Právě probíhá aktualizace zájezdů a některé termíny se proto nemusí zobrazovat správně. Děkujeme za pochopení.
IBEROSTAR Albufera Park Obrázek0
IBEROSTAR Albufera Park Obrázek1
IBEROSTAR Albufera Park Obrázek2
IBEROSTAR Albufera Park Obrázek3
IBEROSTAR Albufera Park Obrázek4
IBEROSTAR Albufera Park Obrázek5
IBEROSTAR Albufera Park Obrázek6
IBEROSTAR Albufera Park Obrázek7
IBEROSTAR Albufera Park Obrázek8
IBEROSTAR Albufera Park Obrázek9
IBEROSTAR Albufera Park Obrázek10
IBEROSTAR Albufera Park Obrázek11
IBEROSTAR Albufera Park Obrázek12
IBEROSTAR Albufera Park Obrázek13
IBEROSTAR Albufera Park Obrázek14
IBEROSTAR Albufera Park Obrázek15

IBEROSTAR Albufera Park

Španělsko - Mallorca - Playa de Muro
Pobytový
Rodinný
Apartmán s oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel IBEROSTAR Albufera Park se nachází cca 2,5 km od Ca'n Picafort, ve městě Playa de Muro. Město Port de Alcudia je vzdáleno cca 8 km - zastávka místní hromadné dopravy je cca 250 m od hotelu. U hotelu se nachází supermarket. Hotel IBEROSTAR Albufera Park leží cca 65 km od letiště.

Pláž
Hotel IBEROSTAR Albufera Park se nachází u dlouhé, široké písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 8 EUR/os.).

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, hlavní restaurace, bar, bar u bazénu, palmová zahrada s prosluněnými terasami, lehátky a slunečníky, bazén - stuha, brouzdaliště, krytý bazén, dětské hřiště, půjčovna aut. Hostům je k dispozici pračka a sušička (za poplatek), lékařská péče (za poplatek), obchod se suvenýry, novinový stánek. Hotel IBEROSTAR Albufera Park poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR). Kromě toho mohou hosté využívat infrastrukturu sesterského hotelu, nacházejícího se hned vedle hotelu Iberostar Albufera Playa: restauraci a’la carte, bazény, prosluněné terasy, lehátka a slunečníky, diskotéku.

Pokoje
Hotel IBEROSTAR Albufera Park má 260 moderně a funkčně zařízených apartmánů pro max. 4 osoby (3+1 nebo 2+2). Všechny se samostatnou ložnicí, obývacím pokojem (pohovka pro dvě osoby) a malým kuchyňským koutem (nádobí, příbory, skleničky, lednička, mikrovlnná trouba). Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), WC, klimatizací, TV, telefonem a balkonem (zahradní nábytek), trezorem (za poplatek).
Dětská postýlka do 2 let - zdarma.

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu. Možnost příplatku k All Inclusive. 
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. Alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-00:00, na diskotéce do 01:00), koláče, zmrzlina, káva, čaj (15:00-17:00), občerstvení (12:30-15:30).

Sport a zábava
Zdarma: aerobik, lukostřelba, šipky, gymnastika, stolní tenis (záloha), volejbal, posilovna, vířivka, sauna, vodní pólo. Za poplatek: kulečník, videohry, půjčovna kol. Hotelový řetězec Iberostar zve wellness Sensations - masáže a procedury na obličej a tělo jsou za příplatek. Většina výše uvedené infrastruktury se nachází v hotelu IBEROSTAR Albufera Playa. Hotel IBEROSTAR Albufera Park organizuje bohatý animační program pro dospělé a děti. Mini klub (4-7 let) je v provozu od dubna do října, Maxi klub (8-13 let) od června do září, Teenie klub (14-17 let) v červenci a srpnu.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu Premium - zdarma. Internetový koutek v lobby - za poplatek.

Místní kategorie
****

UPOZORNĚNÍ! Cena nezahrnuje turistický poplatek 3,30 EUR/osoba/noc. Poplatek je povinný pro všechny osoby starší 15 let a platí se na recepci při ubytování.

Webové stránky
www.iberostar.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/hiszpania-majorka/iberostar-albufera-park

Náš názor
Hotel IBEROSTAR Albufera Park tvoří spolu s hotelem Albufera Playa jedinečný a obrovský komplex s bohatým sportovně-rekreačním zázemím. "+" za vybavení apartmánů a umístění přímo u pláže.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, pobytovou taxu placenou přímo v hotelu, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Hiszpania - Majorka 

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

ŠPANĚLSKO - MALLORCA - obecné informace
 
Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit dolary. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Spropitné se dává především řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 

Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat do Španělska s platným cestovním pasem nebo průkazem totožnosti.

Čas
Stejný jako v ČR. 

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr - 1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohled stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí cca 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Mallorca 
Nejslavnější prázdninový ostrov Španělska každoročně přitahuje miliony lidí z celé Evropy. Mírné klima, nespočet pláží a zátok, stejně jako horské vesnice a přímořské jachtářské přístavy - krajina ostrova je tak rozmanitá, že se zde nelze nudit. Jih ostrova s ​​centrálně umístěným hlavním městem Palma de Mallorca je kulturním a zábavním centrem. Severní pobřeží od Puerto de Alcudia na jih je rájem pro rodiny s dětmi.

Prázdninová letoviska Mallorcy

Playa de Palma/El Arenal 
Dva letoviska ležící na kilometrové pláži s pobřežní promenádou a mnoha kavárnami, obchody a restauracemi. Ideální místo pro mladé lidi hledající zábavu. Přes den pláž a večer nespočet barů a diskoték. Navíc nedaleko krásného hlavního města ostrova - Palma de Mallorca. Město okouzluje starým městem a neobvyklou katedrálou, která se nachází u moře, vedle jachtového přístavu. 

Magaluf 
Mekka mladých lidí, zejména Britů hledajících slunce a zábavu. Nádherná pláž v zátoce s bílým pískem a bohatý noční život jsou charakteristickými znaky města. Naše hotely se nachází bokem a umožňují klidný odpočinek, ale zároveň dávají možnost užívat atrakce letoviska. 

Santa Ponsa 
Městečko, které se nachází cca 25 km od hlavního města ostrova, v nádherné zátoce, si zachovalo místní atmosféru. Pro obyvatele ostrova je to víkendové letovisko a mnoho z nich zde má své byty a domy. Je zde málo hotelů a krásná zálivová pláž není nikdy přeplněná. Město také nabízí mnoho příležitostí k procházkám uprostřed zeleně a místní komunikace zajišťuje rychlý dojezd do hlavního města. 

Alcudia/Alcudský záliv 
Alcudia se nachází na severní straně ostrova - je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Záliv Alcudia to je několik kilometrů dlouhá krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Podél pobřeží bylo postaveno mnoho hotelů různých standardů zaměřených na rodinnou dovolenou. Hotely na této straně ostrova mají nižší budovy, jsou umístěné na větší ploše, v zelených zahradách. Vesnice podél zálivu samozřejmě nabízejí všechny turistické atrakce - obchody, kavárny, pěší promenády, ale také aquapark a další atrakce pro děti.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Krakova, Vratislavi, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

PLAVBA KOLEM OSTROVA „VUELTA A LA ISLA“ - cena cca 80 EUR  
Trasa výletu vede zemědělskými vesnicemi a městy v horách Sierra de Tramuntana. Cestou se zastavíme ve městě Inca, které je známé díky koženým výrobkům. Poté přejezd olivovými plantážemi až k mariánské svatyni v LLuc. Po cca 40 min. přestávce přejezd podél kaňonu řeky Torrent de Pareis do rybářského přístavu Sa Calobra. Po přestávce plavba lodí podél útesového pobřeží Mallorky do Puerto de Soller neboli „zlatého údolí“. Následně přejezd starým dřevěným vláčkem do města Soller, kde přestoupíme na vlak postavený v roce 1912, který nás převeze horami a údolími, 13 tunely na okraj Palmy.

DRAČÍ JESKYNĚ - cena cca 44 EUR 
Výlet do jeskyní povede přes město Manacor - je známé díky nábytkářskému průmyslu a výrobě umělých perel. Navštívíme největší jeskyni na Mallorce, která je mistrovským dílem přírody - vyznačuje se nádhernými krápníkovými formami. Během prohlídky si poslechneme krátký koncert vážné hudby se světelnými efekty.

ALKUDIA A FORMENTOR - cena cca 52 EUR 
Výlet na severní pobřeží Mallorcy. Dopoledne návštěva tradičního mallorského trhu v nejstarším městě na ostrově - Alcudia. Po nákupech přejezd do Pollensy, kde bude na pláži volný čas, a poté poplujeme lodí k zálivu Formentor. Úplně na závěr přejedeme autokarem na mys Formentor, nejvzdálenější ostroh Mallorky, odkud je jeden z nejkrásnějších výhledů na Středozemní moře.

PALMA A VALLDEMOSA - cena cca 54 EUR 
Prohlídku hlavního města začneme z Parc del Marc. Později se královskými zahradami dostaneme ke katedrále. Během procházky gotickým starým městem Palmy si prohlédneme budovu radnice, nádherné terasy, staré tržiště a kostel sv. Michala. Odpoledne přejezd do pohádkového městečka Valldemosa, malebně umístěného v údolí pohoří Sierra de Traumontana. Navštívíme kartuziánský řád, celu, kde žil F.Chopin a poslechneme si 15minutový koncert v paláci Sancho. Později, během minimálně jedné hodiny volného času, můžete zdarma ochutnat typické mallorské likéry. Výlet je určen pro klienty z hotelů nacházejících se na východě a severu ostrova.

MARINELAND - cena cca 43,50 EUR 
Celodenní výlet do delfinária Marineland. Nové představení delfínů a lachtanů, překvapivá show papoušků a dalších barevných ptáků.

AQUARIUM PALMA - cena cca 43,50 EUR 
Výlet je určen pro klienty z východu ostrova. Bez polského průvodce. Vstupenka zahrnuje návštěvu největšího akvária ve Španělsku a volný čas v hlavním městě.

AQUARIUM - cena cca 25 EUR 
VSTUPENKA do největšího oceanária v Evropě. Více než 55 akvárií z celého světa. Navíc atrakce pro nejmenší.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna ve Španělsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč