Aktuálně probíhá technická údržba stránek, která může zapříčinit zobrazení chybné ceny u některých zájezdů. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.
Albatros Citadel Obrázek0
Albatros Citadel Obrázek1
Albatros Citadel Obrázek2
Albatros Citadel Obrázek3
Albatros Citadel Obrázek4
Albatros Citadel Obrázek5
Albatros Citadel Obrázek6
Albatros Citadel Obrázek7
Albatros Citadel Obrázek8
Albatros Citadel Obrázek9
Albatros Citadel Obrázek10
Albatros Citadel Obrázek11
Albatros Citadel Obrázek12
Albatros Citadel Obrázek13
Albatros Citadel Obrázek14
Albatros Citadel Obrázek15
Albatros Citadel Obrázek16
Albatros Citadel Obrázek17
Albatros Citadel Obrázek18
Albatros Citadel Obrázek19
Albatros Citadel Obrázek20
Albatros Citadel Obrázek21
Albatros Citadel Obrázek22
Albatros Citadel Obrázek23
Albatros Citadel Obrázek24
Albatros Citadel Obrázek25
Albatros Citadel Obrázek26
Albatros Citadel Obrázek27
Albatros Citadel Obrázek28
Albatros Citadel Obrázek29
Albatros Citadel Obrázek30

Albatros Citadel

Egypt - Hurghada
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v exkluzivní části Hurghady - v klidné čtvrti Sahl Hasheesh. Je příkladem středomořské architektury v Egyptě. Jeho blízkost k centru Hurghady umožňuje prohlídku města (placená hotelová kyvadlová doprava). Vzdálenost od letiště cca 14 km.

.
Pláž

Hotel se nachází na soukromé písečné pláži dlouhé přibližně 1,5 km. Vedle hotelu se nacházejí 3 umělé laguny, z toho jedna s pozvolným vstupem do vody a přístaviště. Korálový útes přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži i u bazénu jsou zdarma. Na pláži se nacházejí 3 bary.

K dispozici pro hosty

Hotel byl postaven v roce 2008. Je křížencem luxusu 21. století a jedinečné architektury a stylu. V hotelu se nachází nepřetržitě otevřená vstupní hala, bankomat, obchod se suvenýry, lékárna, prádelna (jednou za pobyt zdarma), kosmetický salon a kadeřnictví (za poplatek), lázeňské centrum (za poplatek). K dispozici je půjčovna notebooků a Wi-Fi routerů. K dispozici jsou 3 sladkovodní bazény nepravidelného tvaru (z toho 2 v zimní sezóně vyhřívané, jeden nekonečný bazén) na několika úrovních, brouzdaliště pro děti. K dispozici jsou 2 restaurace ("The Citadel" a "Harbour Inn") , 3 tematické restaurace (nutná rezervace; italská, brazilská, rybí), restaurace s mořskými plody a thajskou kuchyní (za poplatek), 6 barů (2 u bazénu, 3 na pláži, v lobby) a také kavárna Mozart, zmrzlinový koutek a koutek s vymačkanými džusy a shisha bar (za poplatek). Hotel akceptuje domácí zvířata (psy a kočky) do 15 kg (nutné očkování). Hotel není vhodný pro osoby se zdravotním postižením. Po areálu hotelu jezdí bezplatný kyvadlový autobus.

Internet

Přístup k internetu na pokojích zdarma. Wi-Fi zdarma je k dispozici v lobby, shisha baru a kavárně.

Catering

All inclusive zahrnuje: snídani, večeři a noční občerstvení v restauraci "The Citadel", oběd a odpolední občerstvení v restauraci "Harbour Inn". Večeře jsou možné také v tematických restauracích (po předchozí rezervaci). Hotel nabízí místní alkoholické (včetně piva, vína - 10:00-2:00) a nealkoholické nápoje (včetně vody, džusů, kávy, čaje - k dispozici 24 h). Lobby bar otevřený 24 hodin denně (nealkoholické nápoje 24 hodin denně, alkoholické nápoje od 10:00-2:00). V lobby baru se podávají také kontinentální snídaně od 5:00 do 7:00. Bary u bazénu a na pláži fungují od 10:00 do 17:00. Šiša bar (za poplatek) je otevřen od 18:00 do 24:00. V lobby baru se podávají také nápoje, které se podávají v době od 10:00 do 17:00. V lobby baru se podávají také kontinentální snídaně. Čerstvě vymačkané džusy a nápoje v lahvích nejsou zahrnuty ve variantě all inclusive. Během jídla je v restauracích vyžadováno formální oblečení. Otevírací doba baru závisí na ročním období.

Sportovní a animační program

Hotel nabízí denní a večerní zábavu a hry pod vedením mezinárodního týmu, včetně šipek, kulečníku, lekcí tance, boccie, vodního póla, plážového volejbalu, plážového tenisu a aerobiku. Další zařízení, která jsou hostům k dispozici, jsou: 2 tenisové kurty, vodní a motorové sporty na pláži (za poplatek), posilovna, fitness centrum, lázeňské centrum (masáže, sauna - za poplatek), živá hudba. Zdarma si lze zapůjčit vybavení pro šnorchlování a kajaky a šlapadla. V hotelu je diskotéka. Pro děti:

: 2 dětská hřiště, miniklub (4-10 let), animace, herna, hlídání dětí (placené).
Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Vynikající hotel se skvělou polohou přímo na pláži a jedinečnou architekturou. Každý pokoj má výhled na moře!!!

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování v hotelu: 3, 4, 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravu dle specifikace ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v místě dovolené, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: egyptské vízum (platí se na letišti ve výši cca 25 USD/os.), fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Hurghada wypoczynek

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

EGYPT HURGHADA - základní informace

Měna
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 19 EGP; 1 EUR = cca 19,5 EGP). Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary (nejsou akceptované bankovky vydané před rokem 1996). Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách v hotelech nebo v bankách. Je nutné mít s sebou alespoň část financí v hotovosti, protože placení kreditní kartou a použití bankomatů může být někdy obtížné.

Spropitné (bakšiš)
V arabských zemích je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto spropitné je často velkou finanční pomocí. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, pro číšníky v restauracích, ale jsou také obvyklé v hotelech pro úklidový personál.

Vízum
Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta.
Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

Čas
V zimním období + 1 hodina oproti České republice, v létě stejný čas jako v ČR.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 50 EGP; 1 l vody 6 EGP; pivo v baru od 16 EGP; káva v kavárně od 15 EGP. V arabských zemích je zvykem smlouvání, zvlášť u větších nákupů nebo koupi suvenýrů. Je však důležité dodržovat určitá pravidla: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit a při nakupování nespěchejte. V mnoha historických budovách jsou zavedeny poplatky za fotografování, které mohou být od 50 až do 400 EGP. Informujte se prosím u průvodce během jednotlivých výletů.

Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí 4 EGP. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují jak v turistických lokalitách, tak i ve městech. Místní hovory jsou levné, volání do zahraničí je však mnohem dražší. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

Oblast

Hurghada  
Nejoblíbenější letovisko u Rudého moře, které je kombinací širokých písečných pláží, modrého moře a garancí slunečného počasí. Z malé rybářské vesnice vyrostla oáza slunce a čistého moře táhnoucího se na míle daleko - nyní se turistická zóna rozprostírá cca 40 km podél pobřeží! Je to jedno z mála letovisek, kde se většina hotelů nachází přímo u pláže a láká milovníky odpočinku u moře. Díky blízkosti divů starověkého světa, jako je např. Luxor s Údolím králů nebo Kom Ombo, je také fantastickým výchozím bodem pro poznávací výlety. Milovníci vodních sportů zde také najdou spoustu atrakcí - mnoho potápěčských a kitesurfingových center umístěných v hotelech nabízí aktivní odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Wroclawi a Gdaňska. Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Výlety v okolí

Káhira - centrum arabského světa
Výlet začíná v časných ranních hodinách transferem do Káhiry. Snídaně formou balíčku na cestu. Program: Gíza - jeden ze sedmi divů světa - Pyramidy: Cheopsova, Chefrenova a Mykerinova (možnost vstupu do Chefrenovy pyramidy, vstupenka cca 100 LE), Sfinga a chrám Chefrenovy mumifikace, parfumerie, oběd (nápoje za příplatek). Následně navštívíme Egyptské muzeum - nachází se zde mimo jiné Tutanchamonův poklad - slavná maska ​​a sarkofág (místnost královských mumií - za poplatek cca 200 LE, za poplatek cca 50 LE možnost fotografování v muzeu). Návrat do Hurghady kolem 23:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. Cena cca 389 PLN/os.

Luxor
Výlet začíná v ranních hodinách. Snídaně formou balíčku na cestu. Přejezd pouští, následně přejezd podél Nilu, kde lze pozorovat každodenní život farmářů. Program: chrám v Karnaku (Alej sfing a Hypostylový sál), Údolí králů - s hrobkami faraónů (vstup do 3 hrobek, možnost vstupu také do Tutanchamonovy hrobky za poplatek cca 300 LE), svatyně královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, továrna alabastru, plavba po Nilu, mezitím oběd (nápoje za příplatek). Návrat do Hurghady kolem 22:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. Cena cca 389 PLN/os.

Sahara park
Výlet začíná kolem 13:00 hodiny odjezdem z hotelu. Přejezd na poušť k základně se čtyřkolkami (cca 45minutová projížďka na čtyřkolkách po poušti). Následně přejezd pouští terénními džípy do beduínské vesnice, prohlídka vesnice. V programu: projížďka na velbloudech, pečení chleba s beduíny, beduínská lékárna, projížďka terénními auty typu spider. Následně večeře formou bufetu (nápoj k večeři) a orientální show - břišní tanec, rotující derviš, arabský folklór. Návrat do hotelu kolem 21:00 hodiny. Cena cca 199 PLN/os.

Mahmya
Výlet začíná v ranních hodinách přejezdem do přístavu Mahmya a plavbou ve směru ostrova (plavba trvá cca 45 min.) Po doplutí ke krásné písečné pláži Mahmya chvíle odpočinku. Následně plavba lodí na otevřené moře a cca hodinové šnorchlování na jednom z nejkrásnějších útesů v Rudém moři - Sabine (vybavení na šnorchlování v ceně). Po šnorchlování návrat na ostrov, oběd (voda, nealkoholické nápoje během oběda v ceně). Po obědě čas na odpočinek, opalování, koupání a šnorchlování z pláže. Možnost využití atrakcí, které nabízí Mahmya - Jetlev-Flyer loď s proskleným dnem (za poplatek), fotbalové a volejbalové hřiště, slunečníky a plážové rohože (v ceně výletu). Hostům je k dispozici restaurace, bar a lékařská služba. Cena cca 329 PLN/os.

Paradise
Mořský výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Zastávka na širém moři u korálových útesů, čas na šnorchlování, možnost obdivování korálových útesů, fauny a flóry Rudého moře. Následně doplutí k ostrovu Giftun, kde strávíme cca 3 hodiny na krásné písečné pláži „Paradise“. Možnost šnorchlování přímo z pláže, animační program pro hosty, slunečníky, rohože, bar a toalety. Oběd + voda a jeden nealkoholický nápoj v ceně výletu. Návrat kolem 16:30. Cena cca 199 PLN/os.

Hlubinné potápění
Výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Krátká instruktáž v polštině na lodi. Dva ponory s instruktorem, každý ponor trvá cca 20 minut. Navíc možnost šnorchlování, oběd na palubě a nealkoholické nápoje v ceně. Korálové útesy a ryby na dosah ruky, pro zájemce možnost potápěčského kurzu PADI - podrobnosti u delegátů. Cena cca 199 PLN/os.

Jungle Aqua Park
Výlet do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální nejen pro rodiny s dětmi. Celodenní All Inclusive v aquaparku je zahrnuto v ceně výletu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách. Cena cca 50 USD/os. 

S dětmi

Delfinárium
Jedinečná příležitost vidět nádherné delfíny a jejich úžasnou show: salta, skoky, různé hry s předměty ve vodě a s instruktorem. Je to nezapomenutelná a fantastická 45minutová přehlídka triků a dovedností těchto inteligentních savců! Za příplatek možnost koupání s delfíny.

Pro aktivní

Vodní sporty
Pro aktivní hosty nabízejí hotely vybavení pro vodní sporty, jehož využití je většinou za poplatek. Milá dávka osvěžení a nezapomenutelných sportovních emocí po celodenním žáru!

Odpočinek

Za nákupy do Senzo Mall v Hurghadě
Nákupní galerie Senzo je umístěna u Safaga Road 61111. V galerii je k dispozici řada obchodů, které reprezentují známé světové značky, ale i gastronomickou oblast, supermarket a zábavní centrum. www.senzomall.com

Papas Bar
Je to menší lokál u vstupu do přístavu. Ve večerních hodinách je vždy hlučný a přeplněný. DJové pouštějí skvělou rockovou a popovou taneční hudbu, odvážní mohou vyzkoušet karaoke. www.papasbar.com

Exkluzivní zábava v Little budda
Nikoho není třeba přemlouvat k večeru strávenému v exkluzivní a nejdražší diskotéce v Hurghadě. Ačkoliv vstupné stojí cca 20 USD/os., přitahuje lokál turisty svou nezapomenutelnou atmosférou, vybavením a skvělou hudbou. Můžete zde ochutnat úžasné drinky a ve společnosti přátel strávit nezapomenutelný večer. www.littlebudda-hurghada.com

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Seznam dostupných fakultativních výletů k prodeji v Česku a jejich aktuální ceny naleznete na webových stránkách R.pl/wycieczki-lokalne, v call centrech, odděleních a v agenčních kancelářích. Zatímco úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu. Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu. Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

V Egyptě trvá hlavní turistická sezóna obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.4 Kč