Ubytování LFM Obrázek0
Ubytování LFM Obrázek1
Ubytování LFM Obrázek2
Ubytování LFM Obrázek3
Ubytování LFM Obrázek4
Ubytování LFM Obrázek5
Ubytování LFM Obrázek6
Ubytování LFM Obrázek7
Ubytování LFM Obrázek8
Ubytování LFM Obrázek9
Ubytování LFM Obrázek10
Ubytování LFM Obrázek11
Ubytování LFM Obrázek12

Harry Potter a kouzlo Londýna

Velká Británie - Londýn
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem na trase Polsko - Londýn - Polsko, transfer z/na letiště, letištní taxy, transfer do Warner Bros Studio, ubytování v hotelu (3 noci), stravování: kontinentální snídaně (3), služby průvodce, turistický program (viz níže), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, plavbu lodí, systém Tour guide a služby místních průvodců (celkem cca 225 GBP/os., děti do 16 let cca 195 GBP, povinný poplatek placený průvodci na místě), jízdenky městskou hromadnou dopravou (cca 11 GBP/os./denně, děti do 16 let cca 6 GBP a další jednorázový poplatek 5 GBP/os.). Večeře za poplatek (cca 21 GBP/os./1 večeře) a jiné výše neuvedené výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Harry Potter i magia Londynu

Program

Studio Warner Bros - Harry Potter a kouzla • dinosauři v přírodovědném muzeu • Věž duchů a legenda Westminsteru - to co mají rádi nejmladší • Trafalgarské náměstí a Piccadily Circus • plavba po Temži • Buckinghamský palác • Muzeum voskových figurín Madame Tussaud • London Eye - Londýn z ptačí perspektivy • King's Cross a návštěva slavného nástupiště 9 a 3/4 • Londýnské akvárium

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu do Londýna transfer do hotelu. Uložení zavazadel v úschovně. Informativní schůzka. Následně přejezd městskou hromadnou dopravou do Londýna, procházka rušným a kosmopolitním hlavním městem: Houses of Parliament a Big Ben, Westminsterské opatství, Trafalgarské náměstí a Piccadily Circus se slavným Amorem. Poté přejezd do přírodovědného muzea zobrazujícího historii Země - jednou z největších atrakcí je galerie dinosaurů. Večeře pro zájemce (za příplatek). Návrat do hotelu, ubytování a přenocování.

Den 2
Po snídani doporučujeme celodenní prohlídku Londýna veřejnou dopravou. Začneme u Tower of London - nádherné středověké pevnosti a královské pokladnice, ve které lze kromě jiného obdivovat královské insignie a největší diamant na světě. Nedaleko se nachází jedna z nejznámějších atrakcí města - Tower Bridge. Krátká plavba lodí po řece Temži do Westminsteru. Prohlídka Buckinghamského paláce. Poté se vydáme do největšího Muzea voskových figurín Madame Tussaud, kde se lze postavit tváří v tvář svým idolům - hvězdám filmu, hudby, politiky, sportu nebo se vyděsit v místnosti strachu, návštěva nádraží King's Cross a slavného nástupiště 9 a 3/4. Večeře (za příplatek). Návrat do hotelu a přenocování.

Den 3
Po snídani výlet do Warner Bros Studio London, ve kterém se přesuneme do kouzelného světa Harryho Pottera. Rekvizity, kostýmy, scénografie, kouzla, hůlkový souboj nebo létání na koštěti - to jsou některé z atrakcí, které nám toto místo nabízí. (Upozornění! Vzhledem k omezujícím pravidlům rezervace Warner Bros musí být potvrzena 30 dní před příjezdem. Vstupenky jsou objednány pro všechny účastníky. Pokud tuto atrakci nechcete využít, nahlaste to prosím při rezervaci výletu! Lidé, kteří si kupují výlet 30 nebo méně dní před odjezdem z Polska, Rainbow nezaručuje rezervaci vstupenek do Warner Bros). Po návratu do centra Londýna projížďka v kapsli London Eye (Londýnské oko), která poskytne nádherné výhledy na město. Poté návštěva londýnského akvária - jednoho z nejlepších nejen v Evropě, kde lze potkat vodní živočichy z celého světa a dokonce stanout tváří v tvář žralokům. Večeře pro zájemce (za příplatek). Návrat do hotelu a přenocování.

Den 4
Po snídani vystěhování. Transfer na letiště. Návrat do Polska.
Upozornění! V případě návratu do Polska v brzkých ranních hodinách - snídaně formou snídaňových balíčků. V případě večerního odletu další prohlídka Londýna - např. Národní galerie.

Upozornění k programu
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno.
- Turistický program je realizován hlavně městskou hromadnou dopravou.
- Od 1.10.2021 je vstup do Velké Británie možný pouze s platným cestovním pasem. Do Velké Británie již není možné cestovat na občanský průkaz.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE 
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.

Hotel

K dispozici pro hosty

v hotelové restauraci, baru, často v lobby s TV

Ubytování

Hotely **/*** - komfortní, obvykle se nacházejí mimo Londýn

Pokoje: funkčně zařízené, všechny 2lůžkové (možnost přistýlky) s vlastní koupelnou a WC.

.
Catering

kontinentální snídaně formou bufetu

Místní kategorie

**/***

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč