Dona Sa Maria  Obrázek0
Dona Sa Maria  Obrázek1
Dona Sa Maria  Obrázek2
Dona Sa Maria  Obrázek3
Dona Sa Maria  Obrázek4
Dona Sa Maria  Obrázek5
Dona Sa Maria  Obrázek6
Dona Sa Maria  Obrázek7
Dona Sa Maria  Obrázek8
Dona Sa Maria  Obrázek9

Dona Sa Maria

Indie - Goa
Pobytový
Novinka
Wellness
Wi-Fi
Fitness
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Rodinný hotel se nachází na jižním pobřeží Goa uprostřed zeleně, daleko od turistického ruchu. Do turistické vesničky Varca s širokou nabídkou restaurací, barů a obchodů jsou to cca 4 km, do centra Benaulim cca 6 km. Do centra živé vesnice Margao cca 12 km. Na letiště Dabolim cca 30 km.

.

Pláž

Byt se nachází přibližně 500 metrů od široké písečné pláže Caramona s krásným výhledem na Arabské moře. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek. Na pláž jezdí dvakrát denně kyvadlová doprava (za příplatek).

.

K dispozici pro hosty

Recepce, směnárna, prostorná vstupní hala, hlavní restaurace The Goan Tribe s mezinárodní, indickou, goanskou a čínskou kuchyní, hlavní bar, bazén. U bazénu jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma. Dále parkoviště a za příplatek: půjčovna aut a prádelna.

Internet

Ve společných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Kontinentální snídaně (7:30-9:30) se podává v hotelové restauraci The Goan Tribe. Bar The Goan Tribe je otevřen od 11:00 do 01:00.

.

Sportovní a animační program

Hotel nemá animační program, ale to bohatě vynahrazuje jeho poloha v zeleném prostředí městečka Cavelossim. V areálu se nachází dětské hřiště. Možnost zapůjčení jízdních kol.

Webové stránky Místní kategorie

**+

Podle našeho názoru

Tento butikový hotel s nulovým odpadem uspokojí potřeby těch, kteří si cení odpočinku a klidu v těsné blízkosti přírody. V hotelu "Dona Samaria" se každý může cítit jako doma. Zvuky nesčetných ptáků vám umožní pocítit nádhernou atmosféru a exotiku tohoto místa. Hotel prošel v roce 2020 komplexní rekonstrukcí. Předností hotelu je jeho komorní charakter. Je ideálním místem pro rajskou dovolenou s rodinou nebo přáteli.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: charterový let Varšava - Goa - Varšava nebo Katovice - Goa - Katovice s technickým mezipřistáním na jednom z letišť v Perském zálivu, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) ve vybraném hotelu na Goa, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu ubytování, služby polského průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Indie, místní výlety, obvyklé spropitné, další jídla a nápoje a další osobní výdaje.

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Upozornění: Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 („staré“ 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu „nové“ bankovky 500 rupií a 2000 rupií.
Pokud klienti berou s sebou americké dolary, je třeba pamatovat, že v Indii nejsou přijímány bankovky vydané před rokem 1996 a/nebo zničené, roztrhané, ohnuté, ušpiněné apod. 


Upozornění! V Indii nejsou akceptovány USD bankovky vydané před rokem 2006 a/nebo poškozené, roztrhané atd.


Ve dnech 24. - 27.1. mohou být některé z atrakcí v Indii uzavřeny z důvodu státního svátku Dne republiky.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

INDIE - základní informace

 

Odlety z: Varšavy nebo Katovic


Měna
1 indická rupie (INR) = 100 paisů. Aktuální kurz: 1 USD = 82 INR
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 ("staré" 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu "nové" bankovky 500 rupií a 2000 rupií.


Čas
Posun oproti ČR + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii oficiální letní čas není.


Elektřina
Elektrické napětí je 220 V/50 Hz, anglicko-indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.


Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.


Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou největší zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblastl může být chladná. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.


Orientační ceny
1 l vody cca 15-30 INR; 0,5 l Coca-Coly cca 40 INR;  0,6 l piva cca 60-150 INR.

Víza - informace pro prodejce

Všichni občané ČR (kromě držitelů diplomatických pasů ČR) potřebují ke vstupu do Indie, k tranzitu a k vycestování z Indie platné indické vízum. Indické vízum lze získat buď v klasické formě vízového štítku vylepovaného do cestovního dokladu příslušným zastupitelským úřadem Indie nebo za určitých podmínek formou elektronického víza (tzv. e-VISA)  obdrženého emailem. Vízum si musí občan ČR obstarat ještě před odjezdem do Indie, obdržet jej až při příjezdu na hraničním přechodu není možné.

 

A) Indické elektronické turistické vízum e-VISA

Touto cestou lze žádat o  vízum za účelem turistiky, obchodu, účasti na konferenci nebo pro zdravotní cestu do Indie. Žádost o elektronické  vízum se vyplňuje prostřednictvím webové stránky https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html

Žádost se vyplňuje v angličtině, bez diakritiky. Při vyplnění žádosti je třeba nahrát do systému fotografii cestujícího a sken datové stránky pasu. Součástí žádosti je platba vízového poplatku, který se hradí online výlučně debetní nebo kreditní platební kartou VISA nebo MASTERCARD. Nepodaří-li se třikrát platbu kartou uskutečnit, systém žádost zablokuje a je třeba ji celou zadat znovu.

Rozhodnutí obdrží žadatel e-mailem do 72 hodin. E-mail s informací o udělení elektronického víza je třeba vytisknout před odletem do Indie a předložit u odbavení na letišti a při pasové kontrole na letišti nebo v přístavu v Indii.

 

Více informací na: https://mzv.gov.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/indie/cestovani/visa.html

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč