Albatros Palace Resort Obrázek0
Albatros Palace Resort Obrázek1
Albatros Palace Resort Obrázek2
Albatros Palace Resort Obrázek3
Albatros Palace Resort Obrázek4
Albatros Palace Resort Obrázek5
Albatros Palace Resort Obrázek6
Albatros Palace Resort Obrázek7
Albatros Palace Resort Obrázek8
Albatros Palace Resort Obrázek9
Albatros Palace Resort Obrázek10
Albatros Palace Resort Obrázek11
Albatros Palace Resort Obrázek12
Albatros Palace Resort Obrázek13
Albatros Palace Resort Obrázek14
Albatros Palace Resort Obrázek15
Albatros Palace Resort Obrázek16
Albatros Palace Resort Obrázek17
Albatros Palace Resort Obrázek18
Albatros Palace Resort Obrázek19
Albatros Palace Resort Obrázek20
Albatros Palace Resort Obrázek21
Albatros Palace Resort Obrázek22
Albatros Palace Resort Obrázek23
Albatros Palace Resort Obrázek24
Albatros Palace Resort Obrázek25
Albatros Palace Resort Obrázek26
Albatros Palace Resort Obrázek27
Albatros Palace Resort Obrázek28
Albatros Palace Resort Obrázek29

Albatros Palace Resort

Egypt - Hurghada
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Fitness
Tenisový kurt
Wellness
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

V roce 2008 postavený luxusní a honosný hotelový komplex obklopený bazény a tropickou vegetací. Hotel je turisty vysoce ceněn pro svůj vysoký standard služeb. Hotel se nachází přibližně 15 minut od letiště a 20 minut od centra Hurghady. Celý hotelový resort se rozkládá na ploše 7,2 hektaru a disponuje 621 luxusně zařízenými pokoji.

Pláž

Hotel se nachází v první linii pobřeží, přímo na soukromé písečné pláži. Hostům jsou k dispozici lehátka, slunečníky a plážové matrace.

.
K dispozici pro hosty

Recepce, hlavní restaurace, tematické restaurace:

5 barů včetně lobby baru, baru u bazénu, baru na pláži, 2 kavárny, diskotéka, hospoda, lázeňské centrum, prádelna, obchody, lékař na telefonu, kadeřnictví, dětský miniklub, dětské hřiště, 4 bazény, dětský bazén, vyhřívaný bazén, vířivka, kadeřnictví, nákupní centrum, bankomat, půjčovna aut, internetová kavárna (za poplatek) a WiFi (za poplatek).

Internet

Ve veřejných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Kabelové připojení k internetu v hotelové internetové kavárně za příplatek.

Catering

All inclusive: časná snídaně (05:00-07:00), snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), obědy (12:30-14:30), večeře (18:30-21:30) a pozdní večeře (22:00-24:00), které jsou k dispozici formou bufetu. Dále: občerstvení ve snack baru (12:30-16:00) a zmrzlina v plážovém baru (10:00-20:00). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje ve vybraných barech a restauracích v hotelovém komplexu od 10:00-24:00, k dispozici také balená minerální voda. Za poplatek: čerstvě vymačkané džusy, dovážené lihoviny, nápoje v lahvích a plechovkách a minibar (každý den zdarma doplňován nealkoholickými nápoji).

Sportovní a animační program

Hotel nabízí hostům 4 bazény, včetně dětského bazénu s malými skluzavkami, v zimní sezóně vyhřívaný bazén, 3 tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, vířivku, posilovnu a dětský klub. Hosté si také mohou zahrát stolní tenis nebo šipky a užít si hodiny aerobiku, animační program a plážovou párty.

Za příplatek je k dispozici kulečník, potápěčské centrum, masáže, sauna, vířivka a vodní sporty na pláži.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Hotel má skvělou polohu přímo na břehu Rudého moře. Tento luxusní hotel je ideální pro vysněnou rodinnou dovolenou ve výjimečném pohodlí.

Umiestnenie

Postavený v roce 2008, luxusní a honosný hotelový komplex obklopený bazény a tropickou vegetáciou. Hotel je vysoko ceněný turisty před svou vysokou úrovní služeb. Hotel se nachází přibližně 15 minut od letiska a 20 minut od centra Hurghady. Celý hotelový rezort sa rozprestiera na ploche 7,2 hektára a má 621 luxusne zariadených izieb.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel ponúka hosťom 4 bazény vrátane detského bazéna s malými šmykľavkami, vyhrievaný bazén počas zimnej sezóny, 3 tenisové kurty, ihrisko na plážový volejbal, vírivku, posilňovňu a detský klub. Hostia si môžu zahrať aj stolný tenis alebo šípky a využiť hodiny aerobiku, animačný program a plážovú párty.

Za príplatatok je k dispozícii biliard, potápačské centrum, masáže, sauna, vírivka a vodné športy na pláži.

.
Stravovanie

All inclusive: skoré raňajky (05:00-07:00), raňajky (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), ako aj obedy (12:30-14:30), večere (18:30-21:30) a neskoré večere (22:00-24:00), které jsou k dispozici formou bufetu. Také: občerstvenie v snack bare (12:30-16:00) a zmrzlina v plážovom bare (10:00-20:00). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje vo vybraných baroch a reštauráciách v hotelovom komplexe od 10:00-24:00, k dispozici aj balená minerálna voda. Za poplatok: čerstvo vylisované šťavy, dovážané alkoholické nápoje, nápoje vo fľašiach a plechovkách a minibar (denne bezplatne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi).

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Recepce, hlavní restaurace, tematické restaurace: K dispozici je 5 barov včetně lobby baru, baru pri bazéne, baru na pláži, 2 kaviarne, diskotéka, pub, wellness centrum, práčovňa, obchody, lekár na telefóne, kaderníctvo, miniklub pre deti, detské ihrisko, 4 bazény, detský bazén, vyhrievaný bazén, vírivka, kaderníctvo, nákupné centrum, ATM, požičovňa áut, internet kaviareň (za poplatok) a WiFi (za poplatok).

Podľa nášho názoru

Hotel má skvělou polohu přímo na břehu Červeného moře. Toto luxusné ubytovacie zariadenie je ideálne pre vysnívanú rodinnú dovolenku vo výnimočnom pohodlí.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Jiné

EGYPT HURGHADA - základní informace

Měna
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 16,5 EGP; 1 EUR = cca 18,5 EGP). Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary (nejsou akceptované bankovky vydané před rokem 1996). Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách v hotelech nebo v bankách. Je nutné mít s sebou alespoň část financí v hotovosti, protože placení kreditní kartou a použití bankomatů může být někdy obtížné.

 

Spropitné (bakšiš)
V arabských zemích je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto spropitné je často velkou finanční pomocí. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, pro číšníky v restauracích, ale jsou také obvyklé v hotelech pro úklidový personál.

 

Vízum
Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta.
Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

 

Čas
V zimním období + 1 hodina oproti České republice, v létě stejný čas jako v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 50 EGP; 1 l vody 6 EGP; pivo v baru od 16 EGP; káva v kavárně od 15 EGP. V arabských zemích je zvykem smlouvání, zvlášť u větších nákupů nebo koupi suvenýrů. Je však důležité dodržovat určitá pravidla: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit a při nakupování nespěchejte. V mnoha historických budovách jsou zavedeny poplatky za fotografování, které mohou být od 50 až do 400 EGP. Informujte se prosím u průvodce během jednotlivých výletů.

 

Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí 4 EGP. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

 

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují jak v turistických lokalitách, tak i ve městech. Místní hovory jsou levné, volání do zahraničí je však mnohem dražší. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

 

Oblast

Hurghada  
Nejoblíbenější letovisko u Rudého moře, které je kombinací širokých písečných pláží, modrého moře a garancí slunečného počasí. Z malé rybářské vesnice vyrostla oáza slunce a čistého moře táhnoucího se na míle daleko - nyní se turistická zóna rozprostírá cca 40 km podél pobřeží! Je to jedno z mála letovisek, kde se většina hotelů nachází přímo u pláže a láká milovníky odpočinku u moře. Díky blízkosti divů starověkého světa, jako je např. Luxor s Údolím králů nebo Kom Ombo, je také fantastickým výchozím bodem pro poznávací výlety. Milovníci vodních sportů zde také najdou spoustu atrakcí - mnoho potápěčských a kitesurfingových center umístěných v hotelech nabízí aktivní odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Vratislavi a Gdaňska. Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

 

Výlety v okolí

Káhira - centrum arabského světa
Výlet začíná v časných ranních hodinách transferem do Káhiry. Snídaně formou balíčku na cestu. Program: Gíza - jeden ze sedmi divů světa - Pyramidy: Cheopsova, Chefrenova a Mykerinova (možnost vstupu do Chefrenovy pyramidy, vstupenka cca 100 LE), Sfinga a chrám Chefrenovy mumifikace, parfumerie, oběd (nápoje za příplatek). Následně navštívíme Egyptské muzeum - nachází se zde mimo jiné Tutanchamonův poklad - slavná maska ​​a sarkofág (místnost královských mumií - za poplatek cca 200 LE, za poplatek cca 50 LE možnost fotografování v muzeu). Návrat do Hurghady kolem 23:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. Luxor
Výlet začíná v ranních hodinách. Snídaně formou balíčku na cestu. Přejezd pouští, následně přejezd podél Nilu, kde lze pozorovat každodenní život farmářů. Program: chrám v Karnaku (Alej sfing a Hypostylový sál), Údolí králů - s hrobkami faraónů (vstup do 3 hrobek, možnost vstupu také do Tutanchamonovy hrobky za poplatek cca 300 LE), svatyně královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, továrna alabastru, plavba po Nilu, mezitím oběd (nápoje za příplatek). Návrat do Hurghady kolem 22:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. 


Sahara park
Výlet začíná kolem 13:00 hodiny odjezdem z hotelu. Přejezd na poušť k základně se čtyřkolkami (cca 45minutová projížďka na čtyřkolkách po poušti,
je nutností mít balíček pojištění SPORT). Následně přejezd pouští terénními džípy do beduínské vesnice, prohlídka vesnice. V programu: projížďka na velbloudech, pečení chleba s beduíny, beduínská lékárna, projížďka terénními auty typu spider. Následně večeře formou bufetu (nápoj k večeři) a orientální show - břišní tanec, rotující derviš, arabský folklór. Návrat do hotelu kolem 21:00 hodiny. 

 

Mahmya
Výlet začíná v ranních hodinách přejezdem do přístavu Mahmya a plavbou ve směru ostrova (plavba trvá cca 45 min.). Po doplutí ke krásné písečné pláži Mahmya chvíle odpočinku. Následně plavba lodí na otevřené moře a cca hodinové šnorchlování na jednom z nejkrásnějších útesů v Rudém moři - Sabine (vybavení na šnorchlování v ceně, je nutností mít balíček pojištění SPORT). Po šnorchlování návrat na ostrov, oběd (voda, nealkoholické nápoje během oběda v ceně). Po obědě čas na odpočinek, opalování, koupání a šnorchlování z pláže. Možnost využití atrakcí, které nabízí Mahmya - Jetlev-Flyer loď s proskleným dnem (za poplatek), fotbalové a volejbalové hřiště, sluneníky a plážové rohože (v ceně výletu). Hostům je k dispozici restaurace, bar a lékařská služba. Paradise
Mořský výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Zastávka na širém moři u korálových útesů, čas na šnorchlování (je nutností mít balíček pojištění SPORT), možnost obdivování korálových útesů, fauny a flóry Rudého moře. Následně doplutí k ostrovu Giftun, kde strávíme cca 3 hodiny na krásné písečné pláži „Paradise“. Možnost šnorchlování přímo z pláže, animační program pro hosty, slunečníky, rohože, bar a toalety. Oběd + voda a jeden nealkoholický nápoj v ceně výletu. Návrat kolem 16:30. 


Hlubinné potápění
Výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Krátká instruktáž v polštině na lodi. Dva ponory s instruktorem, každý ponor trvá cca 20 minut. Navíc možnost šnorchlování, oběd na palubě a nealkoholické nápoje v ceně. Korálové útesy a ryby na dosah ruky, pro zájemce možnost potápěčského kurzu PADI - podrobnosti u delegátů.
Je nutností mít balíček pojištění SPORT. Jungle Aqua Park
Výlet do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální nejen pro rodiny s dětmi. Celodenní All Inclusive v aquaparku je zahrnuto v ceně výletu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách. 

 

S dětmi

Delfinárium
Jedinečná příležitost vidět nádherné delfíny a jejich úžasnou show: salta, skoky, různé hry s předměty ve vodě a s instruktorem. Je to nezapomenutelná a fantastická 45minutová přehlídka triků a dovedností těchto inteligentních savců! Za příplatek možnost koupání s delfíny.

 

Pro aktivní

Vodní sporty
Pro aktivní hosty nabízejí hotely vybavení pro vodní sporty, jehož využití je většinou za poplatek. Milá dávka osvěžení a nezapomenutelných sportovních emocí po celodenním žáru!

 

Odpočinek

Za nákupy do Senzo Mall v Hurghadě
Nákupní galerie Senzo je umístěna u Safaga Road 61111. V galerii je k dispozici řada obchodů, které reprezentují známé světové značky, ale i gastronomickou oblast, supermarket a zábavní centrum. www.senzomall.comPapas Bar
Je to menší lokál u vstupu do přístavu. Ve večerních hodinách je vždy hlučný a přeplněný. DJové pouštějí skvělou rockovou a popovou taneční hudbu, odvážní mohou vyzkoušet karaoke. www.papasbar.comExkluzivní zábava v Little budda
Nikoho není třeba přemlouvat k večeru strávenému v exkluzivní a nejdražší diskotéce v Hurghadě. Ačkoliv vstupné stojí cca 20 USD/os., přitahuje lokál turisty svou nezapomenutelnou atmosférou, vybavením a skvělou hudbou. Můžete zde ochutnat úžasné drinky a ve společnosti přátel strávit nezapomenutelný večer. www.littlebudda-hurghada.comUpozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Seznam dostupných fakultativních výletů k prodeji v Česku a jejich aktuální ceny naleznete na webových stránkách R.pl/wycieczki-lokalne, v call centrech, odděleních a v agenčních kancelářích. Zatímco úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

 

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu.

 

Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

V Egyptě trvá hlavní turistická sezóna obvykle od začátku června do konce září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč