Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek0
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek1
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek2
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek3
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek4
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek5
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek6
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek7
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek8
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek9
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek10
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek11
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek12
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek13
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek14
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek15
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek16
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek17
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek18
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek19
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek20
Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze) Obrázek21

Gravity Sahl Hasheesh (ex Ocean Breeze)

Egypt - Hurghada
Pobytový
Pláž do 100 m
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Fitness
Hotel Premium
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Skluzavky
Aquapark
Bestseller
Figloklub s polskými animátory
Přímo na pláži
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v klidné části zálivu Sahl Hasheesh Bay, asi 25 km jižně od centra Hurghady s mnoha obchody, restauracemi a okouzlujícím přístavem New Marina. Pro milovníky šnorchlování je v blízkosti hotelu možnost pozorovat podmořskou flóru a faunu, zatímco milovníky potápění potěší mimo jiné korálové útesy nedalekého národního parku Giftun Island, který je od hotelu vzdálen jen kousek. Letiště v Hurghadě se nachází přibližně 20 km severně od hotelu.

Pláž

Hotel se nachází přímo na pěkném úseku soukromé písečné pláže s korálovým útesem, který se nachází cca. 300 m od břehu. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži jsou hotelovým hostům k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Hotel byl otevřen v roce 2018 a skládá se z pětipatrové hlavní budovy a řadových jednopatrových vil s originální eklektickou architekturou, která kombinuje modernost s tradičním arabským stylem. Hotel je vybaven: Hotel nabízí 24hodinovou recepci, prostornou vstupní halu, výtahy v hlavní budově, hlavní restauraci a 3 restaurace a la carte (za příplatek) - italskou, mexickou a brazilskou, několik barů včetně barů u bazénu, plážového baru a lobby baru. V rozlehlém hotelovém areálu, pokrytém udržovaným zeleným trávníkem a keři, se nachází až 7 bazénů (1 z nich v zimní sezóně vyhřívaný) různých tvarů, velikostí a hloubek - 6 z nich se sladkou vodou, včetně brouzdaliště pro děti, a jeden bazén se slanou mořskou vodou, umístěný u pláže. Bazény obklopené slunečními terasami mají lehátka, slunečníky a osušky v ceně pro hotelové hosty. Dále je v hotelu k dispozici (některé za poplatek): posilovna, lázně, salon krásy, amfiteátr, kulečník, konferenční centrum, centrum vodních sportů (kite, windsurfing, potápěčské centrum).

Internet

V lobby a veřejných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

All Inclusive zahrnuje: časné snídaně (05:00-07:00), snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), obědy (12:30-14:30), večeře (18:30-21:30) a pozdní večeře (21:30-23:00) obvykle formou bufetu a občerstvení podávané v určeném baru (12:30-17:30). K dispozici jsou také místní alkoholické nápoje (včetně piva, vína, vodky, whisky) a vybrané nealkoholické nápoje, káva a čaj, které se podávají v určených barech v hotelu od 10:00-24:00 a v hlavní restauraci při jídle. Jednou za pobyt možnost povečeřet ve vybrané restauraci a la carte - nutná předchozí rezervace. Příplatky: značkové lihoviny, čerstvě vymačkané džusy, speciální káva, restaurace a la carte a další nápoje a jídla, která nejsou uvedena výše.

Sportovní a animační program

Přes den a večer je pro vás připraven animační program, sportovní aktivity (včetně vodního aerobiku, vodního póla) a večer představení a živá hudba v amfiteátru u pláže. Hotel nabízí také posilovnu, šipky, volejbal a stolní tenis. Pro děti je k dispozici brouzdaliště, aktivity miniklubu (pro děti ve věku 4-12 let), minidiskotéka, malé dětské hřiště a vysoké židličky v restauraci. Za poplatek: kulečník, lázně (včetně sauny, vířivky, masáží, salonu krásy).

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Nově otevřený hotel zaujme originální architekturou a malebnou polohou na krásném úseku pobřeží Rudého moře. Klidné prostředí hotelu vám zajistí blažený odpočinek a bezstarostnou dovolenou daleko od města, ať už na pláži nebo u jednoho z mnoha bazénů. Na své si přijdou i ti, kteří touží po zábavě, protože v rozlehlém areálu hotelu se stále něco děje.

Umiestnenie

Hotel se nachází v pokojnej oblasti Sahl Hasheesh Bay, přibližně 25 km južne od centra Hurghady s množstvom obchodov, reštaurácií a očarujúceho prístavu New Marina. Pre milovníkov šnorchlovania je tu možnosť pozorovať podmorze flóru a faunu v blízkosti hotela, zatiaľ čo nadšencov potápania potešia okrem iného koralové útesy neďalekého národného parku Giftun Island, ktorý sa nachádza kúsok od hotela. Letiště Hurghada je vzdálené přibližně 20 km severně od hotelu.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Počas dňa a vo večerných hodinách je pre vás pripravený animačný program, športové aktivity (vrátane vodného aerobiku, vodného póla) a večer predstavenia a živá hudba v amfiteátri, ktorý sa nachádza pri pláži. Hotel ponúka aj posilňovňu, šípky, volejbal a stolný tenis. Pre deti je k dispozici detské brodítko, aktivity miniklubu (pre deti od 4 do 12 rokov), minidiskotéka, malé detské ihrisko a vysoké stoličky v restauraácii. Za poplatok: biliard, kúpele (vrátane sauny, vírivky, masáží, salónu krásy).

.
Stravovanie

All Inclusive zahàňa: skoré raňajky (05:00-07:00), raňajky (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obedy (12:30-14:(18:30-21:30) a neskoré večere (21:30-23:00) obvykle formou buetu a občerstvení podávané v určeném čase na holém (12:30-17:30). K dispozici jsou i místní alkoholické nápoje (včetně piva, vína, vodky, whisky) a vybrané nealkoholické nápoje, káva a čaj, které se podávají v určených barech v hotelu od 10:00-24:00 a v hlavní restauraácii pri jedle. Raz za pobyt možnosť večere vo v wybranej a la carte reštaurácia - nutná predchádzajúca rezervácia. Príplatky: značkové alkoholické nápoje, čerstvo vylisované šťavy, špeciálne kávy, a la carte reštaurácie a iné nápoje a jedlá, ktoré sú uvedené vyššie.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Hotel otevřený v roce 2018 zůstává z 5-podlažnej hlavnej budovy a radových jednoposchodových víl s originálnou eklektickou architektúrou, která spája modernosť s tradičným arabským štýlom. Hotel je vybavený: Hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, priestrannú vstupnú halu, výťahy v hlavnej budove, hlavnú reštauráciu a 3 reštaurácie a la carte (za príplatok) - taliansku, mexickú a brazílsku, niekoľko barov vrátane barov pri bazéne, plážového baru a lobby baru. V rozľahlom hotelovom areáli, ktorý pokrýva udržiavaný zelený trávnik a kríky, sa nachádza až 7 bazénov (1 z nich v zimnej sezóne vyhrievaný) rôznych tvarov, veľkostí a hĺbok - 6 z nich so sladkou vodou vrátane detského bazéna a jeden bazén so slanou morskaou vodou, ktorý sa nachádza pri pláži. Bazény obklopené slnečnými terasami mají ležadlá, slnečníky a osušky v cene pre hotelových hostí. Kromě toho jsou v hotelu k dispozici (některé za poplatok): posilňovňa, kúpele, salón krásy, amfiteáter, biliard, konferenčné centrum, centrum vodných športov (kitesurfing, windsurfing, potápačské centrum).

.
Podľa nášho názoru

Novootvorený hotel zaujme svou originální architektúrou a malou polohou na krásném úseku pobřeží Červeného moře. Pokojné prostředí hotelu vám zajistí blažený odpočinek a bezstarostnú dovolenkuďaleko od mesta, či už na pláži alebo pri jednom z mnohých bazénov. Na svoje si prídu aj tí, ktorí túžia po zábave, pretože v rozľahlom areáli hotela sa vždy niečo deje.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

EGYPT HURGHADA - základní informace

Měna
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 16,5 EGP; 1 EUR = cca 18,5 EGP). Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary (nejsou akceptované bankovky vydané před rokem 1996). Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách v hotelech nebo v bankách. Je nutné mít s sebou alespoň část financí v hotovosti, protože placení kreditní kartou a použití bankomatů může být někdy obtížné.

Spropitné (bakšiš)
V arabských zemích je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto spropitné je často velkou finanční pomocí. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, pro číšníky v restauracích, ale jsou také obvyklé v hotelech pro úklidový personál.

Vízum
Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta.
Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

Čas
V zimním období + 1 hodina oproti České republice, v létě stejný čas jako v ČR.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 50 EGP; 1 l vody 6 EGP; pivo v baru od 16 EGP; káva v kavárně od 15 EGP. V arabských zemích je zvykem smlouvání, zvlášť u větších nákupů nebo koupi suvenýrů. Je však důležité dodržovat určitá pravidla: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit a při nakupování nespěchejte. V mnoha historických budovách jsou zavedeny poplatky za fotografování, které mohou být od 50 až do 400 EGP. Informujte se prosím u průvodce během jednotlivých výletů.

Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí 4 EGP. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují jak v turistických lokalitách, tak i ve městech. Místní hovory jsou levné, volání do zahraničí je však mnohem dražší. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

Oblast

Hurghada  
Nejoblíbenější letovisko u Rudého moře, které je kombinací širokých písečných pláží, modrého moře a garancí slunečného počasí. Z malé rybářské vesnice vyrostla oáza slunce a čistého moře táhnoucího se na míle daleko - nyní se turistická zóna rozprostírá cca 40 km podél pobřeží! Je to jedno z mála letovisek, kde se většina hotelů nachází přímo u pláže a láká milovníky odpočinku u moře. Díky blízkosti divů starověkého světa, jako je např. Luxor s Údolím králů nebo Kom Ombo, je také fantastickým výchozím bodem pro poznávací výlety. Milovníci vodních sportů zde také najdou spoustu atrakcí - mnoho potápěčských a kitesurfingových center umístěných v hotelech nabízí aktivní odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Vratislavi a Gdaňska. Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Výlety v okolí

Káhira - centrum arabského světa
Výlet začíná v časných ranních hodinách transferem do Káhiry. Snídaně formou balíčku na cestu. Program: Gíza - jeden ze sedmi divů světa - Pyramidy: Cheopsova, Chefrenova a Mykerinova (možnost vstupu do Chefrenovy pyramidy, vstupenka cca 100 LE), Sfinga a chrám Chefrenovy mumifikace, parfumerie, oběd (nápoje za příplatek). Následně navštívíme Egyptské muzeum - nachází se zde mimo jiné Tutanchamonův poklad - slavná maska ​​a sarkofág (místnost královských mumií - za poplatek cca 200 LE, za poplatek cca 50 LE možnost fotografování v muzeu). Návrat do Hurghady kolem 23:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. 


Luxor
Výlet začíná v ranních hodinách. Snídaně formou balíčku na cestu. Přejezd pouští, následně přejezd podél Nilu, kde lze pozorovat každodenní život farmářů. Program: chrám v Karnaku (Alej sfing a Hypostylový sál), Údolí králů - s hrobkami faraónů (vstup do 3 hrobek, možnost vstupu také do Tutanchamonovy hrobky za poplatek cca 300 LE), svatyně královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, továrna alabastru, plavba po Nilu, mezitím oběd (nápoje za příplatek). Návrat do Hurghady kolem 22:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. 

Sahara park
Výlet začíná kolem 13:00 hodiny odjezdem z hotelu. Přejezd na poušť k základně se čtyřkolkami (cca 45minutová projížďka na čtyřkolkách po poušti,
je nutností mít balíček pojištění SPORT). Následně přejezd pouští terénními džípy do beduínské vesnice, prohlídka vesnice. V programu: projížďka na velbloudech, pečení chleba s beduíny, beduínská lékárna, projížďka terénními auty typu spider. Následně večeře formou bufetu (nápoj k večeři) a orientální show - břišní tanec, rotující derviš, arabský folklór. Návrat do hotelu kolem 21:00 hodiny. 

Mahmya
Výlet začíná v ranních hodinách přejezdem do přístavu Mahmya a plavbou ve směru ostrova (plavba trvá cca 45 min.). Po doplutí ke krásné písečné pláži Mahmya chvíle odpočinku. Následně plavba lodí na otevřené moře a cca hodinové šnorchlování na jednom z nejkrásnějších útesů v Rudém moři - Sabine (vybavení na šnorchlování v ceně, je nutností mít balíček pojištění SPORT). Po šnorchlování návrat na ostrov, oběd (voda, nealkoholické nápoje během oběda v ceně). Po obědě čas na odpočinek, opalování, koupání a šnorchlování z pláže. Možnost využití atrakcí, které nabízí Mahmya - Jetlev-Flyer loď s proskleným dnem (za poplatek), fotbalové a volejbalové hřiště, slunečníky a plážové rohože (v ceně výletu). Hostům je k dispozici restaurace, bar a lékařská služba. 

Paradise
Mořský výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Zastávka na širém moři u korálových útesů, čas na šnorchlování (je nutností mít balíček pojištění SPORT), možnost obdivování korálových útesů, fauny a flóry Rudého moře. Následně doplutí k ostrovu Giftun, kde strávíme cca 3 hodiny na krásné písečné pláži „Paradise“. Možnost šnorchlování přímo z pláže, animační program pro hosty, slunečníky, rohože, bar a toalety. Oběd + voda a jeden nealkoholický nápoj v ceně výletu. Návrat kolem 16:30. 

Hlubinné potápění
Výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Krátká instruktáž v polštině na lodi. Dva ponory s instruktorem, každý ponor trvá cca 20 minut. Navíc možnost šnorchlování, oběd na palubě a nealkoholické nápoje v ceně. Korálové útesy a ryby na dosah ruky, pro zájemce možnost potápěčského kurzu PADI - podrobnosti u delegátů.
Je nutností mít balíček pojištění SPORT. 

Jungle Aqua Park
Výlet do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální nejen pro rodiny s dětmi. Celodenní All Inclusive v aquaparku je zahrnuto v ceně výletu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách. 

S dětmi

Delfinárium
Jedinečná příležitost vidět nádherné delfíny a jejich úžasnou show: salta, skoky, různé hry s předměty ve vodě a s instruktorem. Je to nezapomenutelná a fantastická 45minutová přehlídka triků a dovedností těchto inteligentních savců! Za příplatek možnost koupání s delfíny.

Pro aktivní

Vodní sporty
Pro aktivní hosty nabízejí hotely vybavení pro vodní sporty, jehož využití je většinou za poplatek. Milá dávka osvěžení a nezapomenutelných sportovních emocí po celodenním žáru!

Odpočinek

Za nákupy do Senzo Mall v Hurghadě
Nákupní galerie Senzo je umístěna u Safaga Road 61111. V galerii je k dispozici řada obchodů, které reprezentují známé světové značky, ale i gastronomickou oblast, supermarket a zábavní centrum. www.senzomall.com

Papas Bar
Je to menší lokál u vstupu do přístavu. Ve večerních hodinách je vždy hlučný a přeplněný. DJové pouštějí skvělou rockovou a popovou taneční hudbu, odvážní mohou vyzkoušet karaoke. www.papasbar.com


Exkluzivní zábava v Little budda
Nikoho není třeba přemlouvat k večeru strávenému v exkluzivní a nejdražší diskotéce v Hurghadě. Ačkoliv vstupné stojí cca 20 USD/os., přitahuje lokál turisty svou nezapomenutelnou atmosférou, vybavením a skvělou hudbou. Můžete zde ochutnat úžasné drinky a ve společnosti přátel strávit nezapomenutelný večer. www.littlebudda-hurghada.com

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Seznam dostupných fakultativních výletů k prodeji v Česku a jejich aktuální ceny naleznete na webových stránkách R.pl/wycieczki-lokalne, v call centrech, odděleních a v agenčních kancelářích. Zatímco úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu. Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

V Egyptě trvá hlavní turistická sezóna obvykle od začátku června do konce září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč