Amorita Resort Obrázek0
Amorita Resort Obrázek1
Amorita Resort Obrázek2
Amorita Resort Obrázek3
Amorita Resort Obrázek4
Amorita Resort Obrázek5
Amorita Resort Obrázek6
Amorita Resort Obrázek7
Amorita Resort Obrázek8
Amorita Resort Obrázek9
Amorita Resort Obrázek10
Amorita Resort Obrázek11
Amorita Resort Obrázek12
Amorita Resort Obrázek13
Amorita Resort Obrázek14
Amorita Resort Obrázek15
Amorita Resort Obrázek16
Amorita Resort Obrázek17
Amorita Resort Obrázek18
Amorita Resort Obrázek19
Amorita Resort Obrázek20
Amorita Resort Obrázek21
Amorita Resort Obrázek22
Amorita Resort Obrázek23
Amorita Resort Obrázek24
Amorita Resort Obrázek25
Amorita Resort Obrázek26
Amorita Resort Obrázek27
Amorita Resort Obrázek28
Amorita Resort Obrázek29
Amorita Resort Obrázek30
Amorita Resort Obrázek31
Amorita Resort Obrázek32
Amorita Resort Obrázek33
Amorita Resort Obrázek34
Amorita Resort Obrázek35
Amorita Resort Obrázek36
Amorita Resort Obrázek37
Amorita Resort Obrázek38
Amorita Resort Obrázek39
Amorita Resort Obrázek40
Amorita Resort Obrázek41

Amorita Resort

Filipíny - Bohol
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
SPA
Luxusní, 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tento exkluzivní hotelový komplex obklopený svěžími zahradami se nachází v živé oblasti na jižním pobřeží ostrova Panglao, který je známý svými rajskými výhledy a krásnými plážemi. V okolí se nachází řada restaurací, barů a obchodů. Hotel se nachází přibližně v 10 km vzdálené oblasti. 125 km od letiště Cebu (transfer zahrnuje trajektovou a autobusovou dopravu).

.
Pláž

U hotelu se nachází nejkrásnější pláž na ostrově - Alona Beach, která je proslulá svým jemným bílým pískem a korálovým útesem. Lehátka a slunečníky jsou na vyhrazené hotelové pláži k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitým provozem, lobby, restaurace Saffron a Azotea, Tomar Tapas Bar nabízející občerstvení vycházející ze španělské kultury a nealkoholické a alkoholické nápoje. Dále dva bazény ve stylu nekonečno (jeden s oddělenou dětskou částí) - slunečníky, lehátka a osušky jsou k dispozici zdarma. Za příplatek je k dispozici prádelna, půjčovna aut, konferenční centrum a lázeňské centrum. Pro nejmenší hosty je k dispozici dětské hřiště a služba hlídání dětí (za příplatek).

Internet

V celém hotelu včetně pokojů je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

.
Catering

Snídaně formou bohatého a pestrého bufetu (místní i mezinárodní pokrmy). Kromě toho hotelové restaurace a bar Tomar nabízejí občerstvení, pokrmy evropské i místní kuchyně a alkoholické i nealkoholické nápoje za poplatek.

Sportovní a animační program

Půjčovna kol, posilovna, skupinové lekce jógy a stolní tenis jsou k dispozici zdarma. Lázeňské centrum (obličejové a tělové procedury, masáže), vodní sporty (včetně windsurfingu, potápění, kajaků a vodních skútrů) za příplatek.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jedinečně elegantní hotel, který se vyznačuje chutnou a rozmanitou kuchyní, je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí odpočinout od přeplněných letovisek. Velkou předností je malebná poloha a nekonečné bazény krásně splývající s okolní přírodou. Doporučujeme těm, kteří ocení vysoký standard a relaxaci v atmosféře luxusu.

.

Program:

Jiné

Očkování
Žádné očkování není povinné. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a B, břišnímu tyfu, záškrtu a tetanu. Je nutné vzít s sebou repelenty.

 

Vízum
Občané ČR mohou cestovat na Filipíny za účelem turistiky bez víz, pokud doba jejich pobytu nepřesáhne 30 dnů. Při vstupu do země musí cestovatel předložit cestovní doklad platný alespoň 6 měsíců po plánovaném opuštění Filipín.

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza.

 

PŘELET (V TERMÍNECH REALIZOVANÝCH CHARTEROVÝM LETEM):
Přímý let komfortním letounem společnosti PPL LOT typ Dreamliner s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 

 

Měna 
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - tzv. „barevná“ řada. Starší bankovky často nejsou akceptovány nebo vyměněny v nižším kurzu.

 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč