Stella Di Mare Beach & Spa Sharm el Sheikh Obrázek0
Stella Di Mare Beach & Spa Sharm el Sheikh Obrázek1
Stella Di Mare Beach & Spa Sharm el Sheikh Obrázek2
Stella Di Mare Beach & Spa Sharm el Sheikh Obrázek3
Stella Di Mare Beach & Spa Sharm el Sheikh Obrázek4
Stella Di Mare Beach & Spa Sharm el Sheikh Obrázek5
Stella Di Mare Beach & Spa Sharm el Sheikh Obrázek6
Stella Di Mare Beach & Spa Sharm el Sheikh Obrázek7
Stella Di Mare Beach & Spa Sharm el Sheikh Obrázek8
Stella Di Mare Beach & Spa Sharm el Sheikh Obrázek9
Stella Di Mare Beach & Spa Sharm el Sheikh Obrázek10
Stella Di Mare Beach & Spa Sharm el Sheikh Obrázek11
Stella Di Mare Beach & Spa Sharm el Sheikh Obrázek12
Stella Di Mare Beach & Spa Sharm el Sheikh Obrázek13

Stella Di Mare Beach & Spa Sharm el Sheikh

Egypt - Sharm el Sheikh
Pobytový
Hotel Premium

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tento exkluzivní hotelový komplex v typicky egyptském stylu se nachází přímo v zátoce Naama Bay uprostřed exotické zeleně známého turistického letoviska Sharm El Sheikh. Hotel je malebně zasazen na mírném vyvýšení skalnatého pobřeží s nádherným výhledem na Rudé moře, které je proslulé svými korálovými útesy, smaragdově zbarvenou vodou a nezapomenutelnými západy slunce. Centrum historické části města s mnoha místními stánky, obchody, kavárnami a restauracemi je vzdáleno přibližně 3 km od hotelu. Mezinárodní letiště Sharm El Sheikh je vzdáleno přibližně 17 km.

.
Pláž

Hotel se nachází přímo na malé soukromé písečné pláži. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin denně, prostorná vstupní hala, výtah v hlavní budově, hlavní restaurace, 2 restaurace a'la carte, 5 barů (včetně lobby baru, baru u bazénu, baru na pláži), 2 venkovní bazény, dětský bazén, sluneční terasa. Lehátka u bazénu k dispozici zdarma. Bankomat a směnárna. Za příplatek: prádelna, 24hodinová pokojová služba, obchod se suvenýry, hlídání dětí, kosmetický salon, půjčovna aut.

.
Internet

V celém hotelu je k dispozici bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Catering

All Inclusive zahrnuje snídani (07:00-10:30), oběd (12:30-15:00), večeři (18:30-22:00) formou bufetu v hlavní restauraci La Terrazza. V hotelových restauracích se podávají jídla mezinárodní i místní kuchyně. V době večeře (18:30-22:00) jsou k dispozici a'la carte restaurace Corallo Rosso se středomořskou kuchyní a La Scogliera u pláže s asijskou kuchyní (nutná předchozí rezervace, za příplatek). Občerstvení během dne, včetně pizzy, salátů, zmrzliny (za příplatek) k dispozici v určených barech (12:00 - 17:00). Odpolední čaj a káva (16:00 - 18:00), nealkoholické a místní alkoholické nápoje k dispozici v určených barech (10:00 - 00:00). Dovážené alkoholické nápoje a čerstvé džusy jsou za příplatek. Během jídla platí vhodný dress code. Hotel si vyhrazuje právo na změnu rozsahu služeb zahrnutých do formule all inclusive (např. časy podávání).

.
Sportovní a animační program

Přes den je pro děti i dospělé připraven animační program, včetně vodní gymnastiky, aerobiku, výuky tance, a večer se konají představení a různé živé hudební show. Hostům jsou k dispozici také: šipky, travní tenis, stolní tenis a minifotbal. Za poplatek: lázeňské centrum se saunou, parní lázní a venkovní vířivkou, masáže a vodní sporty na pláži.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Exkluzivní hotelový komplex s krásnou polohou přímo v zátoce Naama s výhledem na Rudé moře. Doporučujeme náročným klientům.

Umiestnenie

Tento exkluzivní hotelový komplex v typicky egyptském stylu se nachází přímo v zálive Naama uprostred exotickej zelene známého turistického letoviska Sharm El Sheikh. Hotel je malebne situovaný na miernom vyvýšení skalnatého pobrežia s nádherným výhľadom na Červené more, ktoré je známe svojimi koralovými útesmi, smaragdovo sfarbenou vodou a nezabudnuteľnými západmi slnka. Centrum historické části města s množstvím místních obchodů, kolotočů, kaviarní a restauraácií je vzdálené přibližně 3 km od hotelu. Mezinárodní letisko Sharm El Sheikh je vzdálené přibližně 17 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Počas dne sa tu koná animačný program pre deti a dospelých vrátane vodnej gymnastiky, aerobiku, lekcií tanca a večer sa konajú predstavenia a rôzne živé hudobné vystúpenia. Hosťom sú k dispozícii aj šípky, trávnatý tenis, stolný tenis a minifutbal. Za poplatok: wellness centrum se saunou, parným kúpeľom a vonkajšou vírivkou, masážne služby a vodné športy na pláži.

.
Stravovanie

All Inclusive zahàňa raňajky (07:00 - 10:30), obed (12:30 - 15:00), večeru (18:30 - 22:00) formou bufetu v hlavní restauraácii La Terrazza. V hotelových restauracích sa podávajú jedlá medzinárodnej a miestnej kuchyne. V čase večere (18:30 - 22:00) jsou k dispozici a'la carte restauraácie Corallo Rosso so stredomorskou kuchyňou a La Scogliera pri pláži s ázijskou kuchyňou (nutná rezervácia vopred, za príplatok). Občerstvenie počas dňa vrátane pizze, šalátov, zmrzliny (za príplatok) k dispozícii v určených baroch (12:00 - 17:00). Popoludňajší čaj a káva (16:00 - 18:00), nealkoholické a místní alkoholické nápoje k dispozici v určených baroch (10:00 - 00:00). Dovážané alkoholické nápoje a čerstvé džúsy jsou za příplatek. Počas jedál platí vhodný dress code. Hotel si vyhradzuje právo na změnu rozsahu služeb zahrnutých do formulky all inclusive (napr. čas podávania jedál).

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Recepce otevřená 24 hodin denně, priestranná vstupná hala, výťah v hlavnej budove, hlavná reštaurácia, 2 reštaurácie a'la carte, 5 barov (vrátane lobby baru, baru pri bazéne, baru na pláži), 2 vonkajšie bazény, detský bazén, slnečná terasa. Ležadlá pri bazéne k dispozici zdarma. Bankomat a zmenáreň. Za poplatok: práčovňa, 24-hodinová izbová služba, obchod so suvenírmi, opatrovateľka detí, salón krásy, požičovňa áut.

.
Podľa nášho názoru

Exkluzívny hotelový komplex s krásnou polohou priamo v zálive Naama s výhľadom na Červené more. Doporučujeme náročným klientům.

.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

EGYPT SHARM EL SHEIKH - základní informace

Měna
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 18 EGP; 1 EUR = cca 20 EGP). Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary (nejsou akceptované bankovky vydané před rokem 1996). Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách, v hotelech nebo v bankách. Je nutné mít s sebou alespoň část financí v hotovosti, protože placení kreditní kartou a použití bankomatů může být někdy obtížné.

Úřední jazyk
Arabština (dialekt egyptský).

Spropitné
V arabských zemích je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto spropitné je často velkou finanční pomocí. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, pro číšníky v restauracích, ale jsou také obvyklé v hotelech pro úklidový personál.

Vízum
Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta.
Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je nutné pouze v případě, že turisté opouštějící Sinaj nebo během některých fakultativních výletů.
Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

Čas
V zimním období + 1 hodina oproti České republice, v létě stejný čas jako v ČR.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 100 EGP; 1 l vody 5 EGP; pivo v baru od 30 EGP; káva v kavárně od 5 EGP. V arabských zemích je zvykem smlouvání, zvlášť u větších nákupů nebo koupi suvenýrů. Je však důležité dodržovat určitá pravidla: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit a při nakupování nespěchejte. V mnoha historických budovách jsou zavedeny poplatky za fotografování, které mohou být od 5 až do 100 EGP. Informujte se prosím u průvodce během jednotlivých výletů.

Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí od 5 EGP. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují jak v turistických lokalitách, tak i ve městech. Místní hovory jsou levné, volání do zahraničí je však mnohem dražší. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

Oblast

Sharm el Sheikh
Nejznámější letovisko na Sinajském poloostrově je známé především bohatým podmořským světem plným korálových útesů, krásnými plážemi a je ideálním výchozím bodem pro mnoho výletů. Zátoka Naama Bay vybudovaná ve stylu rekreačních lokalit na pobřeží Středozemního moře nabízí velké množství zábavy. Letovisko se rychle rozrůstá a každý rok nabízí mnoho nových luxusních hotelů a nových atrakcí (delfinárium, vodní parky, zábavní centrum „z tisíce a jedné noci“). Pro milovníky místních zvyklostí  - Old Market s bazarem ve starém stylu s mnoha obchody a uličkami.

Odlety z: Varšavy, Katovic a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

HORA MOJŽÍŠOVA A KLÁŠTER SV. KATEŘINY
Odjezd autobusem ve večerních hodinách směrem k městu Dahab a klášteru sv. Kateřiny. Příjezd na místo po cca 3 hodinách. Noční výstup na Mojžíšovu horu (cca 3 hod.) Na štítu hory (2285 m.n.m.) pozorování úchvatného východu slunce. Po sestupu z vrcholu přestávka na snídani (balíčky z hotelu). Následuje prohlídka kláštera sv. Kateřiny. Návrat do hotelu kolem 14:00. Je nutno si vzít sebou pevnou obuv a teplé oblečení, protože teplota může klesnout pod 0° C. Cena cca 55 USD.

KLÁŠTER SV. KATEŘINY A MĚSTO DAHAB
Odjezd autobusem v ranních hodinách - přejezd pouští a kolem hory Sinaj. Prohlídka: kláštera-kaple sv. Tryphona, nádvoří s Mojžíšovou studnou a baziliky Proměnění Páně. Dále hořící keř a kostnici. Následuje přestávka na oběd formou bufetu (nápoje za poplatek). Na zpáteční cestě navštívíte město Dahab, kde bude volný čas na nákupy. Návrat cca v 16:00. Cena cca 60 USD.

PETRA (Jordánsko - autobus/jachta)
Odjezd z Sharm el Sheiku po půlnoci. Transfer do Taby (cca 3,5 hod.) a přestup na jachtu, která pluje do Akaby, přímořského města v Jordánsku (30minutová plavba). Následně přejezd do Petry (cca 2 hod.) v klimatizovaném autobuse. Po příjezdu do Petry procházka přes kaňon k růžovému skalnímu městu. Prohlídka Klenotnice (Khazneh), Římského divadla a skalních jeskyň s impozantními monumenty. Na zpáteční cestě z Petry oběd v hotelové restauraci - v ceně výletu (nápoje za poplatek). Přejezd zpět do Akaby, zpáteční plavba jachtou to Taby, překročení hranice a návrat do Sharm el Sheikhu cca v 00:00. Cena zahrnuje vízum a všechny hraniční poplatky v Jordánsku. Cena cca 285 - 315 USD.

JERUZALÉM, BETLÉM A MRTVÉ MOŘE (autobusem)
Odjezd z Sharm el Sheikhu kolem 22:00. Transfer do Taby (egyptsko - izraelská hranice, cca 3,5 hod.) a překročení hranice Taba - Ejlat (změna autobusu na izraelský). Ranní příjezd k Mrtvému moři - snídaně (snídaňové balíčky), možnost koupání a nákupy kosmetiky s minerály z Mrtvého moře. Přejezd do Jeruzaléma - procházka Křížovou cestou k Chrámu božího hrobu a ke Zdi nářků. Následně přejezd na Olivetskou horu, odkud můžete obdivovat výhled na panorama Jeruzaléma, pak na horu Sijón. Přejezd do Betléma: Chrám narození páně - místo narození Ježíše. Návštěva obchodu s devocionáliemi, volný čas k nákupu suvenýrů a na oběd. Zpáteční cesta k hranici s Egyptem (cca 310 km), přejezd do Sharm El Sheikhu (návrat kolem 1:00 - 2:30).
Upozornění! Pořadí jednotlivých bodů programu se může měnit. Cena zahrnuje izraelský hraniční poplatek a polského průvodce v Jeruzalémě. Cena nezahrnuje spropitné (cca 3 USD). Nápoje během oběda jsou k dispozici za příplatek. Cena cca 160 USD.  

BÍLÝ KAŇON
Celodenní výlet, během kterého můžete kombinovat vše, co Sinai nabízí - pouště, korálové útesy a oázy. Odjezd v ranních hodinách (cca 5:00), přejezd do údolí Ghazala (1,5 hodiny od Sharm el Sheikhu) a zastávka u beduínského stanu. Následuje vzrušující jízda džípem přes pouštní krajinu v Sinaji. Příjezd do Bílého kaňonu, po prohlídce (cca 1,5 hodiny) dorazíme do oázy Ain Khudra, která je plná palmových stromů a přírodních vodních zdrojů. Následuje přejezd džípem přes bílou poušť na pláž Blue Hole, kde je možnost šnorchlování (půjčovna vybavení za příplatek) a čas na oběd (nápoje dodatečně splatné). Jízda na velbloudech podél pláže Rudého moře (v ceně). Na zpáteční cestě volný čas pro nakupování v Ramsesově bazaru. Návrat do hotelu kolem 17:00. Cena cca 65 USD.

SUPER JEEP SAFARI
Celodenní výlet 4 v 1 = džípy + šnorchlování + velbloudi + volný čas na nákupy. Odjezd po snídani (kolem 08:00), jízda džípem po poušti a zastávka u beduínského stanu. Následuje přejezd do Dahábu a prohlídka oázy. Dalším bodem je cesta do Blue Hole, kde je možnost šnorchlování (půjčovna vybavení za příplatek) a čas na oběd (nápoje dodatečně splatné). Jízda na velbloudech podél pláže Rudého moře (v ceně). Na zpáteční cestě volný čas na nákupy (cca 30 minut). Návrat do hotelu kolem 17:30. Cena cca 65 USD.

CITY TOUR
Výlet po městě. Program zahrnuje prohlídku Old Marketu ("starého trhu") a Soho Square. Poznáte město Sharm el Sheikh, příjemně zde strávíte volný čas a najdete místa, kde se velmi dobře nakupuje. Cena cca 17 USD.

NÁRODNÍ PARK RAS MOHAMED (lodí)
Národní park Ras Mohamed je místem, kde mohou turisté na vlastní oči obdivovat krásu podmořského světa Rudého moře. Korálový útes tvoří více než 150 druhů korálů a tisíce nádherně zbarvených ryb. Jedná se o výlet lodí s možností sestupu do vody, abyste mohli obdivovat nádhernou přírodu tohoto místa. Během plavby je servírován oběd a nápoje. Vstup do parku je za příplatek - 5 USD. Odjezd z hotelu cca v 7:30, plánovaný návrat přibližně v 17:00. V průběhu plavby jsou naplánovány tři zastávky na moři, včetně dvou zastávek mimo park, kde je možnost potápění. Cena cca 70 USD.

KÁHIRA (1 den letadlem nebo 2 dni autobusem - s noclehem v Káhiře)
Prohlídka Národního muzea a Muzea papyru, pak přejezd do Gízy, kde navštívíme pyramidy a Sfingu. Čas na nákupy - papyru, orientálních parfémů a zlata. Pro zájemce doporučujeme plavbu po Nilu. V ceně výletu je oběd (formou bufetu) v restauraci s výhledem na Nil (nápoje za poplatek). Upozornění! Je nutno mít sebou pas s vízem (za poplatek cca 25 USD). Cena cca 130 USD autobusem, 275 USD letadlem.

SEASCOPE - PONORKA
Hodinový výlet ponorkou, která plave na povrchu a její trup je ponořen ve vodě v hloubce cca 4 m. Podmořská expedice zahrnuje pozorování podmořského světa skrze panoramatické, prosklené stěny ponorky „na sucho”. Cena cca 50 USD.

SAFARI V POUŠTI - čtyřkolky
Projížďka po poušti na čtyřkolkách (quadech) s návštěvou beduínské vesnice (jízda jedním směrem trvá cca 45 min.). Délka výletu je cca 2,5 hodiny. Cena pro 1 osobu na motorce 35 USD, 2 osoby na motorce 45 USD.

Další možnosti výletů (detaily u delegáta):

PETRA - letadlem (cena cca 425 USD)

SHOW V DELFINÁRIU (cena cca 35 USD), plavání s delfíny (cena cca 180 USD)

AQUA PARK (cena cca 50 USD)

POTÁPĚNÍ - v polském potápěčském centru (cena od 85 USD/den potápění),

BEDUÍNSKÁ VEČEŘE (cena cca 50 USD)

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15 účastníků) nebo v anglickém jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Víza - informace pro prodejce

Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta. Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je nutné pouze v případě, že turisté opouštějící Sinaj nebo během některých fakultativních výletů (do Káhiry). Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

Sezónnost

V Egyptě trvá hlavní turistická sezóna obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč