Henann Resort Alona Beach & Tawala Obrázek0
Henann Resort Alona Beach & Tawala Obrázek1
Henann Resort Alona Beach & Tawala Obrázek2
Henann Resort Alona Beach & Tawala Obrázek3
Henann Resort Alona Beach & Tawala Obrázek4
Henann Resort Alona Beach & Tawala Obrázek5
Henann Resort Alona Beach & Tawala Obrázek6
Henann Resort Alona Beach & Tawala Obrázek7
Henann Resort Alona Beach & Tawala Obrázek8
Henann Resort Alona Beach & Tawala Obrázek9
Henann Resort Alona Beach & Tawala Obrázek10
Henann Resort Alona Beach & Tawala Obrázek11
Henann Resort Alona Beach & Tawala Obrázek12
Henann Resort Alona Beach & Tawala Obrázek13
Henann Resort Alona Beach & Tawala Obrázek14
Henann Resort Alona Beach & Tawala Obrázek15

Henann Resort Alona Beach & Tawala

Filipíny - Bohol
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Fitness
Wellness
Exkluzivní, 5 *
Doporučujeme
Hotel Elite

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Henann Resort Alona Beach & Tawala je největší resort nacházející se v jižní části ostrova Panglao, který se skládá ze dvou částí - Alona Beach (u pláže) a Tawala (otevření v lednu 2020), rozmístěných ve svěží zahradě s palmami. V bezprostřední blízkosti se nachází velký výběr barů a restaurací s místní i mezinárodní kuchyní, kde se podávají ryby a mořské plody. Hotel se nachází přibližně 124 km od letiště Cebu (transfer zahrnuje trajekt a autokarovou dopravu).

Pláž

Přímo u hotelu se nachází krásná písečná pláž Alona, která je známá svými korálovými útesy a rozmanitou mořskou faunou - ideální místo pro šnorchlování. Slunečníky a lehátka na pláži jsou k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Recepce s lobby otevřenou 24 hodin denně, velká, dobře udržovaná zahrada, 5 velkých bazénů s brouzdališti (z toho 2 v části Tawala) - lehátka a slunečníky u bazénů v ceně, obchod se suvenýry, konferenční centrum s kapacitou až 1 000 osob, prádelna (za poplatek), směnárna, úschovna zavazadel, turistická informační kancelář.

Internet

V celém hotelu i na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně se podává formou bohatého bufetu. K dispozici jsou 3 restaurace (Christina's, Seabreeze Buffet a Coral Cafe), hlavní bar a bary u bazénu.

Sportovní a animační program

V areálu hotelu se nachází posilovna (k dispozici od 16 let). Za příplatek je k dispozici wellness centrum (ošetření obličeje a těla, masáže), vodní sporty (včetně windsurfingu, potápění, kajaků a vodních skútrů).

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Exkluzivní nemovitost pro nejnáročnější klienty, která nabízí nejvyšší standard služeb. Doporučujeme pro dovolenou ve dvou díky jeho atraktivní poloze v tropické zahradě, přímo na krásné písečné pláži Alona Beach a zároveň v centru zábavní části ostrova.

Hotel se nachází v centru ostrova.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště (včetně plavby trajektem Cebu-Bohol-Cebu), ubytování v hotelu (11 nocí), stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Filipiny - Bohol - wczasy

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Let pravidelnou linkou do Cebu (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, účast na fakultativních výletech. Předposlední den vystěhování, transfer trajektem na ostrov Cebu a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Očkování
Žádné očkování není povinné. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a B, tyfu, záškrtu a tetanu. Je nutné vzít s sebou repelenty.

Vízum
Občané ČR mohou cestovat na Filipíny za účelem turistiky bez víz, pokud doba jejich pobytu nepřesáhne 30 dnů. Při vstupu do země musí cestovatel předložit cestovní doklad platný alespoň 6 měsíců po plánovaném opuštění Filipín.

Měna
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč