Bohol Bee Farm Obrázek0
Bohol Bee Farm Obrázek1
Bohol Bee Farm Obrázek2
Bohol Bee Farm Obrázek3
Bohol Bee Farm Obrázek4
Bohol Bee Farm Obrázek5
Bohol Bee Farm Obrázek6
Bohol Bee Farm Obrázek7
Bohol Bee Farm Obrázek8
Bohol Bee Farm Obrázek9
Bohol Bee Farm Obrázek10

Bohol Bee Farm

Filipíny - Bohol
Pobytový
Wi-Fi
Komorní, malý
Tichý, mimo město
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Bohol Bee Farm se nachází na kopci v jihovýchodní části ostrova Panglao. Je to krásné místo jako stvořené pro relaxaci. Hotel se nachází u ekofarmy, v klidném a tichém prostředí, kam se turisti rádi vracejí. Obchodní centrum se nachází cca 10 km od hotelu. Letiště v Cebu je vzdáleno cca 120 km (transfer zahrnuje přepravu trajektem a autobusem).

Pláž
Nejbližší písčitá pláž se nachází cca 4 km od hotelu. Bez plážového servisu.

Strava
Snídaně. Možnost zakoupení dalších jídel přímo v restauraci.

Sport a animační program
Hotel neorganizuje animační program.
Hosté mohou využít menší wellness centrum. 

Internet
WiFi zdarma ve veřejných prostorech hotelu.

Místní kategorie
***

Webová stránka hotelu
www.bohol.ph

Náš názor
Komorní hotel s rodinnou atmosférou zaměřený na ekoturistiku.
Vřele doporučujeme klientům hledajícím klidné místo k odpočinku, příjemnou obsluhu a vynikající kuchyni.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště (včetně plavby trajektem Cebu-Bohol-Cebu), ubytování v hotelu (11 nocí), stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a jiné osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Filipiny - Bohol - wczasy

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Let pravidelnou linkou do Cebu (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, účast na fakultativních výletech. Předposlední den vystěhování, transfer trajektem na ostrov Cebu a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Očkování
Žádné očkování není povinné. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a B, tyfu, záškrtu a tetanu. Je nutné vzít s sebou repelenty.

Vízum
Občané ČR mohou cestovat na Filipíny za účelem turistiky bez víz, pokud doba jejich pobytu nepřesáhne 30 dnů. Při vstupu do země musí cestovatel předložit cestovní doklad platný alespoň 6 měsíců po plánovaném opuštění Filipín.

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza, proto prosím kontaktujte oddělení Rainbow za účelem ověření.

Měna 
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - tzv. „barevná“ řada. Starší bankovky často nejsou akceptovány nebo vyměněny v nižším kurzu.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč