Palia Maria Eugenia Obrázek0
Palia Maria Eugenia Obrázek1
Palia Maria Eugenia Obrázek2
Palia Maria Eugenia Obrázek3
Palia Maria Eugenia Obrázek4
Palia Maria Eugenia Obrázek5
Palia Maria Eugenia Obrázek6
Palia Maria Eugenia Obrázek7
Palia Maria Eugenia Obrázek8
Palia Maria Eugenia Obrázek9
Palia Maria Eugenia Obrázek10
Palia Maria Eugenia Obrázek11
Palia Maria Eugenia Obrázek12
Palia Maria Eugenia Obrázek13
Palia Maria Eugenia Obrázek14
Palia Maria Eugenia Obrázek15
Palia Maria Eugenia Obrázek16
Palia Maria Eugenia Obrázek17
Palia Maria Eugenia Obrázek18
Palia Maria Eugenia Obrázek19
Palia Maria Eugenia Obrázek20
Palia Maria Eugenia Obrázek21
Palia Maria Eugenia Obrázek22
Palia Maria Eugenia Obrázek23
Palia Maria Eugenia Obrázek24
Palia Maria Eugenia Obrázek25
Palia Maria Eugenia Obrázek26
Palia Maria Eugenia Obrázek27
Palia Maria Eugenia Obrázek28
Palia Maria Eugenia Obrázek29
Palia Maria Eugenia Obrázek30
Palia Maria Eugenia Obrázek31
Palia Maria Eugenia Obrázek32
Palia Maria Eugenia Obrázek33
Palia Maria Eugenia Obrázek34
Palia Maria Eugenia Obrázek35
Palia Maria Eugenia Obrázek36
Palia Maria Eugenia Obrázek37

Palia Maria Eugenia

Španělsko - Mallorca - Valdemossa
Pobytový
Rodinný
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou
Mezinárodní animace
Aquapark/skluzavky
Tenisový kurt
Figloklub s polskými animátory

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Palia Maria Eugenia se nachází ve východní části ostrova, na útesu s krásným výhledem na moře, v malebném městečku Calas de Mallorca. Hotel leží cca 15 km od Porto Cristo a cca 60 km od letiště. V blízkosti nákupní centrum, bankomat a autobusová zastávka.

Pláž
Hotel Palia Maria Eugenia se nachází cca 800 m od pláže - přístup pobřežní stezkou. Pláž je oceněna Modrou vlajkou. Na pláži lehátka a slunečníky za poplatek (cca 15 EUR/set).

Vybavení
Recepce 24 hod., lobby s barem, 2 výtahy, chybí klubovna, TV místnost. Restaurace s venkovní terasou, snack bar při velkém bazénu se sladkou vodou, Classic Beach Bar, skluzavka, 2 bazény pro dospělé v klidné části hotelu, dětské brouzdaliště, sluneční terasa s lehátky a slunečníky (zdarma) a postele s nebesy jsou k dispozici pouze hostům ubytovaným v budově Premium. Plážové osušky jsou k dispozici za poplatek (5 EUR/týden + záloha 5 EUR). Hotel Palia Maria Eugenia akceptuje kreditní karty Visa a Mastercard.
V areálu hotelu je vyznačená část premium - dostupná pouze pro hosty z budovy Palia Maria Eugenia Premium. V části premium jsou dostupné dva bazény s lehátky, Premium Beach Bar a sluneční terasa. Kromě toho mohou hosté využít bar Chill Out (pro dospělé, otevřený od 21:00 do 23:00). Dostupnost balíčku premium je na potvrzení na místě a za poplatek cca 10 EUR/osoba/den, cca 15 EUR v hlavní sezóně (červenec, srpen), děti mají 50% slevu.

Pokoje
Hotel Palia Maria Eugenia má 203 komfortních pokojů: dvoulůžkové (možnost 1 přistýlky) nebo rodinné pokoje (možnost 2 přistýlek - samostatná lůžka). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha a WC), stropním ventilátorem, klimatizací, satelitním TV, telefonem, ledničkou, rychlovarnou konvicí, trezorem (cca 16 EUR/týden + záloha za klíč 10 EUR) a balkónem. Pokoj s výhledem na moře za příplatek.
Postýlka pro děti do 2 let na vyžádání. Pokoje byly kompletně zrekonstruovány v roce 2015.
Upozornění! Rezervace na rodinné pokoje, ve kterých bude méně než 4 osoby, mohou být vyměněny na standardní pokoje.

Strava
All Inclusive: snídaně (08:00 - 10:00), oběd (13:00 - 15:00) a večeře (19:30 - 21:30) - formou bufetu v hlavní restauraci. Mezi jídly teplé i studené občerstvení, káva, čaj, dezerty, zmrzlina. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje v baru (10:30 - 22:30). Během jídla víno, pivo, voda a nápoje. Hosté mají povinnost nosit náramky All Inclusive, na které není vybírána záloha.

Sport a zábava
Animační tým nabízí kompletní program sportovních a rekreačních aktivit po celý den. Večer 1x týdně hry, show a profesionální flamenco show. Je k dispozici vnitřní a venkovní pódium. V areálu hotelu mohou hosté provozovat různé sporty: stolní tenis, tenisový kurt (zapůjčení vybavení zdarma), gymnastiku, šipky, střelbu z pušky, střelbu z pistole, lukostřelbu, koule, fotbal, fitness, vodní pólo, volejbal, badminton, vodní aerobik, karetní a deskové hry. V hotelu chybí vířivka.

Během prázdnin je miniklub pro děti (4-12 let) otevřen od 10:00 do 13:00 a od 15:00 do 17:00. Každý večer se děti mohou těšit na minidiskotéku (20:30-21:00). Pro nejmenší hotelové hosty je k dispozici také dětské hřiště a dětský bazén.

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu za poplatek cca 20 EUR/týden.

Místní kategorie
****

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje turistický poplatek ve výši 3,30 EUR/osoba/noc. Poplatek je povinný a platí se na recepci při ubytování.

Webové stránky
www.palia.es

Náš názor
Hotel Palia Maria Eugenia je oblíbený u našich klientů a ceněný pro své služby, stravování a atmosféru. Velká plocha a skvělé All Inclusive garantuje rodinám kvalitní odpočinek.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, pobytovou taxu placenou přímo v hotelu, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Hiszpania - Majorka 

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

ŠPANĚLSKO - MALLORCA - obecné informace
 
Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit dolary. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Spropitné se dává především řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 

Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat do Španělska s platným cestovním pasem nebo průkazem totožnosti.

Čas
Stejný jako v ČR. 

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr - 1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohled stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí cca 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Mallorca 
Nejslavnější prázdninový ostrov Španělska každoročně přitahuje miliony lidí z celé Evropy. Mírné klima, nespočet pláží a zátok, stejně jako horské vesnice a přímořské jachtářské přístavy - krajina ostrova je tak rozmanitá, že se zde nelze nudit. Jih ostrova s ​​centrálně umístěným hlavním městem Palma de Mallorca je kulturním a zábavním centrem. Severní pobřeží od Puerto de Alcudia na jih je rájem pro rodiny s dětmi.

Prázdninová letoviska Mallorcy

Playa de Palma/El Arenal 
Dva letoviska ležící na kilometrové pláži s pobřežní promenádou a mnoha kavárnami, obchody a restauracemi. Ideální místo pro mladé lidi hledající zábavu. Přes den pláž a večer nespočet barů a diskoték. Navíc nedaleko krásného hlavního města ostrova - Palma de Mallorca. Město okouzluje starým městem a neobvyklou katedrálou, která se nachází u moře, vedle jachtového přístavu. 

Magaluf 
Mekka mladých lidí, zejména Britů hledajících slunce a zábavu. Nádherná pláž v zátoce s bílým pískem a bohatý noční život jsou charakteristickými znaky města. Naše hotely se nachází bokem a umožňují klidný odpočinek, ale zároveň dávají možnost užívat atrakce letoviska. 

Santa Ponsa 
Městečko, které se nachází cca 25 km od hlavního města ostrova, v nádherné zátoce, si zachovalo místní atmosféru. Pro obyvatele ostrova je to víkendové letovisko a mnoho z nich zde má své byty a domy. Je zde málo hotelů a krásná zálivová pláž není nikdy přeplněná. Město také nabízí mnoho příležitostí k procházkám uprostřed zeleně a místní komunikace zajišťuje rychlý dojezd do hlavního města. 

Alcudia/Alcudský záliv 
Alcudia se nachází na severní straně ostrova - je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Záliv Alcudia to je několik kilometrů dlouhá krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Podél pobřeží bylo postaveno mnoho hotelů různých standardů zaměřených na rodinnou dovolenou. Hotely na této straně ostrova mají nižší budovy, jsou umístěné na větší ploše, v zelených zahradách. Vesnice podél zálivu samozřejmě nabízejí všechny turistické atrakce - obchody, kavárny, pěší promenády, ale také aquapark a další atrakce pro děti.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Krakova, Vratislavi, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

PLAVBA KOLEM OSTROVA „VUELTA A LA ISLA“ - cena cca 80 EUR  
Trasa výletu vede zemědělskými vesnicemi a městy v horách Sierra de Tramuntana. Cestou se zastavíme ve městě Inca, které je známé díky koženým výrobkům. Poté přejezd olivovými plantážemi až k mariánské svatyni v LLuc. Po cca 40 min. přestávce přejezd podél kaňonu řeky Torrent de Pareis do rybářského přístavu Sa Calobra. Po přestávce plavba lodí podél útesového pobřeží Mallorky do Puerto de Soller neboli „zlatého údolí“. Následně přejezd starým dřevěným vláčkem do města Soller, kde přestoupíme na vlak postavený v roce 1912, který nás převeze horami a údolími, 13 tunely na okraj Palmy.

DRAČÍ JESKYNĚ - cena cca 44 EUR 
Výlet do jeskyní povede přes město Manacor - je známé díky nábytkářskému průmyslu a výrobě umělých perel. Navštívíme největší jeskyni na Mallorce, která je mistrovským dílem přírody - vyznačuje se nádhernými krápníkovými formami. Během prohlídky si poslechneme krátký koncert vážné hudby se světelnými efekty.

ALKUDIA A FORMENTOR - cena cca 52 EUR 
Výlet na severní pobřeží Mallorcy. Dopoledne návštěva tradičního mallorského trhu v nejstarším městě na ostrově - Alcudia. Po nákupech přejezd do Pollensy, kde bude na pláži volný čas, a poté poplujeme lodí k zálivu Formentor. Úplně na závěr přejedeme autokarem na mys Formentor, nejvzdálenější ostroh Mallorky, odkud je jeden z nejkrásnějších výhledů na Středozemní moře.

PALMA A VALLDEMOSA - cena cca 54 EUR 
Prohlídku hlavního města začneme z Parc del Marc. Později se královskými zahradami dostaneme ke katedrále. Během procházky gotickým starým městem Palmy si prohlédneme budovu radnice, nádherné terasy, staré tržiště a kostel sv. Michala. Odpoledne přejezd do pohádkového městečka Valldemosa, malebně umístěného v údolí pohoří Sierra de Traumontana. Navštívíme kartuziánský řád, celu, kde žil F.Chopin a poslechneme si 15minutový koncert v paláci Sancho. Později, během minimálně jedné hodiny volného času, můžete zdarma ochutnat typické mallorské likéry. Výlet je určen pro klienty z hotelů nacházejících se na východě a severu ostrova.

MARINELAND - cena cca 43,50 EUR 
Celodenní výlet do delfinária Marineland. Nové představení delfínů a lachtanů, překvapivá show papoušků a dalších barevných ptáků.

AQUARIUM PALMA - cena cca 43,50 EUR 
Výlet je určen pro klienty z východu ostrova. Bez polského průvodce. Vstupenka zahrnuje návštěvu největšího akvária ve Španělsku a volný čas v hlavním městě.

AQUARIUM - cena cca 25 EUR 
VSTUPENKA do největšího oceanária v Evropě. Více než 55 akvárií z celého světa. Navíc atrakce pro nejmenší.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna ve Španělsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč