Bohol Beach Club Obrázek0
Bohol Beach Club Obrázek1
Bohol Beach Club Obrázek2
Bohol Beach Club Obrázek3
Bohol Beach Club Obrázek4
Bohol Beach Club Obrázek5
Bohol Beach Club Obrázek6
Bohol Beach Club Obrázek7
Bohol Beach Club Obrázek8
Bohol Beach Club Obrázek9
Bohol Beach Club Obrázek10
Bohol Beach Club Obrázek11
Bohol Beach Club Obrázek12
Bohol Beach Club Obrázek13
Bohol Beach Club Obrázek14
Bohol Beach Club Obrázek15

Bohol Beach Club

Filipíny - Bohol
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
SPA

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Elegantní hotelový komplex se nachází ve svěží zelené zahradě na jižním pobřeží ostrova Panglao, v klidné oblasti proslulé krásnými písečnými plážemi a průzračným mořem. Nejbližší bary a restaurace jsou vzdáleny přibližně 800 m od hotelu. Hotel je vzdálen přibližně 1,5 km. 120 km od letiště Cebu (transfer zahrnuje trajektovou a autobusovou dopravu).

.
Pláž

Přímo na krásné, široké pláži Dumaluan s jemným bílým pískem. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma na vyhrazené hotelové pláži.

K dispozici pro hosty

Recepce s lobby otevřenou 24 hodin denně, hlavní restaurace s tradiční filipínskou a mezinárodní kuchyní, bar v restauraci, kavárna (6:00-22:00), pokojová služba (za příplatek). Dále: bazén s lehátky a slunečníky zdarma a dětské brouzdaliště.

Internet

V celém hotelu včetně pokojů je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

.
Catering

Snídaně formou bohatého bufetu. Večeře za příplatek. Nápoje u večeře za příplatek.

.
Sportovní a animační program

Hotel neprovozuje animační programy, ale nabízí mnoho doplňkových aktivit v podobě vodních sportů: lekce potápění, kajaky, banán, šlapadla, windsurfing, výlety lodí se skleněným dnem, potápění se žraloky, výpravu za delfíny a mnoho dalších (za příplatek). Zdarma: badminton, cyklistika, šipky, stolní tenis, kulečník.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Velmi dobrý hotel s krásnou polohou na jižním pobřeží ostrova Panglao. Předností hotelu je velmi dobrá kuchyně, zaměřená především na místní chutě. Báječné výhledy, blažený odpočinek v houpací síti a skvělý kulinářský zážitek vám jistě zůstanou dlouho v paměti!

Program:

Jiné

Očkování
Žádné očkování není povinné. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a B, břišnímu tyfu, záškrtu a tetanu. Je nutné vzít s sebou repelenty.

 

Vízum
Občané ČR mohou cestovat na Filipíny za účelem turistiky bez víz, pokud doba jejich pobytu nepřesáhne 30 dnů. Při vstupu do země musí cestovatel předložit cestovní doklad platný alespoň 6 měsíců po plánovaném opuštění Filipín.

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza.

 

PŘELET (V TERMÍNECH REALIZOVANÝCH CHARTEROVÝM LETEM):
Přímý let komfortním letounem společnosti PPL LOT typ Dreamliner s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 

 

Měna 
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - tzv. „barevná“ řada. Starší bankovky často nejsou akceptovány nebo vyměněny v nižším kurzu.

 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč