Dumaluan Beach Resort Obrázek0
Dumaluan Beach Resort Obrázek1
Dumaluan Beach Resort Obrázek2
Dumaluan Beach Resort Obrázek3
Dumaluan Beach Resort Obrázek4
Dumaluan Beach Resort Obrázek5
Dumaluan Beach Resort Obrázek6
Dumaluan Beach Resort Obrázek7
Dumaluan Beach Resort Obrázek8
Dumaluan Beach Resort Obrázek9

Dumaluan Beach Resort

Filipíny - Bohol
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Skromný levný hotelový komplex se nachází v zelené zahradě na jižním pobřeží ostrova Panglao, v klidné oblasti proslulé krásnými písečnými plážemi a průzračně čistým mořem. Nejbližší bary a restaurace jsou vzdáleny přibližně 800 m od hotelu. Hotel je vzdálen cca 1,5 km od pláže. 120 km od letiště Cebu (transfer zahrnuje trajektovou a autobusovou dopravu).

.
Pláž

U hotelu se nachází krásná písečná pláž Dumaluan. Lehátka v hotelové zahradě u pláže jsou k dispozici za poplatek.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce s lobby, 2 bazény (včetně dětského) - lehátka k dispozici zdarma. Obchod se suvenýry, směnárna.

Internet

Na recepci je k dispozici bezplatné wi-fi.

.
Catering

Snídaně se podává formou skromného bufetu. Hotelová restaurace a bar s výhledem na pláž jsou za příplatek.

Sportovní a animační program

Potápění, jízda na kajaku, windsurfing a další vodní sporty jsou k dispozici za příplatek. Vedle hotelu se nachází také motokárová dráha - za poplatek.

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Ekonomický hotel se základním ubytováním je vhodnou volbou pro klienty se skromným rozpočtem, kteří se zaměřují na poznávání ostrova na vlastní pěst. Skromnou infrastrukturu hotelu však doplňuje jeho výborná poloha přímo na krásné písečné pláži Dumaluan.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet Varšava - Cebu - Varšava charterovým letadlem PPL LOT typu Dreamliner nebo pravidelnou linkou s přestupem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště (včetně plavby trajektem Cebu-Bohol-Cebu), ubytování v hotelu (14 nocí v případě přímého letu, 11 nocí v případě pravidelného letu s přestupem), stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu a jiné osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.Název zájezdu v polském jazyce: Filipiny - Bohol - wczasy

Program

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Let do Cebu (buď přímý let nebo pravidelnou linkou s přestupem).Den 2
Přistání, transfer do vybraného hotelu.

 

Den 3 až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, účast na fakultativních výletech. Předposlední den vystěhování, transfer trajektem na ostrov Cebu a přelet do Polska (přímým letem nebo pravidelnou linkou s přestupem).


 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Očkování
Žádné očkování není povinné. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a B, břišnímu tyfu, záškrtu a tetanu. Je nutné vzít s sebou repelenty.

 

Vízum
Občané ČR mohou cestovat na Filipíny za účelem turistiky bez víz, pokud doba jejich pobytu nepřesáhne 30 dnů. Při vstupu do země musí cestovatel předložit cestovní doklad platný alespoň 6 měsíců po plánovaném opuštění Filipín.

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza.

 

PŘELET (V TERMÍNECH REALIZOVANÝCH CHARTEROVÝM LETEM):
Přímý let komfortním letounem společnosti PPL LOT typ Dreamliner s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 

 

Měna 
Doporučujeme vzít s sebou americké dolary, i když lze také vyměnit euro nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v bankách, směnárnách a hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - tzv. „barevná“ řada. Starší bankovky často nejsou akceptovány nebo vyměněny v nižším kurzu.

 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč