Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek0
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek1
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek2
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek3
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek4
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek5
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek6
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek7
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek8
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek9
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek10
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek11
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek12
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek13
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek14
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek15
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek16
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek17
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek18
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek19
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek20
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek21
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek22
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek23
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek24
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek25
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek26
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek27
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek28
Beach Albatros Resort Hurghada Obrázek29

Beach Albatros Resort Hurghada

Egypt
Pobytový
Bazén se sladkou vodou
Bazén
Skluzavky

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel je součástí hotelového řetězce Albatros, "Beach Albatros Resort", je k dispozici All Inclusive na pláži u Rudého moře, obklopený upravenými zahradami s bazény a křišťálově modrým mořem. Hotel se nachází asi 17 km od centra města a asi 11 km od mezinárodního letiště Hurghada.

Pláž

Hostům je k dispozici soukromá, hrubozrnná pláž.

K dispozici pro hosty

Hotel svým hostům nabízí: recepci, 11 krytých bazénů (7 z nich je v zimní sezóně vyhřívaných), 2 skluzavky pro dospělé a 6 pro děti, šipky, stůl na stolní tenis, minigolf, kulečník, hřiště (na plážový fotbal, fotbal a dvě na tenis), posilovnu, lázně, dětský klub a hřiště. V letovisku je 5 restaurací: "L'Asiatique" (asijská kuchyně), "Tajine" (marocká kuchyně), "Le Merche" (německá vegetariánská kuchyně s mexickým nádechem), "Culina" (rybí restaurace s italskou kuchyní) a středomořská restaurace. Kromě toho mohou hosté využít 7 barů: "Club MC" - snack bar, Mocca Bar, Cinderella Bar, Cappucino Bar, Columbus Cafe, Bistro a Culina Bar.

Internet

V pokojích a veřejných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

All Inclusive zahrnuje: snídaně (7:00-10:00) podávané ve středomořské restauraci a restauraci "Le Marche", pozdní snídaně v restauraci "L'Asiatique" (10:00-10:30), obědy v restauraci "L'Asiatique" a středomořské restauraci (12:30-14:30) a večeře formou bufetu ve všech hotelových restauracích (18:30-21:00). K dispozici je také: občerstvení v baru "Club MC" (12:00-16:30), káva a čaj v kavárně Columbus (24 hodin denně) a v bistru (10:00-23:00) a zmrzlina a nealkoholické nápoje v baru Cinderella. K dispozici je bar COOEE Bistro: palačinky (13:00-17:30), zmrzlina (12:00-17:30) a sladkosti (15:00-17:30). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, džusy a koktejly k dispozici v Capuccino baru (10:00-00:00), Club Mc baru (10:00-00:00) a Mocca baru (10:00-17:30). Mimo uvedené hodiny se nápoje podávají za příplatek.

Hotel si vyhrazuje právo na změnu hodin a místa podávání jídel v důsledku nepříznivých povětrnostních podmínek nebo nepředvídaných okolností.

Sportovní a animační program

Hosté se mohou těšit na 11 venkovních bazénů (7 bazénů je v zimě vyhřívaných - 5 pro dospělé a 1 pro děti), 2 skluzavky pro dospělé. Jedna venkovní vířivka (k dispozici pouze pro dospělé). K dispozici je také hřiště na plážový volejbal, 2 tenisové kurty, hřiště na minifotbal, wellness centrum a posilovna. Pro děti je k dispozici klub pro děti do 12 let, dětské hřiště a 6 tobogánů.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Ideální hotel pro rodiny s dětmi, kde si můžete odpočinout a vychutnat si krásy Rudého moře. Skvělé místo pro vodní sporty a dlouhé procházky podél břehů krásné dlouhé pláže.

Umiestnenie

Současťou hotelového reťazca Albatros je rezort "Beach Albatros" s all inclusive na pláži při Červenom mori, obklopený upravenými zahradami s bazény a krištáľovo modrým morom. Hotel se nachází přibližně 17 km od centra města a přibližně 11 km od mezinárodního letiska Hurghada.

Webová lokalita Športový a animačný program

Hostom je k dispozici 11 vonkajších bazénov (7 bazénov v zime vyhrievaných - 5 pre dospelých a 1 pre deti), 2 šmykľavky pre dospelých. Jedna vonkajšia vírivka (k dispozici len pre dospelých). K dispozici je také ihrisko na plážový volejbal, 2 tenisové kurty, ihrisko na minifutbal, koupelné centrum a posilňovňa. Pre deti je k dispozici klub pre deti do 12 rokov, detské ihrisko a 6 tobogánů.

Stravovanie

All Inclusive zahàňa: raňajky (07:00-10:00) podávané ve středomorskej reštaurácii a reštaurácii "Le Marche", neskoré raňajky v reštaurácii "L'Asiatique" (10:00-10:30), obedy v reštaurácii "L'Asiatique" a stredomorskej reštaurácii (12:30-14:30) a večere vo všetkých hotelových reštauráciách (18:30-21:00) formou buetu. K dispozici je také: občerstvenie v bare "Club MC" (12:00-16:30), káva a čaj v kaviarni Columbus (24/7) a bistre (10:00-23:00) a zmrzlina a nealkoholické nápoje v bare Cinderella. V bare COOEE Bistro jsou k dispozici: palačinky (13:00-17:30), zmrzlina (12:00-17:30) a sladkosti (15:00-17:30). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, džúsy a koktaily k dispozici v Capuccino bare (10:00-00:00), Club Mc bare (10:00-00:00) a Mocca bare (10:00-17:30). Mimo uvedených hodin se nápoje podávají za příplatek.

Hotel si vyhrazuje právo na změnu hodin a místa podávání jedál v důsledku nepříznivých poveternostních podmínek nebo nepředvídaných okolností.

Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Hotel nabízí svým hostům: Hotel nabízí recepci, 11 krytých bazénov (z toho 7 vyhřívaných v zimní sezóně), 2 šmykľavky pre dospelých a 6 pre deti, šípky, stôl na stolný tenis, minigolf, biliard, ihriská (plážový futbal, futbal a dve na tenis), posilňovňu, kúpele, detský klub a detské ihrisko. V rezortu se nachází 5 restaurací: "L'Asiatique" (ázijská kuchyňa), "Tajine" (marocká kuchyňa), "Le Merche" (nemecká vegetariánská kuchyňa s mexickým nádychom), "Culina" (rybia reštaurácia s talianskou kuchyňou) a stredomorská reštaurácia. Kromě toho mohou hostia využívat 7 barov: "Club MC" - snack bar, Mocca Bar, Cinderella Bar, Cappucino Bar, Columbus Cafe, Bistro a Culina Bar.

Podľa nášho názoru

Ideálny hotel pre rodiny s deťmi, k gdzie si môžete oddýchnuť a vychutnať si krásy Červeného mora. Skvelé místo na vodné športy a dlouhé prechádzky pozdĺž pobrežia krásnej dlhej pláže.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Jiné

EGYPT HURGHADA - základní informace

Měna
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 16,5 EGP; 1 EUR = cca 18,5 EGP). Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary (nejsou akceptované bankovky vydané před rokem 1996). Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách v hotelech nebo v bankách. Je nutné mít s sebou alespoň část financí v hotovosti, protože placení kreditní kartou a použití bankomatů může být někdy obtížné.

 

Spropitné (bakšiš)
V arabských zemích je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto spropitné je často velkou finanční pomocí. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, pro číšníky v restauracích, ale jsou také obvyklé v hotelech pro úklidový personál.

 

Vízum
Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta.
Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

 

Čas
V zimním období + 1 hodina oproti České republice, v létě stejný čas jako v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 50 EGP; 1 l vody 6 EGP; pivo v baru od 16 EGP; káva v kavárně od 15 EGP. V arabských zemích je zvykem smlouvání, zvlášť u větších nákupů nebo koupi suvenýrů. Je však důležité dodržovat určitá pravidla: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit a při nakupování nespěchejte. V mnoha historických budovách jsou zavedeny poplatky za fotografování, které mohou být od 50 až do 400 EGP. Informujte se prosím u průvodce během jednotlivých výletů.

 

Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí 4 EGP. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

 

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují jak v turistických lokalitách, tak i ve městech. Místní hovory jsou levné, volání do zahraničí je však mnohem dražší. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

 

Oblast

Hurghada  
Nejoblíbenější letovisko u Rudého moře, které je kombinací širokých písečných pláží, modrého moře a garancí slunečného počasí. Z malé rybářské vesnice vyrostla oáza slunce a čistého moře táhnoucího se na míle daleko - nyní se turistická zóna rozprostírá cca 40 km podél pobřeží! Je to jedno z mála letovisek, kde se většina hotelů nachází přímo u pláže a láká milovníky odpočinku u moře. Díky blízkosti divů starověkého světa, jako je např. Luxor s Údolím králů nebo Kom Ombo, je také fantastickým výchozím bodem pro poznávací výlety. Milovníci vodních sportů zde také najdou spoustu atrakcí - mnoho potápěčských a kitesurfingových center umístěných v hotelech nabízí aktivní odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Vratislavi a Gdaňska. Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

 

Výlety v okolí

Káhira - centrum arabského světa
Výlet začíná v časných ranních hodinách transferem do Káhiry. Snídaně formou balíčku na cestu. Program: Gíza - jeden ze sedmi divů světa - Pyramidy: Cheopsova, Chefrenova a Mykerinova (možnost vstupu do Chefrenovy pyramidy, vstupenka cca 100 LE), Sfinga a chrám Chefrenovy mumifikace, parfumerie, oběd (nápoje za příplatek). Následně navštívíme Egyptské muzeum - nachází se zde mimo jiné Tutanchamonův poklad - slavná maska ​​a sarkofág (místnost královských mumií - za poplatek cca 200 LE, za poplatek cca 50 LE možnost fotografování v muzeu). Návrat do Hurghady kolem 23:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. Luxor
Výlet začíná v ranních hodinách. Snídaně formou balíčku na cestu. Přejezd pouští, následně přejezd podél Nilu, kde lze pozorovat každodenní život farmářů. Program: chrám v Karnaku (Alej sfing a Hypostylový sál), Údolí králů - s hrobkami faraónů (vstup do 3 hrobek, možnost vstupu také do Tutanchamonovy hrobky za poplatek cca 300 LE), svatyně královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, továrna alabastru, plavba po Nilu, mezitím oběd (nápoje za příplatek). Návrat do Hurghady kolem 22:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. 


Sahara park
Výlet začíná kolem 13:00 hodiny odjezdem z hotelu. Přejezd na poušť k základně se čtyřkolkami (cca 45minutová projížďka na čtyřkolkách po poušti,
je nutností mít balíček pojištění SPORT). Následně přejezd pouští terénními džípy do beduínské vesnice, prohlídka vesnice. V programu: projížďka na velbloudech, pečení chleba s beduíny, beduínská lékárna, projížďka terénními auty typu spider. Následně večeře formou bufetu (nápoj k večeři) a orientální show - břišní tanec, rotující derviš, arabský folklór. Návrat do hotelu kolem 21:00 hodiny. 

 

Mahmya
Výlet začíná v ranních hodinách přejezdem do přístavu Mahmya a plavbou ve směru ostrova (plavba trvá cca 45 min.). Po doplutí ke krásné písečné pláži Mahmya chvíle odpočinku. Následně plavba lodí na otevřené moře a cca hodinové šnorchlování na jednom z nejkrásnějších útesů v Rudém moři - Sabine (vybavení na šnorchlování v ceně, je nutností mít balíček pojištění SPORT). Po šnorchlování návrat na ostrov, oběd (voda, nealkoholické nápoje během oběda v ceně). Po obědě čas na odpočinek, opalování, koupání a šnorchlování z pláže. Možnost využití atrakcí, které nabízí Mahmya - Jetlev-Flyer loď s proskleným dnem (za poplatek), fotbalové a volejbalové hřiště, sluneníky a plážové rohože (v ceně výletu). Hostům je k dispozici restaurace, bar a lékařská služba. Paradise
Mořský výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Zastávka na širém moři u korálových útesů, čas na šnorchlování (je nutností mít balíček pojištění SPORT), možnost obdivování korálových útesů, fauny a flóry Rudého moře. Následně doplutí k ostrovu Giftun, kde strávíme cca 3 hodiny na krásné písečné pláži „Paradise“. Možnost šnorchlování přímo z pláže, animační program pro hosty, slunečníky, rohože, bar a toalety. Oběd + voda a jeden nealkoholický nápoj v ceně výletu. Návrat kolem 16:30. 


Hlubinné potápění
Výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Krátká instruktáž v polštině na lodi. Dva ponory s instruktorem, každý ponor trvá cca 20 minut. Navíc možnost šnorchlování, oběd na palubě a nealkoholické nápoje v ceně. Korálové útesy a ryby na dosah ruky, pro zájemce možnost potápěčského kurzu PADI - podrobnosti u delegátů.
Je nutností mít balíček pojištění SPORT. Jungle Aqua Park
Výlet do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální nejen pro rodiny s dětmi. Celodenní All Inclusive v aquaparku je zahrnuto v ceně výletu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách. 

 

S dětmi

Delfinárium
Jedinečná příležitost vidět nádherné delfíny a jejich úžasnou show: salta, skoky, různé hry s předměty ve vodě a s instruktorem. Je to nezapomenutelná a fantastická 45minutová přehlídka triků a dovedností těchto inteligentních savců! Za příplatek možnost koupání s delfíny.

 

Pro aktivní

Vodní sporty
Pro aktivní hosty nabízejí hotely vybavení pro vodní sporty, jehož využití je většinou za poplatek. Milá dávka osvěžení a nezapomenutelných sportovních emocí po celodenním žáru!

 

Odpočinek

Za nákupy do Senzo Mall v Hurghadě
Nákupní galerie Senzo je umístěna u Safaga Road 61111. V galerii je k dispozici řada obchodů, které reprezentují známé světové značky, ale i gastronomickou oblast, supermarket a zábavní centrum. www.senzomall.comPapas Bar
Je to menší lokál u vstupu do přístavu. Ve večerních hodinách je vždy hlučný a přeplněný. DJové pouštějí skvělou rockovou a popovou taneční hudbu, odvážní mohou vyzkoušet karaoke. www.papasbar.comExkluzivní zábava v Little budda
Nikoho není třeba přemlouvat k večeru strávenému v exkluzivní a nejdražší diskotéce v Hurghadě. Ačkoliv vstupné stojí cca 20 USD/os., přitahuje lokál turisty svou nezapomenutelnou atmosférou, vybavením a skvělou hudbou. Můžete zde ochutnat úžasné drinky a ve společnosti přátel strávit nezapomenutelný večer. www.littlebudda-hurghada.comUpozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Seznam dostupných fakultativních výletů k prodeji v Česku a jejich aktuální ceny naleznete na webových stránkách R.pl/wycieczki-lokalne, v call centrech, odděleních a v agenčních kancelářích. Zatímco úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

 

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu.

 

Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

V Egyptě trvá hlavní turistická sezóna obvykle od začátku června do konce září.

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč