Water Valley By Neverland Obrázek0
Water Valley By Neverland Obrázek1
Water Valley By Neverland Obrázek2
Water Valley By Neverland Obrázek3
Water Valley By Neverland Obrázek4
Water Valley By Neverland Obrázek5
Water Valley By Neverland Obrázek6
Water Valley By Neverland Obrázek7
Water Valley By Neverland Obrázek8
Water Valley By Neverland Obrázek9
Water Valley By Neverland Obrázek10
Water Valley By Neverland Obrázek11
Water Valley By Neverland Obrázek12
Water Valley By Neverland Obrázek13

Water Valley By Neverland

Egypt - Hurghada
Pobytový
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Moderní hotel postavený v roce 2022 se nachází přibližně 15 km od mezinárodního letiště Hurghada.

Pláž

Soukromá oblázkovo-písečná pláž u sesterského hotelu "Dana Beach Resort". Bezplatná kyvadlová doprava na pláže.

K dispozici pro hosty

Hostům je k dispozici recepce s lobby, směnárna, bezplatný trezor, bankomat, obchod se suvenýry, lékař, prádelna (za poplatek) a kryté parkoviště. Hosté mohou využívat 8 venkovních bazénů a aquapark. U bazénu a na pláži jsou k dispozici lehátka, slunečníky a osušky, u bazénu se rozdávají osušky. V resortu Dana Beach je také 8 bufetových restaurací a několik barů včetně jednoho, který se nachází na pláži

.
Internet

Bezdrátové připojení k internetu je k dispozici zdarma ve všech pokojích.

Catering

All Inclusive: snídaně (7:00-10:00) v obou restauracích Le Marche, obou středomořských restauracích, L'Asiatique, La Casa, Tagine, Zum Kaiser, Al.'fredo a Fast food. Pozdní snídaně (10:00-10:30). Oběd se podává v restauracích Le Marche, Středomořská restaurace a L'Asiatique, La Casa, Tagine, Zum Kaiser a Al'fredo, (12:30-14:30) ve Fast food a Club MC (12:00-16:00). Obědy (18:00 - 21:00) a pozdní večeře (22:00 - 00:00) si můžete vychutnat v podnicích, kde se podávají snídaně. La veranda bary Oasis, Aladdin, Club MC, Orange, White Elephent, Aqua park a Beach bar jsou otevřeny od 10:00 do 17:00. Lobby bary jsou otevřeny 24 hodin denně (24/7), Tamraya Cafe, Columbus Cafe, Orintal Cafe "Afandena", Colonies Bar a Jazz Bar jsou otevřeny od 10:00 do 24:00. V baru se podává jídlo a pití.

Sportovní a animační program

Komplex nabízí velký aquapark s celkem 11 bazény (sezónně vyhřívanými), samostatným dětským bazénem a 35 skluzavkami pro malé i velké, slunečními terasami a barem s občerstvením. Hosté mohou využívat hřiště na plážový volejbal a fotbal, 2 tvrdé tenisové kurty, Multicourt, hrát šipky a boccie, stolní tenis, minigolf, zahradní šachy, kulečník, elektronické hry a videohry. K dispozici je také posilovna (umístěná v lázeňské části), centrum vodních sportů a potápění (v resortu Dana Beach). Pro nejmenší je k dispozici dětský klub (pro děti ve věku 4-12 let, otevřený 6 dní v týdnu) a dětské hřiště.

Webové stránky

www.pickalbatros.com

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Hotel Pickalbatros Neverland Resort je součástí známého hotelového řetězce Pickalbatros. Jedná se o rozsáhlý hotelový komplex, který nabízí vynikající služby, velký aquapark, kde najdou zábavu děti i dospělí. Hotel je skvělou volbou pro milovníky vody a rodiny s dětmi!

Umiestnenie

Moderní hotel postavený v roce 2022 se nachází přibližně 15 km od mezinárodního letiska Hurghada.

Webová lokalita

www.pickalbatros.com

Športový a animačný program

Komplex ponúka veľký vodný park s celkovo 11 bazénmi (sezónne vyhrievanými), samostatný detský bazén a 35 šmykľaviek pre malých aj veľkých, slnečné terasy a bar pri bazéne/občerstvenie. Hostia môžu využívať ihrisko na plážový volejbal a futbal, 2 tenisové kurty s tvrdým povrchem, multifunkčný kurt, hrať šípky a bocciu, stolný tenis, minigolf, záhradný šach, biliard, elektronické hry a videohry. K dispozici je i posilňovňa (nachádza sa v kúpeľnej časti), centrum vodných športov a potápania (v rezorte Dana Beach). Pre najmenších je k dispozici detský klub (pre deti vo veku 4 - 12 rokov, otvorený 6 dní v týždni) a detské ihrisko.

Stravovanie

All Inclusive: raňajky (7:00-10:00) v obou restauracích Le Marche, obou středomořských restauracích, L'Asiatique, La Casa, Tagine, Zum Kaiser, Al.'fredo a Fast food. Neskoré raňajky (10:00-10:30). Obed sa podáva v reštauráciách Le Marche, Mediterranean a L'Asiatique, La Casa, Tagine, Zum Kaiser a Al'fredo, (12:30-14:30) vo Fast food a Club MC (12:00-16:00). Obed (18:00 - 21:00) a neskorú večeru (22:00 - 00:00) si můžete vychutnat v podnikoch, kde sa podávajú raňajky. La veranda bary Oasis, Aladdin, Club MC, Orange, White Elephent, Aqua park a Beach bar jsou otevřeny od 10:00 do 17:00. Lobby bary jsou otevřeny 24 hodin denně (24/7), Tamraya Cafe, Columbus Cafe, Orintal Cafe "Afandena", Colonies Bar a Jazz Bar jsou otevřeny od 10:00 do 24:00.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Hostům je k dispozici recepce s lobby, zmenáreň, bezplatný trezor, bankomat, obchod so suvenírmi, lekár, práčovňa (za poplatok) a kryté parkovisko. Hostia môžu využívať 8 vonkajších bazénov a aquapark. Ležadlá, slnečníky a osušky jsou k dispozici pri bazéne a na pláži. osušky sa rozdávajú pri bazéne. V rezorte Dana Beach je k dispozici i 8 bufetových restaurací a několik barov včetně jednoho, který se nachází na pláži

Podľa nášho názoru

Hotel Pickalbatros Neverland Resort je součástí známé hotelové sítě Pickalbatros. Je to velký hotelový komplex, který nabízí vynikajúce služby, velký vodný park, v němž nájdu zábavu deti aj dospelí. Hotel je skvělou volbou pro milovníky vody a rodiny s dětmi!

.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

EGYPT HURGHADA - základní informace

Měna
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 16,5 EGP; 1 EUR = cca 18,5 EGP). Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary (nejsou akceptované bankovky vydané před rokem 1996). Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách v hotelech nebo v bankách. Je nutné mít s sebou alespoň část financí v hotovosti, protože placení kreditní kartou a použití bankomatů může být někdy obtížné.

Spropitné (bakšiš)
V arabských zemích je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto spropitné je často velkou finanční pomocí. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, pro číšníky v restauracích, ale jsou také obvyklé v hotelech pro úklidový personál.

Vízum
Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta.
Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

Čas
V zimním období + 1 hodina oproti České republice, v létě stejný čas jako v ČR.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 50 EGP; 1 l vody 6 EGP; pivo v baru od 16 EGP; káva v kavárně od 15 EGP. V arabských zemích je zvykem smlouvání, zvlášť u větších nákupů nebo koupi suvenýrů. Je však důležité dodržovat určitá pravidla: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit a při nakupování nespěchejte. V mnoha historických budovách jsou zavedeny poplatky za fotografování, které mohou být od 50 až do 400 EGP. Informujte se prosím u průvodce během jednotlivých výletů.

Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí 4 EGP. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují jak v turistických lokalitách, tak i ve městech. Místní hovory jsou levné, volání do zahraničí je však mnohem dražší. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

Oblast

Hurghada  
Nejoblíbenější letovisko u Rudého moře, které je kombinací širokých písečných pláží, modrého moře a garancí slunečného počasí. Z malé rybářské vesnice vyrostla oáza slunce a čistého moře táhnoucího se na míle daleko - nyní se turistická zóna rozprostírá cca 40 km podél pobřeží! Je to jedno z mála letovisek, kde se většina hotelů nachází přímo u pláže a láká milovníky odpočinku u moře. Díky blízkosti divů starověkého světa, jako je např. Luxor s Údolím králů nebo Kom Ombo, je také fantastickým výchozím bodem pro poznávací výlety. Milovníci vodních sportů zde také najdou spoustu atrakcí - mnoho potápěčských a kitesurfingových center umístěných v hotelech nabízí aktivní odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Vratislavi a Gdaňska. Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Výlety v okolí

Káhira - centrum arabského světa
Výlet začíná v časných ranních hodinách transferem do Káhiry. Snídaně formou balíčku na cestu. Program: Gíza - jeden ze sedmi divů světa - Pyramidy: Cheopsova, Chefrenova a Mykerinova (možnost vstupu do Chefrenovy pyramidy, vstupenka cca 100 LE), Sfinga a chrám Chefrenovy mumifikace, parfumerie, oběd (nápoje za příplatek). Následně navštívíme Egyptské muzeum - nachází se zde mimo jiné Tutanchamonův poklad - slavná maska ​​a sarkofág (místnost královských mumií - za poplatek cca 200 LE, za poplatek cca 50 LE možnost fotografování v muzeu). Návrat do Hurghady kolem 23:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. 


Luxor
Výlet začíná v ranních hodinách. Snídaně formou balíčku na cestu. Přejezd pouští, následně přejezd podél Nilu, kde lze pozorovat každodenní život farmářů. Program: chrám v Karnaku (Alej sfing a Hypostylový sál), Údolí králů - s hrobkami faraónů (vstup do 3 hrobek, možnost vstupu také do Tutanchamonovy hrobky za poplatek cca 300 LE), svatyně královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, továrna alabastru, plavba po Nilu, mezitím oběd (nápoje za příplatek). Návrat do Hurghady kolem 22:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. 

Sahara park
Výlet začíná kolem 13:00 hodiny odjezdem z hotelu. Přejezd na poušť k základně se čtyřkolkami (cca 45minutová projížďka na čtyřkolkách po poušti,
je nutností mít balíček pojištění SPORT). Následně přejezd pouští terénními džípy do beduínské vesnice, prohlídka vesnice. V programu: projížďka na velbloudech, pečení chleba s beduíny, beduínská lékárna, projížďka terénními auty typu spider. Následně večeře formou bufetu (nápoj k večeři) a orientální show - břišní tanec, rotující derviš, arabský folklór. Návrat do hotelu kolem 21:00 hodiny. 

Mahmya
Výlet začíná v ranních hodinách přejezdem do přístavu Mahmya a plavbou ve směru ostrova (plavba trvá cca 45 min.). Po doplutí ke krásné písečné pláži Mahmya chvíle odpočinku. Následně plavba lodí na otevřené moře a cca hodinové šnorchlování na jednom z nejkrásnějších útesů v Rudém moři - Sabine (vybavení na šnorchlování v ceně, je nutností mít balíček pojištění SPORT). Po šnorchlování návrat na ostrov, oběd (voda, nealkoholické nápoje během oběda v ceně). Po obědě čas na odpočinek, opalování, koupání a šnorchlování z pláže. Možnost využití atrakcí, které nabízí Mahmya - Jetlev-Flyer loď s proskleným dnem (za poplatek), fotbalové a volejbalové hřiště, slunečníky a plážové rohože (v ceně výletu). Hostům je k dispozici restaurace, bar a lékařská služba. 

Paradise
Mořský výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Zastávka na širém moři u korálových útesů, čas na šnorchlování (je nutností mít balíček pojištění SPORT), možnost obdivování korálových útesů, fauny a flóry Rudého moře. Následně doplutí k ostrovu Giftun, kde strávíme cca 3 hodiny na krásné písečné pláži „Paradise“. Možnost šnorchlování přímo z pláže, animační program pro hosty, slunečníky, rohože, bar a toalety. Oběd + voda a jeden nealkoholický nápoj v ceně výletu. Návrat kolem 16:30. 

Hlubinné potápění
Výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Krátká instruktáž v polštině na lodi. Dva ponory s instruktorem, každý ponor trvá cca 20 minut. Navíc možnost šnorchlování, oběd na palubě a nealkoholické nápoje v ceně. Korálové útesy a ryby na dosah ruky, pro zájemce možnost potápěčského kurzu PADI - podrobnosti u delegátů.
Je nutností mít balíček pojištění SPORT. 

Jungle Aqua Park
Výlet do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální nejen pro rodiny s dětmi. Celodenní All Inclusive v aquaparku je zahrnuto v ceně výletu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách. 

S dětmi

Delfinárium
Jedinečná příležitost vidět nádherné delfíny a jejich úžasnou show: salta, skoky, různé hry s předměty ve vodě a s instruktorem. Je to nezapomenutelná a fantastická 45minutová přehlídka triků a dovedností těchto inteligentních savců! Za příplatek možnost koupání s delfíny.

Pro aktivní

Vodní sporty
Pro aktivní hosty nabízejí hotely vybavení pro vodní sporty, jehož využití je většinou za poplatek. Milá dávka osvěžení a nezapomenutelných sportovních emocí po celodenním žáru!

Odpočinek

Za nákupy do Senzo Mall v Hurghadě
Nákupní galerie Senzo je umístěna u Safaga Road 61111. V galerii je k dispozici řada obchodů, které reprezentují známé světové značky, ale i gastronomickou oblast, supermarket a zábavní centrum. www.senzomall.com

Papas Bar
Je to menší lokál u vstupu do přístavu. Ve večerních hodinách je vždy hlučný a přeplněný. DJové pouštějí skvělou rockovou a popovou taneční hudbu, odvážní mohou vyzkoušet karaoke. www.papasbar.com


Exkluzivní zábava v Little budda
Nikoho není třeba přemlouvat k večeru strávenému v exkluzivní a nejdražší diskotéce v Hurghadě. Ačkoliv vstupné stojí cca 20 USD/os., přitahuje lokál turisty svou nezapomenutelnou atmosférou, vybavením a skvělou hudbou. Můžete zde ochutnat úžasné drinky a ve společnosti přátel strávit nezapomenutelný večer. www.littlebudda-hurghada.com

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Seznam dostupných fakultativních výletů k prodeji v Česku a jejich aktuální ceny naleznete na webových stránkách R.pl/wycieczki-lokalne, v call centrech, odděleních a v agenčních kancelářích. Zatímco úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu. Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

V Egyptě trvá hlavní turistická sezóna obvykle od začátku června do konce září.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč