Labranda Club Makadi Obrázek0
Labranda Club Makadi Obrázek1
Labranda Club Makadi Obrázek2
Labranda Club Makadi Obrázek3
Labranda Club Makadi Obrázek4
Labranda Club Makadi Obrázek5
Labranda Club Makadi Obrázek6
Labranda Club Makadi Obrázek7
Labranda Club Makadi Obrázek8
Labranda Club Makadi Obrázek9
Labranda Club Makadi Obrázek10
Labranda Club Makadi Obrázek11
Labranda Club Makadi Obrázek12
Labranda Club Makadi Obrázek13
Labranda Club Makadi Obrázek14
Labranda Club Makadi Obrázek15
Labranda Club Makadi Obrázek16

Labranda Club Makadi

Egypt - Hurghada
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na vynikajícím místě v zátoce Makadi - klidné zátoce s krásnými korálovými útesy. Do centra města je to přibližně 35 km a na letiště v Hurghadě přibližně 30 km.

Pláž

Soukromá hotelová písečná pláž o délce 200 m. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitým provozem, prostorná vstupní hala, 3 restaurace: hlavní restaurace (podává snídaně a večeře), Makadi Beach Art Deco u pláže a a'la carte Oriental Grill House a Sea Treasure Fish na pláži (za poplatek). Dále bary v lobby, u bazénu a na pláži a sladkovodní bazén a dětský bazén (lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma). Za příplatek jsou k dispozici služby prádelny, kadeřnictví a hlídání dětí. Hosté hotelu Labranda Club Makadi mají také přímý přístup na promenádu Labranda, která je společná se sousedním hotelem Labranda Royal Makadi. Na promenádě se nachází několik restaurací (za poplatek): řecká Taverna Paros, kubánská restaurace Pequena Habana, americký Rock & Roll Burger House, čínská Yum Asian Kitchen & Bar, Café Cairo a zmrzlinárna Giardino delle Rose.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

All inclusive: snídaně (6:30-11:00) formou bufetu v hlavní restauraci, obědy (12:00-15:00) formou bufetu v restauraci Makadi Beach Art Deco a večeře formou bufetu nebo a'la carte ve vybrané restauraci (hlavní, Makadi Beach Art Deco nebo Oriental Grill House - nutná rezervace předem). Během dne káva a zákusek (10:00-12:00), občerstvení (15:00-17:00) a vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje v určených barech (10:00-24:00, od 00:00-10:00 všechny nápoje za příplatek). Nabídka All Inclusive nezahrnuje čerstvě vymačkané džusy a dovážené alkoholické nápoje. Hotel si vyhrazuje právo na změnu rozsahu služeb zahrnutých do formule all inclusive (např. časy podávání).

Sportovní a animační program

Denní a večerní animace pro děti i dospělé, včetně: šipek, vodního míče, vodního aerobiku, stolního tenisu, plážového volejbalu, ohňové show, soutěží, her a představení. Posilovna k dispozici zdarma a za příplatek: sauna, parní lázeň, vířivka, kosmetické služby v lázeňském centru, tenisový kurt a vodní sporty. Pro děti - miniklub a dětské hřiště.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Skvělá poloha přímo na malebné pláži, úchvatné západy slunce a přístup k bohatým korálovým útesům z něj dělají nezapomenutelnou dovolenou! Bonusem navíc je promenáda Makadi s výběrem restaurací, kde se podávají pokrmy z celého světa.

Umiestnenie

Hotel sa nachádza na vynikajúcom mieste v zálive Makadi - pokojnom zálive s nádhernými korálovými útesmi. Do centra města je to přibližně 35 km a na letisko Hurghada přibližně 30 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Denní a večerní animace pro děti a dospělé včetně: šípky, vodné lopty, vodný aerobik, stolný tenis, plážový volejbal, ohňová šou, súťaže, hry a predstavenia. Stravování je možné a za poplatek: sauna, parní lázeň, vírivka, kozmetické služby v kúpeľnom centre, tenisová bunda a vodní sporty. Pre deti - miniklub a detské ihrisko.

.
Stravovanie

All inclusive: raňajky (6:30-11:00) formou bufetu v hlavní restauraci, oběd (12:00-15:V restauraci Makadi Beach Art Deco se podává formou bufetu nebo a'la carte v restauraci podle vašeho výběru (hlavní restaurace, Makadi Beach Art Deco nebo Oriental Grill House - nutná rezervace předem). Počas dňa káva a koláč (10:00-12:00), občerstvenie (15:00-17:00) a vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v určených baroch (10:00-24:00, od 00:00-10:00 všechny nápoje za poplatok). Ponuka All Inclusive nezahàňa čerstvo vylisované šťávy a dovážané alkoholické nápoje. Hotel si vyhradzuje právo na změnu rozsahu služeb zahrnutých do formulky All Inclusive (napr. čas podávania).

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Prevádzka s 24hodinovou recepcí, priestranná vstupná hala, 3 restauraácie: hlavná reštaurácia (podávajúca raňajky a večere), Makadi Beach Art Deco pri pláži a'la carte Oriental Grill House a Sea Treasure Fish na pláži (za príplatok). Kromě toho bar v lobby, pri bazéne a na pláži, ako aj sladkovodný bazén a detský bazén (ležadlá, slnečníky a osušky pri bazéne k dispozícii zdarma). Práčovňa, kaderníctvo a opatrovanie detí sú k dispozícii za príplatok. Hostia hotela Labranda Club Makadi majú tiež priamy prístup na promenádu Labranda, ktorá je spoločná so susedným hotelovom Labranda Royal Makadi. Na promenádě se nachází několik restaurací (za poplatok): grécka Taverna Paros, kubánska reštaurácia Pequena Habana, americký Rock & Roll Burger House, čínska Yum Asian Kitchen & Bar, kaviareň Cairo a zmrzlináreň Giardino delle Rose.

Podľa nášho názoru

Skvelá poloha přímo na malbnej pláži, úchvatné západy slnka a přístup k bohatým korálovým útesům urobia z tejto dovolenky nezabudnuteľný zážitok! Bonusom je promenáda Makadi s výberom reštaurácií, v ktorých sa podávajú jedlá z celého sveta.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování v hotelu: 4, 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravu dle specifikace ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v místě dovolené, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).


Základní cena nezahrnuje: egyptské vízum (platí se na letišti ve výši cca 25 USD/os.), fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 

 

Název zájezdu v polském jazyce: Hurghada wypoczynek

 

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Jiné

EGYPT HURGHADA - základní informace

Měna
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 16,5 EGP; 1 EUR = cca 18,5 EGP). Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary (nejsou akceptované bankovky vydané před rokem 1996). Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách v hotelech nebo v bankách. Je nutné mít s sebou alespoň část financí v hotovosti, protože placení kreditní kartou a použití bankomatů může být někdy obtížné.

 

Spropitné (bakšiš)
V arabských zemích je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto spropitné je často velkou finanční pomocí. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, pro číšníky v restauracích, ale jsou také obvyklé v hotelech pro úklidový personál.

 

Vízum
Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta.
Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

 

Čas
V zimním období + 1 hodina oproti České republice, v létě stejný čas jako v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 50 EGP; 1 l vody 6 EGP; pivo v baru od 16 EGP; káva v kavárně od 15 EGP. V arabských zemích je zvykem smlouvání, zvlášť u větších nákupů nebo koupi suvenýrů. Je však důležité dodržovat určitá pravidla: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit a při nakupování nespěchejte. V mnoha historických budovách jsou zavedeny poplatky za fotografování, které mohou být od 50 až do 400 EGP. Informujte se prosím u průvodce během jednotlivých výletů.

 

Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí 4 EGP. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

 

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují jak v turistických lokalitách, tak i ve městech. Místní hovory jsou levné, volání do zahraničí je však mnohem dražší. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

 

Oblast

Hurghada  
Nejoblíbenější letovisko u Rudého moře, které je kombinací širokých písečných pláží, modrého moře a garancí slunečného počasí. Z malé rybářské vesnice vyrostla oáza slunce a čistého moře táhnoucího se na míle daleko - nyní se turistická zóna rozprostírá cca 40 km podél pobřeží! Je to jedno z mála letovisek, kde se většina hotelů nachází přímo u pláže a láká milovníky odpočinku u moře. Díky blízkosti divů starověkého světa, jako je např. Luxor s Údolím králů nebo Kom Ombo, je také fantastickým výchozím bodem pro poznávací výlety. Milovníci vodních sportů zde také najdou spoustu atrakcí - mnoho potápěčských a kitesurfingových center umístěných v hotelech nabízí aktivní odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Vratislavi a Gdaňska. Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

 

Výlety v okolí

Káhira - centrum arabského světa
Výlet začíná v časných ranních hodinách transferem do Káhiry. Snídaně formou balíčku na cestu. Program: Gíza - jeden ze sedmi divů světa - Pyramidy: Cheopsova, Chefrenova a Mykerinova (možnost vstupu do Chefrenovy pyramidy, vstupenka cca 100 LE), Sfinga a chrám Chefrenovy mumifikace, parfumerie, oběd (nápoje za příplatek). Následně navštívíme Egyptské muzeum - nachází se zde mimo jiné Tutanchamonův poklad - slavná maska ​​a sarkofág (místnost královských mumií - za poplatek cca 200 LE, za poplatek cca 50 LE možnost fotografování v muzeu). Návrat do Hurghady kolem 23:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. Luxor
Výlet začíná v ranních hodinách. Snídaně formou balíčku na cestu. Přejezd pouští, následně přejezd podél Nilu, kde lze pozorovat každodenní život farmářů. Program: chrám v Karnaku (Alej sfing a Hypostylový sál), Údolí králů - s hrobkami faraónů (vstup do 3 hrobek, možnost vstupu také do Tutanchamonovy hrobky za poplatek cca 300 LE), svatyně královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, továrna alabastru, plavba po Nilu, mezitím oběd (nápoje za příplatek). Návrat do Hurghady kolem 22:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. 


Sahara park
Výlet začíná kolem 13:00 hodiny odjezdem z hotelu. Přejezd na poušť k základně se čtyřkolkami (cca 45minutová projížďka na čtyřkolkách po poušti,
je nutností mít balíček pojištění SPORT). Následně přejezd pouští terénními džípy do beduínské vesnice, prohlídka vesnice. V programu: projížďka na velbloudech, pečení chleba s beduíny, beduínská lékárna, projížďka terénními auty typu spider. Následně večeře formou bufetu (nápoj k večeři) a orientální show - břišní tanec, rotující derviš, arabský folklór. Návrat do hotelu kolem 21:00 hodiny. 

 

Mahmya
Výlet začíná v ranních hodinách přejezdem do přístavu Mahmya a plavbou ve směru ostrova (plavba trvá cca 45 min.). Po doplutí ke krásné písečné pláži Mahmya chvíle odpočinku. Následně plavba lodí na otevřené moře a cca hodinové šnorchlování na jednom z nejkrásnějších útesů v Rudém moři - Sabine (vybavení na šnorchlování v ceně, je nutností mít balíček pojištění SPORT). Po šnorchlování návrat na ostrov, oběd (voda, nealkoholické nápoje během oběda v ceně). Po obědě čas na odpočinek, opalování, koupání a šnorchlování z pláže. Možnost využití atrakcí, které nabízí Mahmya - Jetlev-Flyer loď s proskleným dnem (za poplatek), fotbalové a volejbalové hřiště, sluneníky a plážové rohože (v ceně výletu). Hostům je k dispozici restaurace, bar a lékařská služba. Paradise
Mořský výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Zastávka na širém moři u korálových útesů, čas na šnorchlování (je nutností mít balíček pojištění SPORT), možnost obdivování korálových útesů, fauny a flóry Rudého moře. Následně doplutí k ostrovu Giftun, kde strávíme cca 3 hodiny na krásné písečné pláži „Paradise“. Možnost šnorchlování přímo z pláže, animační program pro hosty, slunečníky, rohože, bar a toalety. Oběd + voda a jeden nealkoholický nápoj v ceně výletu. Návrat kolem 16:30. 


Hlubinné potápění
Výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Krátká instruktáž v polštině na lodi. Dva ponory s instruktorem, každý ponor trvá cca 20 minut. Navíc možnost šnorchlování, oběd na palubě a nealkoholické nápoje v ceně. Korálové útesy a ryby na dosah ruky, pro zájemce možnost potápěčského kurzu PADI - podrobnosti u delegátů.
Je nutností mít balíček pojištění SPORT. Jungle Aqua Park
Výlet do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální nejen pro rodiny s dětmi. Celodenní All Inclusive v aquaparku je zahrnuto v ceně výletu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách. 

 

S dětmi

Delfinárium
Jedinečná příležitost vidět nádherné delfíny a jejich úžasnou show: salta, skoky, různé hry s předměty ve vodě a s instruktorem. Je to nezapomenutelná a fantastická 45minutová přehlídka triků a dovedností těchto inteligentních savců! Za příplatek možnost koupání s delfíny.

 

Pro aktivní

Vodní sporty
Pro aktivní hosty nabízejí hotely vybavení pro vodní sporty, jehož využití je většinou za poplatek. Milá dávka osvěžení a nezapomenutelných sportovních emocí po celodenním žáru!

 

Odpočinek

Za nákupy do Senzo Mall v Hurghadě
Nákupní galerie Senzo je umístěna u Safaga Road 61111. V galerii je k dispozici řada obchodů, které reprezentují známé světové značky, ale i gastronomickou oblast, supermarket a zábavní centrum. www.senzomall.comPapas Bar
Je to menší lokál u vstupu do přístavu. Ve večerních hodinách je vždy hlučný a přeplněný. DJové pouštějí skvělou rockovou a popovou taneční hudbu, odvážní mohou vyzkoušet karaoke. www.papasbar.comExkluzivní zábava v Little budda
Nikoho není třeba přemlouvat k večeru strávenému v exkluzivní a nejdražší diskotéce v Hurghadě. Ačkoliv vstupné stojí cca 20 USD/os., přitahuje lokál turisty svou nezapomenutelnou atmosférou, vybavením a skvělou hudbou. Můžete zde ochutnat úžasné drinky a ve společnosti přátel strávit nezapomenutelný večer. www.littlebudda-hurghada.comUpozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Seznam dostupných fakultativních výletů k prodeji v Česku a jejich aktuální ceny naleznete na webových stránkách R.pl/wycieczki-lokalne, v call centrech, odděleních a v agenčních kancelářích. Zatímco úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

 

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu.

 

Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

V Egyptě trvá hlavní turistická sezóna obvykle od začátku června do konce září.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč