Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek0
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek1
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek2
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek3
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek4
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek5
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek6
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek7
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek8
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek9
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek10
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek11
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek12
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek13
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek14
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek15
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek16
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek17
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek18
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek19
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek20
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek21
Bahia Principe Sunlight Coral Playa Obrázek22

Bahia Principe Sunlight Coral Playa

Španělsko - Mallorca
Pobytový
Rodinný
Bazén
Přímo u pláže
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na kopci, asi 300 metrů od centra obce Torrenova, s přístupem k mnoha restauracím, obchodům a barům. Autobusová zastávka cca 300 m od hotelu - pravidelné spoje do hlavního města ostrova. Do centra Magalufu cca 2,5 km. Na letiště Palma de Mallorca cca 30 km (transfer cca 40 min).

Poznámka: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 3,30 EUR/osoba/noc. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.


.

Pláž

Písčitá veřejná pláž Magaluf s pozvolným sestupem do moře 100 m od hotelu. Přístup na pláž po schodech nebo výtahem. Asi 300 m od hotelu druhá písečná pláž Son Matias. Lehátka a slunečníky za příplatek (cca 14EUR/den/komplet).

K dispozici pro hosty

Hotel prošel v letech 2011 a 2017 rekonstrukcí (včetně pokojů). Recepce, vstupní hala se 3 výtahy, hlavní restaurace Orquidea, bary: hlavní a u bazénu; směnárna, půjčovna aut, kadeřnictví a prádelna (za poplatek). Bazén s dětským bazénem, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky k bazénu zdarma (vratná záloha 20EUR).

.

Internet

V lobby je k dispozici bezplatné Wi-Fi, na pokojích za příplatek.

Catering

Snídaně a večeře podávané formou bufetu v hlavní restauraci hotelu Orquidea. Několikrát týdně tematické večeře, živé vaření. Při obědě a večeři je povinné formální oblečení - dlouhé kalhoty a zakryté boty. Mezi jídly občerstvení v baru u bazénu. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje se podávají v hlavním baru Salon a Las Olas u bazénu.

.

Sportovní a animační program

V červenci a srpnu se v hotelu konají mezinárodní animační programy pro děti i dospělé: večerní show, mini disko, aqua aerobik, hry a aktivity. V areálu hotelu je k dispozici miniklub pro děti ve věku 4-12 let. V hotelu je k dispozici kulečník a stolní tenis, wellness centrum s finskou saunou a nabídkou obličejových a tělových procedur (za poplatek). Kromě toho se asi 3 km od hotelu nachází golfové hřiště (vstupné za poplatek).

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Ideální pro rodiny s dětmi, které si chtějí odpočinout v oblíbeném letovisku, stejně jako pro páry a skupiny přátel, kteří si chtějí užít místní kluby, bary a diskotéky. Hotel s oceňovanými službami a dobrým poměrem cena/kvalita nabízených služeb. Velké plus za krásnou polohu na kopci zabudovaném do písečných pláží.

Umiestnenie

Hotel se nachází na kopci, asi 300 m od centra obce Torrenova, s přístupem k mnohým restauracím, obchodům a barům. Autobusová zastávka cca 300 m od hotelu - pravidelné spoje do hlavního města ostrova. Do centra Magalufu cca 2,5 km. Na letisko Palma de Mallorca cca 30 km (transfer cca 40 min).

Poznámka: Cena nezahàňa miestnu turistickú daň 3,30 EUR/osoba/noc. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.


.
Webová lokalita Športový a animačný program

V červenci a srpnu se v hotelu konají mezinárodní animácie pre deti a dospelých: večerná show, mini disco, aqua aerobik, hry a aktivity. V areáli hotelu sa nachádza miniklub pre deti vo veku 4-12 rokov. V hoteli sa nachádza biliard a stolný tenis, wellness centrum s fínskou saunou a ponukou ošetření tváře a těla (za poplatok). Kromě toho se přibližně 3 km od hotelu nachází golfové hřiště (vstupné za poplatok).

.
Stravovanie

Rajky a večere a za příplatok All Inclusive: raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu v hlavní restauraácii Orquidea. Niekoľkokrát týždenne tematické večere, živé varenie. Pri obede a večeri je povinný formálny odev - dlhé nohavice a zakrytá obuv. Medzi jedlami občerstvenie v bare pri bazéne. Nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje sa podávajú v hlavnom bare Salon a Las Olas pri bazéne.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Hotel byl zrekonstruovaný v letech 2011 a 2017 (včetně pokojů). Recepcia, vstupná hala s 3 výťahmi, hlavná reštaurácia Orquidea, bary: hlavný a pri bazéne; zmenáreň, požičovňa áut, kaderníctvo a práčovňa (za poplatok). Bazén s detským bazénom, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, osušky pri bazéne zdarma (vratná kaucia 20EUR).

.
Podľa nášho názoru

Ideálny pre rodiny s deťmi, ktoré si chcú oddýchnuť v obľúbenom letovisku, aj aj pre páry a skupiny priateľov, ktorí si chcú užiť kluby, bar a diskotéky v oblasti. Hotel s oceňovanými službami a dobrým pomerom ceny a kvality ponúkaných služieb. Veľké plus za krásnu polohu na kopci zabudovanom do piesočnatých pláží.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

ŠPANĚLSKO - MALLORCA - obecné informace
 
Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit dolary. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Spropitné se dává především řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 

Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat do Španělska s platným cestovním pasem nebo průkazem totožnosti.

Čas
Stejný jako v ČR. 

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr - 1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohled stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí cca 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Mallorca 
Nejslavnější prázdninový ostrov Španělska každoročně přitahuje miliony lidí z celé Evropy. Mírné klima, nespočet pláží a zátok, stejně jako horské vesnice a přímořské jachtářské přístavy - krajina ostrova je tak rozmanitá, že se zde nelze nudit. Jih ostrova s ​​centrálně umístěným hlavním městem Palma de Mallorca je kulturním a zábavním centrem. Severní pobřeží od Puerto de Alcudia na jih je rájem pro rodiny s dětmi.

Prázdninová letoviska Mallorcy

Playa de Palma/El Arenal 
Dva letoviska ležící na kilometrové pláži s pobřežní promenádou a mnoha kavárnami, obchody a restauracemi. Ideální místo pro mladé lidi hledající zábavu. Přes den pláž a večer nespočet barů a diskoték. Navíc nedaleko krásného hlavního města ostrova - Palma de Mallorca. Město okouzluje starým městem a neobvyklou katedrálou, která se nachází u moře, vedle jachtového přístavu. 

Magaluf 
Mekka mladých lidí, zejména Britů hledajících slunce a zábavu. Nádherná pláž v zátoce s bílým pískem a bohatý noční život jsou charakteristickými znaky města. Naše hotely se nachází bokem a umožňují klidný odpočinek, ale zároveň dávají možnost užívat atrakce letoviska. 

Santa Ponsa 
Městečko, které se nachází cca 25 km od hlavního města ostrova, v nádherné zátoce, si zachovalo místní atmosféru. Pro obyvatele ostrova je to víkendové letovisko a mnoho z nich zde má své byty a domy. Je zde málo hotelů a krásná zálivová pláž není nikdy přeplněná. Město také nabízí mnoho příležitostí k procházkám uprostřed zeleně a místní komunikace zajišťuje rychlý dojezd do hlavního města. 

Alcudia/Alcudský záliv 
Alcudia se nachází na severní straně ostrova - je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Záliv Alcudia to je několik kilometrů dlouhá krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Podél pobřeží bylo postaveno mnoho hotelů různých standardů zaměřených na rodinnou dovolenou. Hotely na této straně ostrova mají nižší budovy, jsou umístěné na větší ploše, v zelených zahradách. Vesnice podél zálivu samozřejmě nabízejí všechny turistické atrakce - obchody, kavárny, pěší promenády, ale také aquapark a další atrakce pro děti.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Krakova, Vratislavi, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

PLAVBA KOLEM OSTROVA „VUELTA A LA ISLA“ - cena cca 80 EUR  
Trasa výletu vede zemědělskými vesnicemi a městy v horách Sierra de Tramuntana. Cestou se zastavíme ve městě Inca, které je známé díky koženým výrobkům. Poté přejezd olivovými plantážemi až k mariánské svatyni v LLuc. Po cca 40 min. přestávce přejezd podél kaňonu řeky Torrent de Pareis do rybářského přístavu Sa Calobra. Po přestávce plavba lodí podél útesového pobřeží Mallorky do Puerto de Soller neboli „zlatého údolí“. Následně přejezd starým dřevěným vláčkem do města Soller, kde přestoupíme na vlak postavený v roce 1912, který nás převeze horami a údolími, 13 tunely na okraj Palmy.

DRAČÍ JESKYNĚ - cena cca 44 EUR 
Výlet do jeskyní povede přes město Manacor - je známé díky nábytkářskému průmyslu a výrobě umělých perel. Navštívíme největší jeskyni na Mallorce, která je mistrovským dílem přírody - vyznačuje se nádhernými krápníkovými formami. Během prohlídky si poslechneme krátký koncert vážné hudby se světelnými efekty.

ALKUDIA A FORMENTOR - cena cca 52 EUR 
Výlet na severní pobřeží Mallorcy. Dopoledne návštěva tradičního mallorského trhu v nejstarším městě na ostrově - Alcudia. Po nákupech přejezd do Pollensy, kde bude na pláži volný čas, a poté poplujeme lodí k zálivu Formentor. Úplně na závěr přejedeme autokarem na mys Formentor, nejvzdálenější ostroh Mallorky, odkud je jeden z nejkrásnějších výhledů na Středozemní moře.

PALMA A VALLDEMOSA - cena cca 54 EUR 
Prohlídku hlavního města začneme z Parc del Marc. Později se královskými zahradami dostaneme ke katedrále. Během procházky gotickým starým městem Palmy si prohlédneme budovu radnice, nádherné terasy, staré tržiště a kostel sv. Michala. Odpoledne přejezd do pohádkového městečka Valldemosa, malebně umístěného v údolí pohoří Sierra de Traumontana. Navštívíme kartuziánský řád, celu, kde žil F.Chopin a poslechneme si 15minutový koncert v paláci Sancho. Později, během minimálně jedné hodiny volného času, můžete zdarma ochutnat typické mallorské likéry. Výlet je určen pro klienty z hotelů nacházejících se na východě a severu ostrova.

MARINELAND - cena cca 43,50 EUR 
Celodenní výlet do delfinária Marineland. Nové představení delfínů a lachtanů, překvapivá show papoušků a dalších barevných ptáků.

AQUARIUM PALMA - cena cca 43,50 EUR 
Výlet je určen pro klienty z východu ostrova. Bez polského průvodce. Vstupenka zahrnuje návštěvu největšího akvária ve Španělsku a volný čas v hlavním městě.

AQUARIUM - cena cca 25 EUR 
VSTUPENKA do největšího oceanária v Evropě. Více než 55 akvárií z celého světa. Navíc atrakce pro nejmenší.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna ve Španělsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč