bazén
Lehátka zdarma
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Viva Tangerine by Wyndham patří do známého a uznávaného hotelového řetězce "Wyndham" a nachází se asi 10 minut chůze od městečka Cabarete, které je díky svým velmi silným vlnám oblíbeným místem surfařů. Letiště v Puerto Plata je vzdáleno asi 20 minut jízdy (autem).

.

Pláž

Hotel se nachází přímo na soukromé písečné pláži. Plážový servis je zahrnut v ceně.

.

K dispozici pro hosty

Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci, příjemnou vstupní halu a obchod se suvenýry. Hoteloví hosté mohou využít hlavní restauraci (mezinárodní kuchyně) a jednu ze tří restaurací a la carte (Viva Mexico - mexická, La Vela - italská, Melt -Fusion- nutná předchozí rezervace) a bar. Hotel má dva venkovní bazény, dětské brouzdaliště a dvě vířivky. Lehátka, slunečníky a osušky k bazénu jsou k dispozici zdarma. Za příplatek se platí: hlídání dětí, kosmetický salon, prádelna a internetová kavárna.

Internet

V hotelové budově je k dispozici bezplatné připojení k internetu.

Catering

All inclusive: snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu v hlavní restauraci La Bahia. Večeře se podávají také v restauracích a'la carte. Občerstvení a místní nealkoholické a alkoholické nápoje v určených barech k dispozici do 2 hodin ráno!

.

Sportovní a animační program

Bohatý sportovní program v areálu hotelu nebo na nedaleké soukromé pláži (kajaky, aqua aerobik, strečink, volejbal, fotbal). Klienti mohou využívat dobře vybavenou posilovnu a fitness centrum. Večer mohou hosté zajít na hotelovou diskotéku. Hotel má vlastní miniklub pro děti (4-12 let). Za příplatek: vodní sporty, kosmetické procedury ve wellness centru, jízda na koni a kitesurfing.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Vynikající hotel pro všechny, kteří touží po blízkosti karibské pláže, a zejména pro milovníky windsurfingu! Vydařenou dovolenou navíc doplní bohatá nabídka all inclusive.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo14 nocí, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky mluvícího delegáta (v oblasti Puerto Plata) a anglicky hovořícího zástupce místního partnera (na poloostrově Samaná), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a další osobní výdaje. 


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Dominikana - wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Puerto Plata charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem (přímý let). Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu celní a pasové odbavení, setkání s průvodcem. Následně transfer do vybraného hotelu v Dominikánské republice. 
 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd. - úplná nabídka fakultativních výletů je k dispozici u delegáta. 
 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.
 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

ČAS 
Časový posun oproti ČR: - 6 hodin v době letního času, - 5 hodin v době zimního času.
 

MĚNA 
1 USD = cca 55 peso (DOP)

 
Elektřina
Elektrické napětí je 110 V/60 Hz. Zásuvky jsou podle amerického standardu. Evropské zástrčky vyžadují použití adaptérů, které jsou k dispozici pouze v turistických oblastech Dominikánské republiky.
 

Telefony
Mobilní telefonní systém je kompatibilní se systémy v České republice. Vzhledem ke drahému roamingu se doporučuje zakoupit místní SIM kartu (cena cca 10 USD).
 

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména o řidičích a místních průvodcích na výletech, taxikářích a číšnících v restauracích.
 

Orientační ceny
Jídlo v restauraci cca 500-1000 peso; 0,3 l vody - cca 10-20 peso; pivo v baru cca 200 peso.
 

Standard hotelů v Dominikánské republice
Standard dominikánských hotelů může být odlišný od srovnatelné kategorie evropských hotelů. 
 

Upozornění k přeletu

Odlety
Odlet z Varšavy, Katovic. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.
 

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 
 

Víza - informace pro prodejce

Čeští občané nepotřebují víza ke vstupu na dobu nepřesahující 120 dní (4 měsíce). 

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu. 
 

Před příletem i odletem z území musí všichni cestující vyplnit elektronický zdravotní formulář na webu https://eticket.migracion.gob.do/ a uschovat si (vytištěný či elektronicky) vygenerovaný QR kód.

Důležité informace ohledně vstupu do Dominikánské republiky ZDE

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Dominikánské republice obvykle trvá od poloviny listopadu do března. 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč