Sea Gull Obrázek0
Sea Gull Obrázek1
Sea Gull Obrázek2
Sea Gull Obrázek3
Sea Gull Obrázek4
Sea Gull Obrázek5
Sea Gull Obrázek6
Sea Gull Obrázek7
Sea Gull Obrázek8
Sea Gull Obrázek9
Sea Gull Obrázek10
Sea Gull Obrázek11
Sea Gull Obrázek12
Sea Gull Obrázek13
Sea Gull Obrázek14
Sea Gull Obrázek15
Sea Gull Obrázek16
Sea Gull Obrázek17
Sea Gull Obrázek18
Sea Gull Obrázek19
Sea Gull Obrázek20
Sea Gull Obrázek21
Sea Gull Obrázek22
Sea Gull Obrázek23
Sea Gull Obrázek24

Sea Gull

Egypt - Hurghada
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
Aquapark
Bazén se sladkou vodou
Bazén
Lehátka zdarma

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Komfortní hotel Sea Gull se nachází v centru Hurghady (Sakkala). V blízkosti hotelu se nachází mnoho atrakcí, např. nákupní centrum, restaurace, bary, diskotéky. Letiště je vzdáleno cca 8 km od hotelu.

Pláž

Hotel Sea Gull se nachází přímo u písečné soukromé pláže. Lehátka, slunečníky, matrace a plážové osušky - zdarma.

K dispozici pro hosty

Hotel, částečně zrekonstruovaný v roce 2022, se skládá ze dvou hlavních budov - Sea Gull Club (dočasně uzavřen z důvodu rekonstrukce: 27.11.2023 - 29.2.2024; po tuto dobu jsou naši klienti ubytováni pouze v části "Resort") a Sea Gull Resort.
Recepce 24h, obchody se suvenýry a konferenční místnosti. V areálu hotelu se nachází několik restaurací a barů, např.: 2 hlavní restaurace: Cleopatra a Nefertiti (Nefertiti dočasně uzavřena během renovace 27.11.2023 - 29.2.2024), plážový bar, bar u bazénu a hospoda. Hotel má 5 bazénů (včetně 1 s vodopádem a 2 v zimě vyhřívané), brouzdaliště pro děti a aquapark (11 skluzavek: 3 pro dospělé a 8 pro děti, otevřen od 10:00-13:00 a 15:00-do západu slunce). Lehátka, slunečníky a matrace - zdarma. 

 

Internet

Internetový koutek - za poplatek, v areálu celého objektu Wi-Fi připojení k internetu - za příplatek (cca 4 USD/hod.).

 

Catering

All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), oběd (13:00-15:00), večeře (19:00-22:00) jsou podávány formou bufetu v hlavních restauracích. V barech rozmístěných po areálu komplexu je servírováno občerstvení (11:00-12:30 a 16:00-17:00), zmrzlina (14:00-16:00). Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje (teplé i studené) jsou k dispozici od 10:00 do 24:00 v určených barech. Denně je na pokoje dodávána balená minerální voda. Jednou za pobyt (pro hosty s pobytem v hotelu minimálně na 5 nocí) možnost večeře v restauraci a'la carte Fisherman (rybí) - zdarma (nutná dřívější rezervace). Za příplatek: čerstvě vymačkané džusy, turecká káva a otáčivá restaurace Captain Nemo. Hotel si vyhrazuje právo změny rozsahu služeb zahrnutých v programu All Inclusive, např. času podávání jídel.

Sportovní a animační program

Denní a večerní animační program. Navíc: plážový volejbal, vodní pólo, aerobik, aquaaerobik, stolní tenis, squash, kulečník, mini golf, tenisový kurt, kino, divadlo, posilovna, masáže, sauna, turecké lázně a wellness (některé z atrakcí mohou být za příplatek). Jednou za pobyt mohou hosté využít (zdarma): tenis, fitness (30 minut denně), kulečník (2 hodiny za pobyt). Pro nejmenší: dětské hřiště, brouzdaliště, skluzavky. Na pláži (za poplatek): potápěčské centrum a windsurfing.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel Sea Gull je známý a často vyhledávaný díky kvalitnímu servisu a dobrému umístění v centru Hurghady! Nabízí bohatý program All Inclusive a aquapark (za rozumnou cenu).

 

Umiestnenie

Pohodlný hotel se nachází v centru Hurghady (Sakkala). V blízkosti hotelu sa nachádza množstvo atrakcií letoviska, ako sú nákupné centrum, reštaurácie, bary, diskotéky. Hotel je vzdálený přibližně 8 km od letiska.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Prevádzkuje se během dne a večera, včetně mnohých aktivit: plážový volejbal, vodná lopta, aerobik, vodná gymnastika. K dispozici jsou také: stolný tenis, squash, biliard, minigolf, tenisový kurt, kino a divadlo, akoj posilňovňa, masáže, sauna, turecké kúpele, (niektoré z týchto aktivít môžu byť spoplatnené). Raz počas pobytu môžu hostia bezplatne využiť tenis, squash, fitnes a biliard (2 hodiny za pobyt). Detské ihrisko pre najmenšie deti. Na pláži jsou k dispozici vodné športy: potápačské centrum, windsurfing.

.
Stravovanie

All inclusive: raňajky (07:00-10:00), obedy (13:00-15:00), večere (19:00-22:00) formou bufetu podávané v hlavních restauracích. Občerstvenie (11:00-13:00 a 16:00-17:30), zmrzlina (počas dňa), neskorá večera (00:00-02:00) sa podávajú v baroch nachádzajúcich sa v komplexe. Kromě toho miestne chladené nápoje (Pepsi, 7up, tonik, džúsy), miestne alkoholické nápoje (pivo, whisky, víno, gin, rum a vodka), káva, čaj (k dispozici 24 hodin! - v uvedených baroch). Minerálna voda vo fľašiach je denne dodávaná na izby. Je možné využít i další a'la carte reštaurácie (za príplatok), napr. čínsku reštauráciu alebo reštauráciu Oáza (podávajú sa v nej morska plody). Za príplatok sa platí: dovážané liehoviny, čerstvo vylisované šťavy, espresso.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Hotel byl zrekonstruovaný v roce 2011 a zůstává ze 2 hlavních budov - Sea Gull Club a Sea Gull Resort.

Hotel má 24hodinovou recepci, obchody se suvenýry a konferenční místnosti. V areáli hotela sa nachádza niekoľko reštaurácií a barov, napr: 2 hlavné reštaurácie: V restauraci se nachází: Kleopatra a Nefertiti, bar na pláži, bar pri bazéne a pub a diskotéka. Pre milovníkov vody je tu vodný park s 10 toboggans (vrátane niekoľkých pre menšie deti). Kromě toho má hotel několik bazénov (včetně 1 s vodopádem a 1 vyhrievaného v zime) a detské brodítko. Ležadlá, slunečníky a matrace - zdarma. Využiť môžete aj kozmetický salón, ako aj lekársku starostlivosť (za príplatok).

.
Podľa nášho názoru

Hotel dobre známy poľským hosťom, ochotne vybraný pre svoje dobré služby a vynikajúcu polohu v centru Hurghady! Ponúka bohatý program all inclusive (k dispozici 24 hodin!) a aquapark za rozumnú cenu.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování v hotelu: 3, 4, 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravu dle specifikace ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v místě dovolené, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: egyptské vízum (platí se na letišti ve výši cca 25 USD/os.), fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Hurghada wypoczynek

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

EGYPT HURGHADA - základní informace

Měna
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 19 EGP; 1 EUR = cca 19,5 EGP). Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary (nejsou akceptované bankovky vydané před rokem 1996). Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách v hotelech nebo v bankách. Je nutné mít s sebou alespoň část financí v hotovosti, protože placení kreditní kartou a použití bankomatů může být někdy obtížné.

Spropitné (bakšiš)
V arabských zemích je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto spropitné je často velkou finanční pomocí. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, pro číšníky v restauracích, ale jsou také obvyklé v hotelech pro úklidový personál.

Vízum
Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta.
Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

Čas
V zimním období + 1 hodina oproti České republice, v létě stejný čas jako v ČR.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 50 EGP; 1 l vody 6 EGP; pivo v baru od 16 EGP; káva v kavárně od 15 EGP. V arabských zemích je zvykem smlouvání, zvlášť u větších nákupů nebo koupi suvenýrů. Je však důležité dodržovat určitá pravidla: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit a při nakupování nespěchejte. V mnoha historických budovách jsou zavedeny poplatky za fotografování, které mohou být od 50 až do 400 EGP. Informujte se prosím u průvodce během jednotlivých výletů.

Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí 4 EGP. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují jak v turistických lokalitách, tak i ve městech. Místní hovory jsou levné, volání do zahraničí je však mnohem dražší. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

Oblast

Hurghada  
Nejoblíbenější letovisko u Rudého moře, které je kombinací širokých písečných pláží, modrého moře a garancí slunečného počasí. Z malé rybářské vesnice vyrostla oáza slunce a čistého moře táhnoucího se na míle daleko - nyní se turistická zóna rozprostírá cca 40 km podél pobřeží! Je to jedno z mála letovisek, kde se většina hotelů nachází přímo u pláže a láká milovníky odpočinku u moře. Díky blízkosti divů starověkého světa, jako je např. Luxor s Údolím králů nebo Kom Ombo, je také fantastickým výchozím bodem pro poznávací výlety. Milovníci vodních sportů zde také najdou spoustu atrakcí - mnoho potápěčských a kitesurfingových center umístěných v hotelech nabízí aktivní odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Wroclawi a Gdaňska. Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Výlety v okolí

Káhira - centrum arabského světa
Výlet začíná v časných ranních hodinách transferem do Káhiry. Snídaně formou balíčku na cestu. Program: Gíza - jeden ze sedmi divů světa - Pyramidy: Cheopsova, Chefrenova a Mykerinova (možnost vstupu do Chefrenovy pyramidy, vstupenka cca 100 LE), Sfinga a chrám Chefrenovy mumifikace, parfumerie, oběd (nápoje za příplatek). Následně navštívíme Egyptské muzeum - nachází se zde mimo jiné Tutanchamonův poklad - slavná maska ​​a sarkofág (místnost královských mumií - za poplatek cca 200 LE, za poplatek cca 50 LE možnost fotografování v muzeu). Návrat do Hurghady kolem 23:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. Cena cca 389 PLN/os.

Luxor
Výlet začíná v ranních hodinách. Snídaně formou balíčku na cestu. Přejezd pouští, následně přejezd podél Nilu, kde lze pozorovat každodenní život farmářů. Program: chrám v Karnaku (Alej sfing a Hypostylový sál), Údolí králů - s hrobkami faraónů (vstup do 3 hrobek, možnost vstupu také do Tutanchamonovy hrobky za poplatek cca 300 LE), svatyně královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, továrna alabastru, plavba po Nilu, mezitím oběd (nápoje za příplatek). Návrat do Hurghady kolem 22:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. Cena cca 389 PLN/os.

Sahara park
Výlet začíná kolem 13:00 hodiny odjezdem z hotelu. Přejezd na poušť k základně se čtyřkolkami (cca 45minutová projížďka na čtyřkolkách po poušti). Následně přejezd pouští terénními džípy do beduínské vesnice, prohlídka vesnice. V programu: projížďka na velbloudech, pečení chleba s beduíny, beduínská lékárna, projížďka terénními auty typu spider. Následně večeře formou bufetu (nápoj k večeři) a orientální show - břišní tanec, rotující derviš, arabský folklór. Návrat do hotelu kolem 21:00 hodiny. Cena cca 199 PLN/os.

Mahmya
Výlet začíná v ranních hodinách přejezdem do přístavu Mahmya a plavbou ve směru ostrova (plavba trvá cca 45 min.) Po doplutí ke krásné písečné pláži Mahmya chvíle odpočinku. Následně plavba lodí na otevřené moře a cca hodinové šnorchlování na jednom z nejkrásnějších útesů v Rudém moři - Sabine (vybavení na šnorchlování v ceně). Po šnorchlování návrat na ostrov, oběd (voda, nealkoholické nápoje během oběda v ceně). Po obědě čas na odpočinek, opalování, koupání a šnorchlování z pláže. Možnost využití atrakcí, které nabízí Mahmya - Jetlev-Flyer loď s proskleným dnem (za poplatek), fotbalové a volejbalové hřiště, slunečníky a plážové rohože (v ceně výletu). Hostům je k dispozici restaurace, bar a lékařská služba. Cena cca 329 PLN/os.

Paradise
Mořský výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Zastávka na širém moři u korálových útesů, čas na šnorchlování, možnost obdivování korálových útesů, fauny a flóry Rudého moře. Následně doplutí k ostrovu Giftun, kde strávíme cca 3 hodiny na krásné písečné pláži „Paradise“. Možnost šnorchlování přímo z pláže, animační program pro hosty, slunečníky, rohože, bar a toalety. Oběd + voda a jeden nealkoholický nápoj v ceně výletu. Návrat kolem 16:30. Cena cca 199 PLN/os.

Hlubinné potápění
Výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Krátká instruktáž v polštině na lodi. Dva ponory s instruktorem, každý ponor trvá cca 20 minut. Navíc možnost šnorchlování, oběd na palubě a nealkoholické nápoje v ceně. Korálové útesy a ryby na dosah ruky, pro zájemce možnost potápěčského kurzu PADI - podrobnosti u delegátů. Cena cca 199 PLN/os.

Jungle Aqua Park
Výlet do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální nejen pro rodiny s dětmi. Celodenní All Inclusive v aquaparku je zahrnuto v ceně výletu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách. Cena cca 50 USD/os. 

S dětmi

Delfinárium
Jedinečná příležitost vidět nádherné delfíny a jejich úžasnou show: salta, skoky, různé hry s předměty ve vodě a s instruktorem. Je to nezapomenutelná a fantastická 45minutová přehlídka triků a dovedností těchto inteligentních savců! Za příplatek možnost koupání s delfíny.

Pro aktivní

Vodní sporty
Pro aktivní hosty nabízejí hotely vybavení pro vodní sporty, jehož využití je většinou za poplatek. Milá dávka osvěžení a nezapomenutelných sportovních emocí po celodenním žáru!

Odpočinek

Za nákupy do Senzo Mall v Hurghadě
Nákupní galerie Senzo je umístěna u Safaga Road 61111. V galerii je k dispozici řada obchodů, které reprezentují známé světové značky, ale i gastronomickou oblast, supermarket a zábavní centrum. www.senzomall.com

Papas Bar
Je to menší lokál u vstupu do přístavu. Ve večerních hodinách je vždy hlučný a přeplněný. DJové pouštějí skvělou rockovou a popovou taneční hudbu, odvážní mohou vyzkoušet karaoke. www.papasbar.com

Exkluzivní zábava v Little budda
Nikoho není třeba přemlouvat k večeru strávenému v exkluzivní a nejdražší diskotéce v Hurghadě. Ačkoliv vstupné stojí cca 20 USD/os., přitahuje lokál turisty svou nezapomenutelnou atmosférou, vybavením a skvělou hudbou. Můžete zde ochutnat úžasné drinky a ve společnosti přátel strávit nezapomenutelný večer. www.littlebudda-hurghada.com

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Seznam dostupných fakultativních výletů k prodeji v Česku a jejich aktuální ceny naleznete na webových stránkách R.pl/wycieczki-lokalne, v call centrech, odděleních a v agenčních kancelářích. Zatímco úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu. Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu. Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

V Egyptě trvá hlavní turistická sezóna obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč