Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek0
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek1
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek2
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek3
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek4
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek5
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek6
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek7
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek8
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek9
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek10
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek11
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek12
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek13
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek14
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek15
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek16
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek17
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek18
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek19
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek20
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek21
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek22
Stella Di Mare Beach Resort & Spa Obrázek23

Stella Di Mare Beach Resort & Spa

Egypt - Hurghada
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
Fitness
Wellness
Luxusní, 5*
Přímo na pláži
Doporučujeme
Bazén se sladkou vodou
Bazén
Lehátka zdarma
Skluzavky

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v malebné zahradě v oblasti Makadi Bay, asi 30 km od letiště Hurghada. Poloha v klidné zátoce s krásnými korálovými útesy poskytuje spoustu příležitostí k pozorování podmořského života Rudého moře. Výborná poloha umožňuje poznávat Hurghadu (od hotelu jezdí placená kyvadlová doprava) a národní park včetně ostrova Giftun.

Pláž

Hotel se nachází v první linii pobřeží, přímo na krásné písečné pláži o délce cca 350 metrů, s korálovým útesem o délce cca 1,5 km. 400 m od břehu (molo se vstupem do moře). Lehátka, slunečníky a osušky na pláži jsou zdarma. Na pláži se nachází restaurace s občerstvením a bar.

K dispozici pro hosty

Hotel postavený v roce 2008 se skládá z osmi třípatrových budov. V hotelu je nepřetržitě otevřená recepce, prostorná vstupní hala a obchody se suvenýry, úschovna zavazadel, kadeřnictví, kosmetický salon, prádelna. V hotelu jsou 2 restaurace: hlavní restaurace Andalus a na pláži Sea Breeze, 2 restaurace a'la carte: italská Casa Mia a indická Taj Majhal, 2 restaurace a'la carte v sousedním hotelu Stella Di Mare Garden: čínská a libanonská, dále 4 bary (2 u bazénů, na pláži a v lobby) a orientální shisha bar (za poplatek). Vybavení pro hosty: 3 bazény (z toho 1 vyhřívaný a 1 relaxační). Hlavní bazén má rozlohu cca 2200 m2 a hloubku 155 cm, ostatní menší bazény mají rozlohu cca 660 a 990 m2. Pro nejmenší děti - 2 brouzdaliště. Hosté mohou využít také skluzavky v miniaquaparku v sesterském hotelu Stella Di Mare Gardens Resort & Spa.

Internet

V lobby a na terase u lobby je Wi-Fi (zdarma). Internet na pokojích - za poplatek (cca 5 EUR/den). Internetová kavárna za poplatek.

.

Catering

Varianta all inclusive zahrnuje: snídani (7:00-10:00), pozdní snídani (11:00-12:00), oběd (12:30-15:00), večeři (18:30-21:30) v hlavní restauraci Andalus a občerstvení (15:30-17:00) a oběd v plážové restauraci Sea Breeze. Vybrané místní alkoholické (včetně piva, vína, vodky, ginu, rumu, whisky, brandy) a nealkoholické nápoje k dispozici (10:00-23:00) v určených restauracích a barech. Bary na pláži a u bazénu jsou otevřeny od 9:00 do západu slunce, lobby bar je otevřen od 10:00-23:00, disco bar je otevřen od 23:00 do 2:00 (není zahrnuto v programu all inclusive). All inclusive končí ve 12:00 v den odjezdu. Nápoje se podávají ve sklenicích (nebo v plastových kelímcích u bazénů). Hosté během pobytu využívají po předchozí rezervaci dvě restaurace a'la carte (indickou a italskou v hotelu Stella di Mare Beach a čínskou a libanonskou v sesterském hotelu Stella Di Mare Gardens Resort & Spa). Každý den je na pokoj doručena láhev minerální vody. Hotel si vyhrazuje právo na změnu rozsahu služeb zahrnutých do formule all inclusive (např. časy podávání).

Sportovní a animační program

Pobyt v hotelu zpestřují denní a večerní animace a četné atrakce: posilovna (10:00-20:00), tenisový kurt, minigolf, kulečník, šipky, stolní tenis, potápěčské centrum (některé z uvedených za poplatek), diskotéka (otevřeno 23:00-02:00, vstup zdarma, nápoje za poplatek), lázeňské centrum (za poplatek): sauna, vířivka, masáže, salon krásy, mj. Pro děti: miniklub (10:00-13:00 a 15:00-17:00), dětské hřiště, skluzavky v hotelu Stella Di Mare Gardens & Spa, menu a židličky v restauraci, dětská postýlka. Nejbližší golfové hřiště cca 5 km od hotelu.

.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Vynikající hotel, který je mezi hosty vysoce ceněn pro své krásné korálové útesy, vynikající jídlo a vysokou úroveň služeb. Vynikající volba pro odpočinek i aktivní vyžití.

Umiestnenie

Hotel se nachází v malebné zahradě v oblasti Makadi Bay, přibližně 30 km od letoviska Hurghada. Poloha v pokojnej zátoke s nádhernými korálovými útesmi poskytuje veľa príležitostí na pozorovanie podmorskaho života Červeného mora. Vynikajúca poloha vám umožní preskúmať Hurghadu (z hotela premáva platená kyvadlová doprava) a národný park vrátane ostrova Giftun.

Miestna kategória

*****

Podľa nášho názoru

Vynikajúci hotel, vysoce ceněný mezi hosty před svými nádhernými korálovými útesy, chutné jídlo a vysoká úroveň služeb. Vynikajúca voľba na oddych aj aktívne vyžitie.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Jiné

EGYPT HURGHADA - základní informace

Měna
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 16,5 EGP; 1 EUR = cca 18,5 EGP). Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary (nejsou akceptované bankovky vydané před rokem 1996). Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách v hotelech nebo v bankách. Je nutné mít s sebou alespoň část financí v hotovosti, protože placení kreditní kartou a použití bankomatů může být někdy obtížné.

 

Spropitné (bakšiš)
V arabských zemích je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto spropitné je často velkou finanční pomocí. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, pro číšníky v restauracích, ale jsou také obvyklé v hotelech pro úklidový personál.

 

Vízum
Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta.
Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

 

Čas
V zimním období + 1 hodina oproti České republice, v létě stejný čas jako v ČR.

 

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 50 EGP; 1 l vody 6 EGP; pivo v baru od 16 EGP; káva v kavárně od 15 EGP. V arabských zemích je zvykem smlouvání, zvlášť u větších nákupů nebo koupi suvenýrů. Je však důležité dodržovat určitá pravidla: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit a při nakupování nespěchejte. V mnoha historických budovách jsou zavedeny poplatky za fotografování, které mohou být od 50 až do 400 EGP. Informujte se prosím u průvodce během jednotlivých výletů.

 

Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí 4 EGP. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

 

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

 

Telefony
Mobilní telefony fungují jak v turistických lokalitách, tak i ve městech. Místní hovory jsou levné, volání do zahraničí je však mnohem dražší. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

 

Oblast

Hurghada  
Nejoblíbenější letovisko u Rudého moře, které je kombinací širokých písečných pláží, modrého moře a garancí slunečného počasí. Z malé rybářské vesnice vyrostla oáza slunce a čistého moře táhnoucího se na míle daleko - nyní se turistická zóna rozprostírá cca 40 km podél pobřeží! Je to jedno z mála letovisek, kde se většina hotelů nachází přímo u pláže a láká milovníky odpočinku u moře. Díky blízkosti divů starověkého světa, jako je např. Luxor s Údolím králů nebo Kom Ombo, je také fantastickým výchozím bodem pro poznávací výlety. Milovníci vodních sportů zde také najdou spoustu atrakcí - mnoho potápěčských a kitesurfingových center umístěných v hotelech nabízí aktivní odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Vratislavi a Gdaňska. Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

 

Výlety v okolí

Káhira - centrum arabského světa
Výlet začíná v časných ranních hodinách transferem do Káhiry. Snídaně formou balíčku na cestu. Program: Gíza - jeden ze sedmi divů světa - Pyramidy: Cheopsova, Chefrenova a Mykerinova (možnost vstupu do Chefrenovy pyramidy, vstupenka cca 100 LE), Sfinga a chrám Chefrenovy mumifikace, parfumerie, oběd (nápoje za příplatek). Následně navštívíme Egyptské muzeum - nachází se zde mimo jiné Tutanchamonův poklad - slavná maska ​​a sarkofág (místnost královských mumií - za poplatek cca 200 LE, za poplatek cca 50 LE možnost fotografování v muzeu). Návrat do Hurghady kolem 23:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. Luxor
Výlet začíná v ranních hodinách. Snídaně formou balíčku na cestu. Přejezd pouští, následně přejezd podél Nilu, kde lze pozorovat každodenní život farmářů. Program: chrám v Karnaku (Alej sfing a Hypostylový sál), Údolí králů - s hrobkami faraónů (vstup do 3 hrobek, možnost vstupu také do Tutanchamonovy hrobky za poplatek cca 300 LE), svatyně královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, továrna alabastru, plavba po Nilu, mezitím oběd (nápoje za příplatek). Návrat do Hurghady kolem 22:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. 


Sahara park
Výlet začíná kolem 13:00 hodiny odjezdem z hotelu. Přejezd na poušť k základně se čtyřkolkami (cca 45minutová projížďka na čtyřkolkách po poušti,
je nutností mít balíček pojištění SPORT). Následně přejezd pouští terénními džípy do beduínské vesnice, prohlídka vesnice. V programu: projížďka na velbloudech, pečení chleba s beduíny, beduínská lékárna, projížďka terénními auty typu spider. Následně večeře formou bufetu (nápoj k večeři) a orientální show - břišní tanec, rotující derviš, arabský folklór. Návrat do hotelu kolem 21:00 hodiny. 

 

Mahmya
Výlet začíná v ranních hodinách přejezdem do přístavu Mahmya a plavbou ve směru ostrova (plavba trvá cca 45 min.). Po doplutí ke krásné písečné pláži Mahmya chvíle odpočinku. Následně plavba lodí na otevřené moře a cca hodinové šnorchlování na jednom z nejkrásnějších útesů v Rudém moři - Sabine (vybavení na šnorchlování v ceně, je nutností mít balíček pojištění SPORT). Po šnorchlování návrat na ostrov, oběd (voda, nealkoholické nápoje během oběda v ceně). Po obědě čas na odpočinek, opalování, koupání a šnorchlování z pláže. Možnost využití atrakcí, které nabízí Mahmya - Jetlev-Flyer loď s proskleným dnem (za poplatek), fotbalové a volejbalové hřiště, sluneníky a plážové rohože (v ceně výletu). Hostům je k dispozici restaurace, bar a lékařská služba. Paradise
Mořský výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Zastávka na širém moři u korálových útesů, čas na šnorchlování (je nutností mít balíček pojištění SPORT), možnost obdivování korálových útesů, fauny a flóry Rudého moře. Následně doplutí k ostrovu Giftun, kde strávíme cca 3 hodiny na krásné písečné pláži „Paradise“. Možnost šnorchlování přímo z pláže, animační program pro hosty, slunečníky, rohože, bar a toalety. Oběd + voda a jeden nealkoholický nápoj v ceně výletu. Návrat kolem 16:30. 


Hlubinné potápění
Výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Krátká instruktáž v polštině na lodi. Dva ponory s instruktorem, každý ponor trvá cca 20 minut. Navíc možnost šnorchlování, oběd na palubě a nealkoholické nápoje v ceně. Korálové útesy a ryby na dosah ruky, pro zájemce možnost potápěčského kurzu PADI - podrobnosti u delegátů.
Je nutností mít balíček pojištění SPORT. Jungle Aqua Park
Výlet do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální nejen pro rodiny s dětmi. Celodenní All Inclusive v aquaparku je zahrnuto v ceně výletu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách. 

 

S dětmi

Delfinárium
Jedinečná příležitost vidět nádherné delfíny a jejich úžasnou show: salta, skoky, různé hry s předměty ve vodě a s instruktorem. Je to nezapomenutelná a fantastická 45minutová přehlídka triků a dovedností těchto inteligentních savců! Za příplatek možnost koupání s delfíny.

 

Pro aktivní

Vodní sporty
Pro aktivní hosty nabízejí hotely vybavení pro vodní sporty, jehož využití je většinou za poplatek. Milá dávka osvěžení a nezapomenutelných sportovních emocí po celodenním žáru!

 

Odpočinek

Za nákupy do Senzo Mall v Hurghadě
Nákupní galerie Senzo je umístěna u Safaga Road 61111. V galerii je k dispozici řada obchodů, které reprezentují známé světové značky, ale i gastronomickou oblast, supermarket a zábavní centrum. www.senzomall.comPapas Bar
Je to menší lokál u vstupu do přístavu. Ve večerních hodinách je vždy hlučný a přeplněný. DJové pouštějí skvělou rockovou a popovou taneční hudbu, odvážní mohou vyzkoušet karaoke. www.papasbar.comExkluzivní zábava v Little budda
Nikoho není třeba přemlouvat k večeru strávenému v exkluzivní a nejdražší diskotéce v Hurghadě. Ačkoliv vstupné stojí cca 20 USD/os., přitahuje lokál turisty svou nezapomenutelnou atmosférou, vybavením a skvělou hudbou. Můžete zde ochutnat úžasné drinky a ve společnosti přátel strávit nezapomenutelný večer. www.littlebudda-hurghada.comUpozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Seznam dostupných fakultativních výletů k prodeji v Česku a jejich aktuální ceny naleznete na webových stránkách R.pl/wycieczki-lokalne, v call centrech, odděleních a v agenčních kancelářích. Zatímco úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

 

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu.

 

Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

V Egyptě trvá hlavní turistická sezóna obvykle od začátku června do konce září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč