Novotel Goa Dona Sylvia Obrázek0
Novotel Goa Dona Sylvia Obrázek1
Novotel Goa Dona Sylvia Obrázek2
Novotel Goa Dona Sylvia Obrázek3
Novotel Goa Dona Sylvia Obrázek4
Novotel Goa Dona Sylvia Obrázek5
Novotel Goa Dona Sylvia Obrázek6
Novotel Goa Dona Sylvia Obrázek7
Novotel Goa Dona Sylvia Obrázek8
Novotel Goa Dona Sylvia Obrázek9
Novotel Goa Dona Sylvia Obrázek10
Novotel Goa Dona Sylvia Obrázek11
Novotel Goa Dona Sylvia Obrázek12
Novotel Goa Dona Sylvia Obrázek13
Novotel Goa Dona Sylvia Obrázek14
Novotel Goa Dona Sylvia Obrázek15
Novotel Goa Dona Sylvia Obrázek16
Novotel Goa Dona Sylvia Obrázek17

Novotel Goa Dona Sylvia

Indie - Goa - Cavelossim
Pobytový
Wellness
Tenisový kurt
Blízko letiště, krátký transfer
Wi-Fi
Fitness
Tichý, mimo město
Bazén se sladkou vodou
Pláž do 100 m
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tento elegantní a komfortní hotel je známý především díky své malebné poloze na jižním pobřeží Goa, na obrovském pozemku o rozloze více než 80 000 m2. Je obklopen krásnou tropickou zahradou. Do města Margao je to přibližně 15 km, na letiště přibližně 45 km.

.

Pláž

Hotel se nachází přímo na krásné písečné pláži Cavelossim (průchod přes hotelovou zahradu). Plážový servis není k dispozici. Lehátka a slunečníky poskytují místní plážové bary - za příplatek.

.

K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, směnárna, 3 restaurace: hlavní restaurace Racek, Mama Mia s občerstvením a grilovanými pokrmy a Kebabs 'n' Kurries s indickými specialitami, 3 bary včetně jednoho u bazénu. Bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a osušky k dispozici - zdarma. Za příplatek: obchod se suvenýry, lázeňské centrum, vodní sporty na pláži.

Internet

V lobby a u bazénu je k dispozici placené Wi-Fi připojení k internetu (cca 1,5 USD/hodina).

.

Catering

All Inclusive: snídaně (07:30-10:30), oběd (12:30-14:30), večeře (19:30-22:30) podávané formou bufetu v hlavní restauraci, občerstvení ve snack baru (11:00-19:00), káva, čaj (11:00-23:00). Studené a teplé nápoje (11:00-23:00) a místní nealkoholické a alkoholické nápoje v baru u bazénu (11:00-18:00). A'la carte restaurace: Mamma Mia a Kebabs 'n' Kurries jsou k dispozici za příplatek, po předchozí rezervaci míst.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhá rozsáhlý denní i večerní animační program. Během dne se hrají hry v bazénu, vodní pólo, stolní tenis, badminton. Večer představení místních umělců, živá hudba. Dále: posilovna, sauna, vířivka. Za příplatek: lázeňské centrum, lekce jógy.

.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Elegantní hotel, který doporučujeme zejména klientům, kteří ocení aktivní dovolenou a kontakt s krásnou přírodou. Je to jeden z mála hotelů v Goa, který se nachází přímo na krásné pláži. Hotel se těší velmi dobré pověsti mezi zákazníky.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: charterový let Varšava - Goa - Varšava nebo Katovice - Goa - Katovice s technickým mezipřistáním na jednom z letišť v Perském zálivu, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) ve vybraném hotelu na Goa, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu ubytování, služby polského průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Indie, místní výlety, obvyklé spropitné, další jídla a nápoje a další osobní výdaje.

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Upozornění: Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 („staré“ 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu „nové“ bankovky 500 rupií a 2000 rupií.
Pokud klienti berou s sebou americké dolary, je třeba pamatovat, že v Indii nejsou přijímány bankovky vydané před rokem 1996 a/nebo zničené, roztrhané, ohnuté, ušpiněné apod. 


Upozornění! V Indii nejsou akceptovány USD bankovky vydané před rokem 2006 a/nebo poškozené, roztrhané atd.


Ve dnech 24. - 27.1. mohou být některé z atrakcí v Indii uzavřeny z důvodu státního svátku Dne republiky.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

INDIE - základní informace

 

Odlety z: Varšavy nebo Katovic


Měna
1 indická rupie (INR) = 100 paisů. Aktuální kurz: 1 USD = 82 INR
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 ("staré" 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu "nové" bankovky 500 rupií a 2000 rupií.


Čas
Posun oproti ČR + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii oficiální letní čas není.


Elektřina
Elektrické napětí je 220 V/50 Hz, anglicko-indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.


Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.


Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou největší zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblastl může být chladná. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.


Orientační ceny
1 l vody cca 15-30 INR; 0,5 l Coca-Coly cca 40 INR;  0,6 l piva cca 60-150 INR.

Víza - informace pro prodejce

Všichni občané ČR (kromě držitelů diplomatických pasů ČR) potřebují ke vstupu do Indie, k tranzitu a k vycestování z Indie platné indické vízum. Indické vízum lze získat buď v klasické formě vízového štítku vylepovaného do cestovního dokladu příslušným zastupitelským úřadem Indie nebo za určitých podmínek formou elektronického víza (tzv. e-VISA)  obdrženého emailem. Vízum si musí občan ČR obstarat ještě před odjezdem do Indie, obdržet jej až při příjezdu na hraničním přechodu není možné.

 

A) Indické elektronické turistické vízum e-VISA

Touto cestou lze žádat o  vízum za účelem turistiky, obchodu, účasti na konferenci nebo pro zdravotní cestu do Indie. Žádost o elektronické  vízum se vyplňuje prostřednictvím webové stránky https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html

Žádost se vyplňuje v angličtině, bez diakritiky. Při vyplnění žádosti je třeba nahrát do systému fotografii cestujícího a sken datové stránky pasu. Součástí žádosti je platba vízového poplatku, který se hradí online výlučně debetní nebo kreditní platební kartou VISA nebo MASTERCARD. Nepodaří-li se třikrát platbu kartou uskutečnit, systém žádost zablokuje a je třeba ji celou zadat znovu.

Rozhodnutí obdrží žadatel e-mailem do 72 hodin. E-mail s informací o udělení elektronického víza je třeba vytisknout před odletem do Indie a předložit u odbavení na letišti a při pasové kontrole na letišti nebo v přístavu v Indii.

 

Více informací na: https://mzv.gov.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/indie/cestovani/visa.html

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč