Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek0
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek1
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek2
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek3
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek4
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek5
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek6
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek7
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek8
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek9
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek10
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek11
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek12
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek13
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek14
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek15
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek16
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek17
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek18
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek19
Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort) Obrázek20

Bellagio Beach Resort & Spa (ex. Panorama Bungalows Resort)

Egypt - Hurghada - Hurghada
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotelový komplex postavený v řeckém stylu se nachází přímo na písečné pláži, lehátka a slunečníky jsou zdarma. Hotel je vzdálen přibližně 22 km od letiště v Hurghadě. Hotel se skládá z hlavní budovy (152 standardních pokojů) a 24 pokojů typu bungalov, recepce s lobby, hlavní restaurace, plážového baru, baru u bazénu.

Pláž

Hotel se nachází přímo na soukromé písečné pláži. Lehátka, slunečníky a osušky v ceně.

.
K dispozici pro hosty

Hotel svým hostům nabízí - 24hodinovou recepci, 3 bazény (včetně 1 dětského a 1 s vyhřívaným bazénem v zimním období), hlavní restauraci (k dispozici jsou dětské židličky), restaurace a'la carte (mongolská a rybí), bary (u bazénu, na pláži a v lobby), diskotéku, saunu, vířivku, miniklub pro děti - dětské hřiště, bezdrátové připojení k internetu v areálu hotelu, placený beduínský stan, lékárnu. Hotel přijímá platební karty Visa a Master card. Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma.

Internet

Bezdrátové připojení k internetu ve vstupní hale zdarma.

.
Catering

Hotel má formu all inclusive, která zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:00-21:00) formou bufetu v hlavní restauraci, pozdní snídaně (10:00-11:30) a lehké občerstvení (včetně ovoce, zmrzliny a salátů) během dne v baru u bazénu. Mongolská restaurace a rybí restaurace jsou k dispozici jednou během pobytu (nutná předchozí rezervace). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v době od 10:00 do 23:00 ve vybraných barech v areálu hotelu.

Sportovní a animační program

Letovisko nabízí širokou škálu sportovních a volnočasových aktivit. K dispozici je mini aquapark pro děti, šipky, kulečník, vodní sporty, potápěčské centrum (za poplatek), plážový volejbal, squashový kurt (za poplatek 30 le/1h), kitesurfing a windsurfing.

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Vynikající volba pro milovníky vodních sportů a rodiny s dětmi, četné animace pro nejmenší.

Umiestnenie

Hotelový komplex postavený v gréckom štýle sa nachádza priamo na piesočnatej pláži, ležadlá a slnečníky sú zadarmo. Hotel je vzdálený přibližně 22 km od letiska v Hurghade. Hotel pozostáva z hlavnej budovy (152 štandardných izieb) a 24 izieb typu bungalov, recepcie s lobby, hlavnej reštaurácie, plážového baru, baru pri bazéne.

.
Športový a animačný program

V letovisku najdete širokú ponuku sportovních a volnočasových aktivit. K dispozici je mini aquapark pre deti, šípky, biliard, vodné športy, potápačské centrum (za poplatok), plážový volejbal, squashový kurt (za poplatok 30 le/1 hod.), kitesurfing a windsurfing.

.
Stravovanie

Hotel nabízí all inclusive včetně raňajok (7:00-10:00), obeda (12:30-14:30) a večere (18:00-21:00) formou bufetu v hlavní restauraci, neskorých raňajok (10:00-11:30) a lehkého občerstvenia (vrátane ovocia, zmrzliny, šalátov) počas dòa v bare pri bazéne. Mongolská reštaurácia a rybia reštaurácia sú k dispozícii raz počas pobytu (nutná predchádzajúca rezervácia). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00 do 23:00 vo vybraných baroch v areáli hotela.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Hotel nabízí svým hostům - 24hodinovou recepci, 3 bazény (včetně 1 detského a 1 s vyhřívaným bazénem během zimy), hlavnú reštauráciu (k dispozícii sú detské stoličky), a'la carte reštaurácie (mongolská a rybia), bary (pri bazéne, na pláži a v lobby), diskotéku, saunu, vírivku, miniklub pre deti - detské ihrisko, bezdrátové pripojenie na internet v areáli hotela, platený beduínsky stan, lekáreň. Hotel přijímá platební karty Visa a Master. Ležadlá a slunečníky pri bazéne a na pláži zdarma.

.
Podľa nášho názoru

Vynikajúca voľba pre milovníkov vodných športov a rodiny s deťmi, množstvo animácií pre najmenších.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

EGYPT HURGHADA - základní informace

Měna
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 19 EGP; 1 EUR = cca 19,5 EGP). Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary (nejsou akceptované bankovky vydané před rokem 1996). Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách v hotelech nebo v bankách. Je nutné mít s sebou alespoň část financí v hotovosti, protože placení kreditní kartou a použití bankomatů může být někdy obtížné.

Spropitné (bakšiš)
V arabských zemích je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto spropitné je často velkou finanční pomocí. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, pro číšníky v restauracích, ale jsou také obvyklé v hotelech pro úklidový personál.

Vízum
Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta.
Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

Čas
V zimním období + 1 hodina oproti České republice, v létě stejný čas jako v ČR.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 50 EGP; 1 l vody 6 EGP; pivo v baru od 16 EGP; káva v kavárně od 15 EGP. V arabských zemích je zvykem smlouvání, zvlášť u větších nákupů nebo koupi suvenýrů. Je však důležité dodržovat určitá pravidla: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit a při nakupování nespěchejte. V mnoha historických budovách jsou zavedeny poplatky za fotografování, které mohou být od 50 až do 400 EGP. Informujte se prosím u průvodce během jednotlivých výletů.

Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí 4 EGP. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují jak v turistických lokalitách, tak i ve městech. Místní hovory jsou levné, volání do zahraničí je však mnohem dražší. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

Oblast

Hurghada  
Nejoblíbenější letovisko u Rudého moře, které je kombinací širokých písečných pláží, modrého moře a garancí slunečného počasí. Z malé rybářské vesnice vyrostla oáza slunce a čistého moře táhnoucího se na míle daleko - nyní se turistická zóna rozprostírá cca 40 km podél pobřeží! Je to jedno z mála letovisek, kde se většina hotelů nachází přímo u pláže a láká milovníky odpočinku u moře. Díky blízkosti divů starověkého světa, jako je např. Luxor s Údolím králů nebo Kom Ombo, je také fantastickým výchozím bodem pro poznávací výlety. Milovníci vodních sportů zde také najdou spoustu atrakcí - mnoho potápěčských a kitesurfingových center umístěných v hotelech nabízí aktivní odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Wroclawi a Gdaňska. Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Výlety v okolí

Káhira - centrum arabského světa
Výlet začíná v časných ranních hodinách transferem do Káhiry. Snídaně formou balíčku na cestu. Program: Gíza - jeden ze sedmi divů světa - Pyramidy: Cheopsova, Chefrenova a Mykerinova (možnost vstupu do Chefrenovy pyramidy, vstupenka cca 100 LE), Sfinga a chrám Chefrenovy mumifikace, parfumerie, oběd (nápoje za příplatek). Následně navštívíme Egyptské muzeum - nachází se zde mimo jiné Tutanchamonův poklad - slavná maska ​​a sarkofág (místnost královských mumií - za poplatek cca 200 LE, za poplatek cca 50 LE možnost fotografování v muzeu). Návrat do Hurghady kolem 23:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. Cena cca 389 PLN/os.

Luxor
Výlet začíná v ranních hodinách. Snídaně formou balíčku na cestu. Přejezd pouští, následně přejezd podél Nilu, kde lze pozorovat každodenní život farmářů. Program: chrám v Karnaku (Alej sfing a Hypostylový sál), Údolí králů - s hrobkami faraónů (vstup do 3 hrobek, možnost vstupu také do Tutanchamonovy hrobky za poplatek cca 300 LE), svatyně královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, továrna alabastru, plavba po Nilu, mezitím oběd (nápoje za příplatek). Návrat do Hurghady kolem 22:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. Cena cca 389 PLN/os.

Sahara park
Výlet začíná kolem 13:00 hodiny odjezdem z hotelu. Přejezd na poušť k základně se čtyřkolkami (cca 45minutová projížďka na čtyřkolkách po poušti). Následně přejezd pouští terénními džípy do beduínské vesnice, prohlídka vesnice. V programu: projížďka na velbloudech, pečení chleba s beduíny, beduínská lékárna, projížďka terénními auty typu spider. Následně večeře formou bufetu (nápoj k večeři) a orientální show - břišní tanec, rotující derviš, arabský folklór. Návrat do hotelu kolem 21:00 hodiny. Cena cca 199 PLN/os.

Mahmya
Výlet začíná v ranních hodinách přejezdem do přístavu Mahmya a plavbou ve směru ostrova (plavba trvá cca 45 min.) Po doplutí ke krásné písečné pláži Mahmya chvíle odpočinku. Následně plavba lodí na otevřené moře a cca hodinové šnorchlování na jednom z nejkrásnějších útesů v Rudém moři - Sabine (vybavení na šnorchlování v ceně). Po šnorchlování návrat na ostrov, oběd (voda, nealkoholické nápoje během oběda v ceně). Po obědě čas na odpočinek, opalování, koupání a šnorchlování z pláže. Možnost využití atrakcí, které nabízí Mahmya - Jetlev-Flyer loď s proskleným dnem (za poplatek), fotbalové a volejbalové hřiště, slunečníky a plážové rohože (v ceně výletu). Hostům je k dispozici restaurace, bar a lékařská služba. Cena cca 329 PLN/os.

Paradise
Mořský výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Zastávka na širém moři u korálových útesů, čas na šnorchlování, možnost obdivování korálových útesů, fauny a flóry Rudého moře. Následně doplutí k ostrovu Giftun, kde strávíme cca 3 hodiny na krásné písečné pláži „Paradise“. Možnost šnorchlování přímo z pláže, animační program pro hosty, slunečníky, rohože, bar a toalety. Oběd + voda a jeden nealkoholický nápoj v ceně výletu. Návrat kolem 16:30. Cena cca 199 PLN/os.

Hlubinné potápění
Výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Krátká instruktáž v polštině na lodi. Dva ponory s instruktorem, každý ponor trvá cca 20 minut. Navíc možnost šnorchlování, oběd na palubě a nealkoholické nápoje v ceně. Korálové útesy a ryby na dosah ruky, pro zájemce možnost potápěčského kurzu PADI - podrobnosti u delegátů. Cena cca 199 PLN/os.

Jungle Aqua Park
Výlet do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální nejen pro rodiny s dětmi. Celodenní All Inclusive v aquaparku je zahrnuto v ceně výletu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách. Cena cca 50 USD/os. 

S dětmi

Delfinárium
Jedinečná příležitost vidět nádherné delfíny a jejich úžasnou show: salta, skoky, různé hry s předměty ve vodě a s instruktorem. Je to nezapomenutelná a fantastická 45minutová přehlídka triků a dovedností těchto inteligentních savců! Za příplatek možnost koupání s delfíny.

Pro aktivní

Vodní sporty
Pro aktivní hosty nabízejí hotely vybavení pro vodní sporty, jehož využití je většinou za poplatek. Milá dávka osvěžení a nezapomenutelných sportovních emocí po celodenním žáru!

Odpočinek

Za nákupy do Senzo Mall v Hurghadě
Nákupní galerie Senzo je umístěna u Safaga Road 61111. V galerii je k dispozici řada obchodů, které reprezentují známé světové značky, ale i gastronomickou oblast, supermarket a zábavní centrum. www.senzomall.com

Papas Bar
Je to menší lokál u vstupu do přístavu. Ve večerních hodinách je vždy hlučný a přeplněný. DJové pouštějí skvělou rockovou a popovou taneční hudbu, odvážní mohou vyzkoušet karaoke. www.papasbar.com

Exkluzivní zábava v Little budda
Nikoho není třeba přemlouvat k večeru strávenému v exkluzivní a nejdražší diskotéce v Hurghadě. Ačkoliv vstupné stojí cca 20 USD/os., přitahuje lokál turisty svou nezapomenutelnou atmosférou, vybavením a skvělou hudbou. Můžete zde ochutnat úžasné drinky a ve společnosti přátel strávit nezapomenutelný večer. www.littlebudda-hurghada.com

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Seznam dostupných fakultativních výletů k prodeji v Česku a jejich aktuální ceny naleznete na webových stránkách R.pl/wycieczki-lokalne, v call centrech, odděleních a v agenčních kancelářích. Zatímco úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu. Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu. Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

V Egyptě trvá hlavní turistická sezóna obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč