Amorita Resort Obrázek0
Amorita Resort Obrázek1
Amorita Resort Obrázek2
Amorita Resort Obrázek3

Amorita Resort

Filipíny - Bohol
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
SPA
Luxusní, 5*
Hotel Elite

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Tento nádherný, luxusně vybavený Amorita Resort obklopený svěží zahradou se nachází v živé oblasti na jižním pobřeží ostrova Panglao, která je známá svými rajskými výhledy a krásnými plážemi. V okolí najdete mnoho restaurací, barů a obchodů. Hotel je přibližně vzdálen 125 km od letiště v Cebu (transfer zahrnuje trajektovou přepravu a autobusovou přepravu).

Pláž
Hotel Amorita Resort má nejkrásnější pláž na ostrově - Alona Beach, známý pro svůj jemný bílý písek a korálový útes. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma v samostatné hotelové části pláže.

Vybavení

24-hodinová recepce s lobby, restauracemi Saffron a Azotea, bar Tomar Tapas nabízející občerstvení pocházejících ze španělské kultury, nealkoholické a alkoholické nápoje. Kromě toho jsou zdarma k dispozici dva nekonečné bazény (jeden se samostatnou částí pro děti) - deštníky, lehátka a ručníky. Za poplatek prádelna, půjčovna aut, konferenční centrum, SPA centrum. Pro nejmladší hosty dětské hřiště a hlídání dětí (za poplatek).

Strava

Snídaně formou bohatého a pestrého bufetu (místní i mezinárodní jídla). Kromě toho hotelové restaurace a bar Tomar nabízejí občerstvení za poplatek, evropskou a místní kuchyni, alkoholické a nealkoholické nápoje.

Sport a zábava

K dispozici je zdarma půjčovna kol, posilovna, skupinové kurzy jógy a stolní tenis. Za poplatek lázeňské centrum (ošetření obličeje a těla, masáže), vodní sporty (včetně windsurfingu, potápění, kajaků a vodních skútrů).

Internet
WiFi zdarma v celém hotelu i na pokojích.

Místní kategorie
*****

Stránky hotelu
www.amoritaresort.com

Náš názor
Tento luxusní hotel se nachází v zábavní části ostrova, mezi bujnou zelení a hned vedle nejkrásnější pláže na ostrově - pláže Alona, potěší každého, kdo hledá zábavu i relaxaci.  Vhodné pro milovníky orientální kuchyně, přírody, korálových útesů a bílých pláží.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště (včetně plavby trajektem Cebu-Bohol-Cebu), ubytování v hotelu (11 nocí), stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a jiné osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Filipiny - Bohol - wczasy

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Let pravidelnou linkou do Cebu (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, účast na fakultativních výletech. Předposlední den vystěhování, transfer trajektem na ostrov Cebu a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Očkování
Žádné očkování není povinné. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a B, tyfu, záškrtu a tetanu. Je nutné vzít s sebou repelenty.

Vízum
Občané ČR mohou cestovat na Filipíny za účelem turistiky bez víz, pokud doba jejich pobytu nepřesáhne 30 dnů. Při vstupu do země musí cestovatel předložit cestovní doklad platný alespoň 6 měsíců po plánovaném opuštění Filipín.

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza, proto prosím kontaktujte oddělení Rainbow za účelem ověření.

Měna 
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - tzv. „barevná“ řada. Starší bankovky často nejsou akceptovány nebo vyměněny v nižším kurzu.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč