Pensee Royal Garden Beach Resort Obrázek0
Pensee Royal Garden Beach Resort Obrázek1
Pensee Royal Garden Beach Resort Obrázek2
Pensee Royal Garden Beach Resort Obrázek3
Pensee Royal Garden Beach Resort Obrázek4
Pensee Royal Garden Beach Resort Obrázek5
Pensee Royal Garden Beach Resort Obrázek6

Pensee Royal Garden Beach Resort

Egypt - Marsa Alam
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Posilovna
Tenisový kurt
Tichý, mimo město

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází 20 km od centra města El Quseir, které leží přibližně 150 km jižně od Hurghady. Letiště Marsa Alam je od hotelu vzdáleno přibližně 40 km. El Quseir je klidné egyptské město s půvabným starým městem, úzkými uličkami a tradičními barevnými bazary. Poloha hotelu umožňuje navštívit místní zajímavosti, jako je stará pevnost, přístav a staré město El Quseir, poušť a četné smaragdové doly.

Pláž

Hotel se nachází přímo na široké písčito-oblázkové pláži. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži jsou zdarma. K dispozici je plážový bar s nápoji a občerstvením.

K dispozici pro hosty

Rozsáhlý hotel patřící do řetězce Azur Hotels & Resort. Skládá se z hlavní budovy a 2-3patrových vedlejších budov, zasazených do krásné zahrady. Hoteloví hosté mají k dispozici: K dispozici je 24hodinová recepce, bankomat, obchody se suvenýry, kosmetický salon (za poplatek), prádelna (za poplatek). V hotelu jsou 2 bazény nepravidelného tvaru. V hotelu jsou 3 restaurace (hlavní restaurace, italské bistro "Mama Mia" na pláži, restaurace "Coral Beach" na pláži) a 5 barů (lobby bar, bar na pláži, bar u bazénu, orientální bar - egyptský shisha koutek (za poplatek) a disco bar (za poplatek).

.
Internet

V hotelu je k dispozici internetová kavárna a placené Wi-Fi.

Catering

Varianta all inclusive zahrnuje: snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30), večeře (19:00-21:00), občerstvení (10:00-12:00 v lobby baru a 15:00-17:00 v baru u bazénu) a nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-24:00). Snídaně a večeře jsou k dispozici v hlavní restauraci, obědy v plážové restauraci "Coral Beach". Lobby bar je otevřen 10:00-24:00, bar u bazénu 10:00-17:00 a bar na pláži 10:30-17:00). Všechny nápoje se podávají ve sklenicích (nebo v plastových kelímcích u bazénů). All inclusive nezahrnuje dovážené nápoje a minibar. Při příjezdu je na pokoji k dispozici láhev minerální vody.

Sportovní a animační program

Hotel nabízí rozsáhlou každodenní animaci pod vedením mezinárodního týmu a živá večerní představení. Hosté se mohou těšit na četné aktivity: včetně vodní gymnastiky, vodního póla, posilovny, tenisového kurtu, squashového kurtu, stolního tenisu a kulečníku, fitness centra, kosmetického centra (za poplatek), sauny (za poplatek), parní lázně (za poplatek), masáží (za poplatek), diskotéky . V hotelu je také potápěčské centrum (za poplatek), surfování a nemotorizované vodní sporty. Vybavení pro děti: brouzdaliště, malá skluzavka, dětské hřiště, miniklub, animace, dětská postýlka pro děti do 2 let (na vyžádání).

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel s krásným korálovým útesem přímo u hotelu. Skvělá volba pro aktivní rodiny s dětmi.

.
Umiestnenie

Hotel se nachází 20 km od centra města El Quseir, přibližně 150 km od Hurghady. Letiště Marsa Alam je vzdálené přibližně 40 km od hotelu. El Quseir je pokojné egyptské město s očarujúcim starým mestom, úzkymi uličkami a tradičnými farebnými trhoviskami. Poloha hotelu vám umožní navštívit místní atrakce, jako je stará pevnosť, přístav a staré město El Quseir, púšť a početné smaragdové bane.

Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel nabízí rozsáhlé každodenní animace pod vedením mezinárodního týmu a živé večerní představení. Hostia sa môžu tešiť na množstvo aktivít: vrátane vodnej gymnastiky, vodného póla, posilňovne, tenisového kurtu, squashového kurtu, stolného tenisu a biliardu, fitnescentra, centra krása (za poplatok), sauny (za poplatok), parného kúpeľa (za poplatok), masáží (za poplatok), diskotéky . V hotelu sa nachádza aj potápačské centrum (za poplatok), surfovanie a nemotorizované vodné športy. Vybavenie pre deti: detské brodítko, malá šmykľavka, detské ihrisko, miniklub, animácie, detská postieľka pre deti do 2 rokov (na vyžiadanie).

.
Stravovanie

Varianta all inclusive zahàňa: raňajky (7:00-10:00), obed (12:30-14:30), večeru (19:00-21:00), ako aj občerstvenie (10:00-12:00 v lobby bare a 15:00-17:00 v bare pri bazéne) a nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-24:00). Raňajky a večere jsou k dispozici v hlavní restauraci, obedy v plážové restauraci "Coral Beach". Lobby bar je otevřený 10:00-24:00, bar pri bazéne 10:00-17:00 a bar na pláži 10:30-17:00). Všechny nápoje sa podávajú v pohároch (alebo v plastových pohároch pri bazénoch). All inclusive nezahàňa importované nápoje a minibar. Pri príchode dostanete na izbe fľašu minerálnej vody.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Rozsiahly hotel patriaci do sítě Azur Hotels & Resort. Pozostáva z hlavnej budovy a 2-3 poschodových vedľajších budov, ktoré sú zasadené do krásnej záhrady. Hoteloví hosté mají k dispozici: K dispozici je recepcia s nepretržitou prevádzkou, ATM, obchody so suvenírmi, salón krásy (za poplatok), práčovňa (za poplatok). V hotelu sa nachádzajú 2 bazény nepravidelného tvaru. Hotel má 3 restauraácie (hlavná reštaurácia, talianske bistro "Mama Mia" na pláži, reštaurácia "Coral Beach" na pláži) a 5 barov (lobby bar, bar na pláži, bar pri bazéne, orientálny bar - egyptský shisha kútik (za poplatok) a disco bar (za poplatok).

.
Podľa nášho názoru

Hotel s krásnym korálovým útesem hneď vedľa hotela. Skvelá voľba pre aktívne rodiny s deťmi.

.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. 
Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Luxor a Karnak
Celodenní výlet autobusem do slavné Théby - města se stovkou brán. V programu mimo jiné: návštěva chrámu v Karnaku, Údolí králů - s hrobkami faraónů (mimo jiné slavná Tutanchamonova hrobka), Memnonovy kolosy (pozůstatky chrámu Amenhotepa III.) a monumentálního chrámu královny Hatšeptsut (zrestaurovaného polskou archeologickou výpravou). Během výletu oběd.
Cena cca 110 USD/os.

Hlubinné potápění
Skvělý výlet lodí ke korálovým útesům, koupání v moři, potápění a pozorování krás korálových útesů. Vše pod dohledem profesionálních instruktorů. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění a jízda na čtyřkolkách je rizikový sport.
Cena cca 85 USD/os.

Plavba lodí Nefertari
Skvělá nabídka pro ty, kteří chtějí vidět korálové útesy bez vstupu do vody. Díky panoramatickým oknům a pohodlnému sezení v klimatizované kabině ponořené do hloubky cca 2-3 metrů lze během plavby obdivovat krásné korálové útesy a mnoho druhů ryb. V programu je i zastávka na hodinové šnorchlování, chutná večeře v restauraci na lodi, nealkoholické nápoje na lodi. Skvělá zábava a dobrodružství pro celou rodinu! 
Cena cca 85 USD/os. 

V galábiji přes El Quseir!

Odpolední výlet po nejstarším egyptském městě na pobřeží Rudého moře - El Quseir. Je to jedno z mála pobřežních měst, kde se podařilo udržet skutečné zvyky Egypťanů ještě nedotčené cestovním ruchem. Oblečeni v tradičních místních egyptských kostýmech čili galábijích navštívíme nejstarší mešitu ve městě, koptský kostel a projdeme se úzkými uličkami města. Následně oběd v místní rybí restauraci. Po jídle návštěva místního trhu, kde se nachází tradiční parfumerie a coffee shop, kde ochutnáme kávu s kardamónem nebo ibiškový čaj.
Cena cca 50 USD/os.

Potápění - ostrov Qulaan - egyptské Maledivy
Fantastický výlet lodí na ostrovy Qulaan - malé rajské ostrovy roztroušené po Rudém moři, obklopené pohádkovými útesy! Během výletu jsou naplánovány 3 zastávky na šnorchlování (vybavení ke šnorchlování v ceně) a volný čas na jednom z ostrovů. V ceně výletu je zahrnut oběd. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění je rizikový sport.
Cena cca 70 USD/os.

Želví dům

Skvělý výlet do zátoky Marsa Mubarak - na místo, kde obří želvy rudého moře vytvořily svůj domov. Vyplujeme z krásného přístavu v Port Ghalibu a začneme naše dobrodružství, během něhož jsou plánovány tři zastávky na šnorchlování. Oběd na lodi v ceně. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění je rizikový sport. Cena cca 55 USD/os.

Asuán a Abu Simbel 

Dvoudenní autobusový výlet. 1. den: navštívíme Velkou asuánskou přehradu a chrám bohyně Isis na ostrově Philae. Následně nocleh v Asuánu (na lodi nebo v hotelu). V brzkých ranních hodinách odjezd z Asuánu a přejezd do Abu Simbel - monumentálních a úchvatných chrámů faraóna Ramzese II. a jeho manželky Nefertari. Následně přejezd do města Edfú, kde uvidíte chrám boha Hora. Cena zahrnuje 2 obědy, večeři a snídani.
Cena cca 250 USD/os.

Super safari 
Zažijte skvělé dobrodružství v srdci východní pouště. Super Safari je skvělou zábavou pro celou rodinu. Program zájezdu zahrnuje cca 30 min. přejezd na čtyřkolce a projížďku na velbloudech v poušti, následně přejezd džípem do beduínské vesnice, kde uvidíte pouštní život, ochutnáte lahodný čaj. Na konci tohoto vzrušujícího dne uvidíte západ slunce v poušti a ochutnáte skutečnou beduínskou grilovanou večeři s orientální show. Cena cca 55 USD/os. 

Další možnost výletu

Quad Moto (cca 60 USD/os.)

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 6 účastníků) nebo v anglickém jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu. Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Egyptě obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč