Viva Heavens by Wyndham Obrázek0
Viva Heavens by Wyndham Obrázek1
Viva Heavens by Wyndham Obrázek2
Viva Heavens by Wyndham Obrázek3
Viva Heavens by Wyndham Obrázek4
Viva Heavens by Wyndham Obrázek5
Viva Heavens by Wyndham Obrázek6
Viva Heavens by Wyndham Obrázek7
Viva Heavens by Wyndham Obrázek8
Viva Heavens by Wyndham Obrázek9
Viva Heavens by Wyndham Obrázek10
Viva Heavens by Wyndham Obrázek11
Viva Heavens by Wyndham Obrázek12
Viva Heavens by Wyndham Obrázek13
Viva Heavens by Wyndham Obrázek14
Viva Heavens by Wyndham Obrázek15
Viva Heavens by Wyndham Obrázek16
Viva Heavens by Wyndham Obrázek17
Viva Heavens by Wyndham Obrázek18
Viva Heavens by Wyndham Obrázek19
Viva Heavens by Wyndham Obrázek20
Viva Heavens by Wyndham Obrázek21
Viva Heavens by Wyndham Obrázek22
Viva Heavens by Wyndham Obrázek23
Viva Heavens by Wyndham Obrázek24
Viva Heavens by Wyndham Obrázek25
Viva Heavens by Wyndham Obrázek26
Viva Heavens by Wyndham Obrázek27
Viva Heavens by Wyndham Obrázek28
Viva Heavens by Wyndham Obrázek29

Viva Heavens by Wyndham

Dominikánská republika - Puerto Plata
Pobytový
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Fitness
Wellness
Exkluzivní, 5*
Bazén
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Elegantní hotel Viva Heavens by Wyndham se nachází v malebné oblasti Puerto Plata, v těsné blízkosti písečné pláže s výhledem na oceán. Hotel je součástí známého a uznávaného hotelového řetězce 'Wyndham'. Centrum města Puerto Plata je vzdáleno pouhých 6 km a letiště přibližně 15 km.

.

Pláž

Hotel se nachází přibližně 1,5 km od centra města. 300 m od krásné písečné pláže. Plážový servis je zahrnut v ceně.

.

K dispozici pro hosty

Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci s lobby, výtah, směnárnu, obchod se suvenýry, butik. Hostům je k dispozici hlavní restaurace - V Kitchen (mezinárodní kuchyně) a 4 restaurace a la carte: Blend - fusion kuchyně, Rosmarino - italská kuchyně, Puebla 222 - mexická kuchyně, Sofrit - místní kuchyně, a také bary (některé z výše uvedených jsou za příplatek, nutná předchozí rezervace). V areálu hotelu se nachází venkovní bazén. Lehátka, slunečníky a osušky k bazénu jsou k dispozici zdarma.

Internet

V celém hotelu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu.

.

Catering

All inclusive: snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu v hlavní restauraci V Kitchen, kde se podávají pokrmy mezinárodní kuchyně. Večeře se podávají také v restauracích a'la carte. Občerstvení a místní nealkoholické a alkoholické nápoje v určených barech a časech v celém hotelu.

.

Sportovní a animační program

Zákazníci se mohou protáhnout, zaběhat si, využít posilovnu a hřiště na plážový volejbal. Večer můžete zajít na hotelovou diskotéku. Za příplatek: lázeňské centrum, masáže, kosmetické a pleťové procedury, kosmetička.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Moderní a komfortní hotel Viva V Heavens splní očekávání náročných zákazníků. Hotel je určen pouze pro dospělé (18+). Komfortní nabídka all inclusive a sportovní zázemí učiní vaši dovolenou zde atraktivní a úspěšnou.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo14 nocí, stravování dle popisu vybraného hotelu, služby polsky mluvícího delegáta (v oblasti Puerto Plata) a anglicky hovořícího zástupce místního partnera (na poloostrově Samaná), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a další osobní výdaje. 


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Dominikana - wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Puerto Plata charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem (přímý let). Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu celní a pasové odbavení, setkání s průvodcem. Následně transfer do vybraného hotelu v Dominikánské republice. 
 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd. - úplná nabídka fakultativních výletů je k dispozici u delegáta. 
 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.
 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

ČAS 
Časový posun oproti ČR: - 6 hodin v době letního času, - 5 hodin v době zimního času.
 

MĚNA 
1 USD = cca 55 peso (DOP)

 
Elektřina
Elektrické napětí je 110 V/60 Hz. Zásuvky jsou podle amerického standardu. Evropské zástrčky vyžadují použití adaptérů, které jsou k dispozici pouze v turistických oblastech Dominikánské republiky.
 

Telefony
Mobilní telefonní systém je kompatibilní se systémy v České republice. Vzhledem ke drahému roamingu se doporučuje zakoupit místní SIM kartu (cena cca 10 USD).
 

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména o řidičích a místních průvodcích na výletech, taxikářích a číšnících v restauracích.
 

Orientační ceny
Jídlo v restauraci cca 500-1000 peso; 0,3 l vody - cca 10-20 peso; pivo v baru cca 200 peso.
 

Standard hotelů v Dominikánské republice
Standard dominikánských hotelů může být odlišný od srovnatelné kategorie evropských hotelů. 
 

Upozornění k přeletu

Odlety
Odlet z Varšavy, Katovic. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.
 

Přelet:    
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 
 

Víza - informace pro prodejce

Čeští občané nepotřebují víza ke vstupu na dobu nepřesahující 120 dní (4 měsíce). 

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu. 
 

Před příletem i odletem z území musí všichni cestující vyplnit elektronický zdravotní formulář na webu https://eticket.migracion.gob.do/ a uschovat si (vytištěný či elektronicky) vygenerovaný QR kód.

Důležité informace ohledně vstupu do Dominikánské republiky ZDE

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Dominikánské republice obvykle trvá od poloviny listopadu do března. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč