Hesperia Playa el Agua Obrázek0
Hesperia Playa el Agua Obrázek1
Hesperia Playa el Agua Obrázek2
Hesperia Playa el Agua Obrázek3
Hesperia Playa el Agua Obrázek4
Hesperia Playa el Agua Obrázek5
Hesperia Playa el Agua Obrázek6
Hesperia Playa el Agua Obrázek7
Hesperia Playa el Agua Obrázek8
Hesperia Playa el Agua Obrázek9
Hesperia Playa el Agua Obrázek10
Hesperia Playa el Agua Obrázek11
Hesperia Playa el Agua Obrázek12
Hesperia Playa el Agua Obrázek13
Hesperia Playa el Agua Obrázek14
Hesperia Playa el Agua Obrázek15
Hesperia Playa el Agua Obrázek16
Hesperia Playa el Agua Obrázek17
Hesperia Playa el Agua Obrázek18
Hesperia Playa el Agua Obrázek19
Hesperia Playa el Agua Obrázek20
Hesperia Playa el Agua Obrázek21
Hesperia Playa el Agua Obrázek22
Hesperia Playa el Agua Obrázek23
Hesperia Playa el Agua Obrázek24
Hesperia Playa el Agua Obrázek25
Hesperia Playa el Agua Obrázek26
Hesperia Playa el Agua Obrázek27
Hesperia Playa el Agua Obrázek28
Hesperia Playa el Agua Obrázek29
Hesperia Playa el Agua Obrázek30
Hesperia Playa el Agua Obrázek31
Hesperia Playa el Agua Obrázek32
Hesperia Playa el Agua Obrázek33
Hesperia Playa el Agua Obrázek34

Exotika Light - Margarita

Venezuela - Isla Margarita
Poznávací + pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Cena

Cena zahrnuje: charterový let PLUS ULTRA (přímý let), letištní poplatky, transfery letiště-hotel, 7 nebo 14 započatých nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, péči polsky mluvícího rezidenta, pojištění TU Europa (NNW, KL, Assistance a zavazadla).

Cena nezahrnuje: vstupné do památek, místní průvodce, spropitné (částka cca 85 USD/osoba splatná vedoucímu zájezdu), nákup fakultativních výletů uvedených v programu a další stravování nezahrnuté v ceně turistické akce a jiné osobní výdaje.


Níže naleznete seznam tipů a věcí, které byste si rozhodně měli vzít s sebou a které doporučujeme mít s sebou:
1. Cestovní pas (doporučujeme mít s sebou také fotokopii pasu)
2. Měli byste si vzít hotovost v amerických dolarech. Přijímají se nepoškozené bankovky co nejmenší nominální hodnoty (rozměnit hotovost na místě je téměř nemožné)
3. Sluneční brýle, šátek/šálu na ochranu krku, klobouk
4. Krém s vysokým UV zářením
5. Opalovací krém. Lehký rychleschnoucí ručník, plavky
6. Tašku nebo malé pouzdro, které lze umístit pod oděv pro řádné zabezpečení dokladů a peněz, zejména během prohlídek města/výletů
7. Vak nebo pouzdro, které lze umístit pod oděv pro řádné zabezpečení dokladů a peněz. Případně plavecké brýle
8. Pokud byste chtěli přivézt nějaké dárky pro domorodé obyvatelstvo, doporučujeme oblečení, školní potřeby, pastelky, tužky, papír na kreslení pro děti nebo léky, zejména paracetamol a léky proti průjmu

Měny:
Ve Venezuele je oficiální měnou bolívar, ale všude můžete platit bankovkami malých nominálních hodnot v USD. Je nezbytné vzít si s sebou hotovost v USD (bankovky do 50 USD). Platby kartou jsou přijímány v omezené míře.

Zásuvky:
Dva tenké ploché kolíky. Doporučujeme zakoupit univerzální adaptér, na místě je obtížné jej sehnat.

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem PLUS ULTRA (přímý let) na/z ostrov Margarita (přímý let), letištní taxy, turistický program (viz níže), přejezdy klimatizovaným autokarem nebo minibusem, ubytování v hotelech dle programu (7 nocí)stravování dle vybraného hotelu, transfery: letiště - hotel - letiště, služby polského zástupce během odbavení na letišti ve Varšavě, služby polského průvodce nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta během poznávací části, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů a rezervační poplatky, poplatky za místní průvodce, spropitné pro obsluhu (cca 85 USD/os. - poplatek placený na místě), další jídla, nápoje k jídlu a osobní výdaje.
 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Egzotyka Light - Margarita

Program

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Porlamaru na ostrově Margarita charterovým letadlem společnosti
PLUS ULTRA (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu pasové odbavení, následně transfer do hotelu (All Inclusive) a přenocování. 

Den 2
Po snídani celodenní výlet do nejkrásnějších zákoutí ostrova Margarita. Výlet začneme návštěvou La Asunción - hlavního města státu Nueva Esparta. Toto krásné koloniální město je známé díky nejstarší katedrále ve Venezuele postavené v roce 1621. Odtud pojedeme do Národního parku Laguna la Restinga, kde podnikneme 30minutovou plavbu lodí po mangrovových kanálech. Vyskytuje se zde mnoho druhů vodního ptactva: pelikáni, kormoráni, volavky, hvězdice a mořští koníci. Později projížďka poloostrovem Macanao nám umožní vidět jinou, polopouštní tvář ostrova a návštěva Námořního muzea nám přiblíží organismy žijící v Karibském moři a dozvědět se více o Nueva Cadiz - prvním městě lovců perel ve Venezuele. Odpočineme si a vychutnáme si výborný oběd na písečné pláži Punta Arenas. Výlet zakončíme návštěvou města Juan Griego, kde z kopce s pevností La Galera lze obdivovat nejkrásnější západy slunce na ostrově. Po odpočinku na pláži návrat do hotelu.

Den 3

Snídaně. Tento den se vydáme na výlet, během kterého všemi smysly poznáme tradici a rukodělnou výrobu Venezuely. Prohlídku zahájíme návštěvou Pampataru - okouzlujícího koloniálního přístavního městečka, kde si prohlédneme pevnost San Carlos de Borromeo ležící v Karibském moři, nejdůležitější obranný bod ostrova před piráty. Moderní pevnost, postavená v letech 1664 - 1684, se nachází na místě původní, zničené v roce 1662, kdy město vypálili Holanďané. Poté nás čeká ochutnávka kokady (hustý nápoj z vody a kokosové dužiny). Venezuela je známá díky lahodnému kakau, seznámíme se s postupem výroby čokolády a ochutnáme její různé druhy. Dozvíme se také, jak se vyrábí rum. Degustaci doplní tradiční alkoholické a nealkoholické nápoje vyráběné ve Venezuele. Historie Margarity je spjata s perlami, takže zde bude také možnost zakoupit si krásné šperky a řemeslné výrobky.

Den 4
Po snídani nás čeká vzrušující jeep safari, které nám umožní vidět divokou tvář Margarity. Den zahájíme projížďkou Národním parkem Cerro el Copey, odkud je krásný výhled na pobřeží Margarity. Na místní farmě nás čeká ochutnávka ovoce vypěstovaného v okolí, jako je mamey, papája, vodní jablko, kakao nebo cukrová třtina. Pozdější přejezd polopouštním poloostrovem Macanao nám určitě poskytne nezapomenutelný zážitek. Odpočineme si a poobědváme na písečné pláži La Pared, a poté přejedeme na další divokou pláž. Právě zde řidiči předvedou své dovednosti v terénu. Čas na koupel, procházky nebo odpočinek. Na zpáteční cestě se zastavíme u laguny Boca del Rio, kde můžete často spatřit plameňáky. Návrat kolem 17:00 odpoledne. V ceně výletu: přejezd džípy, oběd na pláži La Pared, nealkoholické nápoje, rum, pivo, sladké občerstvení.

Den 5 - 7

Volný den na opalování nebo na využití některého z fakultativních výletů.

Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu a transfer na letiště v Porlamaru pro ty, kteří se vracejí do Polska. Klienti, kteří si zvolili druhý týden pobytu - transfer do vybraného hotelu.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.

Upozornění: stravování v programu All Inclusive platí pouze v prostorách hotelu. Stravování mimo hotel během poznávací části na vlastní náklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Upozornění k přeletu

.

Informace o hotelech

Poloha
Hotel Hesperia Playa El Agua se nachází v první pobřežní linii pláže Playa El Agua. Resort má přímý přístup na pláž, zahradu s tropickou vegetací a bazény. Letiště Porlamar je vzdáleno cca 42 km.

Pláž
Krásná písečná (veřejná), 4 km dlouhá pláž se nachází přímo u komplexu Hesperia Playa El Agua. Lehátka a slunečníky pro hotelové hosty - zdarma.

Vybavení
Recepce s lobby, hlavní restaurace El Penero (mezinárodní kuchyně), restaurace La Trattoria (italská kuchyně), restaurace Guacamole (mexická kuchyně), Olas Playa el Agua Beach Club (grilované mořské plody), 3 bary (na pláži, v lobby), venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, zóna Wellness&SPA (sauny, masáže), služba praní a žehlení prádla na vyžádání (za příplatek), hřiště pro nejmenší hosty.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-21:00) - formou bufetu, snack bar (v 16:00 hod. a 23:30). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v restauraci a barech (11:00-17:00).

Sport a zábava
Hotel Hesperia Playa El Agua organizuje karaoke večery, taneční show a diskotéky. Animace pro děti i dospělé na pláži a u bazénu. Navíc: posilovna, plážový volejbal, aerobik.

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Náš názor
Hotel Hesperia Playa El Agua se nachází přímo u písečné pláže Playa El Agua, kde si hosté mohou užívat tropické klima, klidné moře a zlatý písek. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi, páry a skupiny přátel.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Hotel

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč