Be Grand Resort Obrázek0
Be Grand Resort Obrázek1
Be Grand Resort Obrázek2
Be Grand Resort Obrázek3
Be Grand Resort Obrázek4
Be Grand Resort Obrázek5
Be Grand Resort Obrázek6
Be Grand Resort Obrázek7
Be Grand Resort Obrázek8
Be Grand Resort Obrázek9
Be Grand Resort Obrázek10
Be Grand Resort Obrázek11
Be Grand Resort Obrázek12
Be Grand Resort Obrázek13
Be Grand Resort Obrázek14
Be Grand Resort Obrázek15
Be Grand Resort Obrázek16

Be Grand Resort

Filipíny - Bohol
Pobytový
Wi-Fi
Fitnes
Wellness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Vysoce kvalitní hotel se nachází v jižní části ostrova Panglao, v blízkosti nejkrásnější pláže ostrova - Alona Beach. Nachází se v živé oblasti s dobrým výběrem barů, restaurací a obchodů v okolí. Hotel je vzdálen přibližně 1,5 km. 125 km od letiště Cebu (transfer zahrnuje trajektovou a autobusovou dopravu).

.
Pláž

U hotelu se nachází umělá písečná pláž, přístup do moře a k útesům je zajištěn po molu. Ručníky a lehátka na hotelové pláži jsou k dispozici zdarma. Ve vzdálenosti přibližně 500 metrů od hotelu se nachází písečná pláž Alona.

K dispozici pro hosty

Hodinová recepce s lobby, 4 bazény (včetně dětského) - lehátka a slunečníky k dispozici zdarma, obchod se suvenýry, konferenční centrum, prádelna (za poplatek), směnárna, úschovna zavazadel, turistická informační kancelář.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně se podává formou bohatého a pestrého bufetu (filipínská a mezinárodní jídla). Další placené hotelové restaurace a bary The Food Hall, The Monkeybar, The Boathouse, Bridge a Lune.

.
Sportovní a animační program

Tělocvična, herna, nafukovací skluzavky v moři (přístup na molo), lázeňské centrum (kosmetické a tělové procedury, masáže) a vodní sporty (včetně windsurfingu, potápění, kajaků a vodních skútrů) za příplatek.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Elegantní hotel s velkým bazénem a udržovanými zahradami zaručuje dokonalou dovolenkovou relaxaci ve skutečně rajském prostředí.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet Varšava - Cebu - Varšava charterovým letadlem PPL LOT typu Dreamliner nebo pravidelnou linkou s přestupem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště (včetně plavby trajektem Cebu-Bohol-Cebu), ubytování v hotelu (14 nocí v případě přímého letu, 11 nocí v případě pravidelného letu s přestupem), stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a jiné osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.Název zájezdu v polském jazyce: Filipiny - Bohol - wczasy

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Let do Cebu (buď přímý let nebo pravidelnou linkou s přestupem).Den 2
Přistání, transfer do vybraného hotelu.

 

Den 3 až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, účast na fakultativních výletech. Předposlední den vystěhování, transfer trajektem na ostrov Cebu a přelet do Polska (přímým letem nebo pravidelnou linkou s přestupem).


 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Očkování
Žádné očkování není povinné. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a B, břišnímu tyfu, záškrtu a tetanu. Je nutné vzít s sebou repelenty.

 

Vízum
Občané ČR mohou cestovat na Filipíny za účelem turistiky bez víz, pokud doba jejich pobytu nepřesáhne 30 dnů. Při vstupu do země musí cestovatel předložit cestovní doklad platný alespoň 6 měsíců po plánovaném opuštění Filipín.

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza.

 

PŘELET (V TERMÍNECH REALIZOVANÝCH CHARTEROVÝM LETEM):
Přímý let komfortním letounem společnosti PPL LOT typ Dreamliner s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 

 

Měna 
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - tzv. „barevná“ řada. Starší bankovky často nejsou akceptovány nebo vyměněny v nižším kurzu.

 

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč