Bohol Beach Club Obrázek0
Bohol Beach Club Obrázek1
Bohol Beach Club Obrázek2
Bohol Beach Club Obrázek3
Bohol Beach Club Obrázek4
Bohol Beach Club Obrázek5
Bohol Beach Club Obrázek6
Bohol Beach Club Obrázek7
Bohol Beach Club Obrázek8
Bohol Beach Club Obrázek9
Bohol Beach Club Obrázek10
Bohol Beach Club Obrázek11
Bohol Beach Club Obrázek12

Bohol Beach Club

Filipíny - Bohol
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
SPA

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha

Elegantní hotelový komplex Bohol Beach Club se nachází ve svěží zelené zahradě na jižním pobřeží ostrova Panglao, v klidné oblasti známé pro své krásné písečné pláže a modré průhledné moře. Nejbližší bary a restaurace jsou vzdálené asi 800 metrů. Hotel je vzdálen přibližně 120 km od letiště v Cebu (transfer zahrnuje trajektovou přepravu a autobusovou přepravu).

Pláž

Přímo na krásné, široké pláži Dumaluan s jemným bílým pískem. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma v samostatné hotelové části pláže.

Vybavení

24 hodinová recepce s lobby, hlavní restaurace podávající tradiční filipínskou a mezinárodní kuchyni, restaurace bar, kavárna (06:00 - 22:00), pokojová služba (za příplatek). Kromě toho: bazén s lehátky a slunečníky zdarma a brouzdaliště pro děti.

Strava

Snídaně formou bohatého bufetu. Za příplatek 2 nebo 3 jídla denně (formou bufetu).

Sport a zábava

Hotel nemá animační programy, nabízí však mnoho dalších atrakcí ve formě vodních sportů: lekce potápění, kajaky, banány, šlapadla, windsurfing, výlety lodí se skleněným dnem, potápění se žraloky, výlet ke sledování delfínů a mnoho dalších (placené navíc). Zdarma: badminton, jízda na kole, šipky, stolní tenis, kulečník.

Internet
WiFi zdarma v celém hotelu i na pokojích.

Místní kategorie
****

Stránky hotelu
www.boholbeachclub.com.ph

Náš názor
Velmi dobrý hotel, nachází se na jižním pobřeží ostrova Panglao. Výhodou hotelu je velmi dobrá strava zaměřená hlavně na místní kuchyni. Nádherná příroda, relax v houpací síti a skvělé kulinářské zážitky jistě zůstanou dlouho v paměti!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště (včetně plavby trajektem Cebu-Bohol-Cebu), ubytování v hotelu (11 nocí), stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Filipiny - Bohol - wczasy

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Let pravidelnou linkou do Cebu (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, účast na fakultativních výletech. Předposlední den vystěhování, transfer trajektem na ostrov Cebu a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Očkování
Žádné očkování není povinné. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a B, tyfu, záškrtu a tetanu. Je nutné vzít s sebou repelenty.

Vízum
Občané ČR mohou cestovat na Filipíny za účelem turistiky bez víz, pokud doba jejich pobytu nepřesáhne 30 dnů. Při vstupu do země musí cestovatel předložit cestovní doklad platný alespoň 6 měsíců po plánovaném opuštění Filipín.

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč