Coconut Grove Beach Resort Obrázek0
Coconut Grove Beach Resort Obrázek1
Coconut Grove Beach Resort Obrázek2
Coconut Grove Beach Resort Obrázek3
Coconut Grove Beach Resort Obrázek4

Coconut Grove Beach Resort

Indie - Goa
Pobytový
Wi-Fi
Pláž do 100 m
Novinka
Bazén
Wellness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na první pobřežní linii na jižním pobřeží Goa, obklopen udržovanými zahradami. Přibližně 1,5 km od centra turistického městečka Betalbatim plného místní zábavy, obchodů, restaurací a barů. Přibližně 29 km od letiště Dabolim.

Pláž

Přibližně 100 m od písečné pláže v Betalbatimu se soukromou promenádou. Plážový servis je k dispozici za příplatek u externích společností.

K dispozici pro hosty

Recepce 24h, prostorná vstupní hala, parkoviště, restaurace a'la carte s mezinárodní kuchyní (za příplatek, nutná rezervace předem), restaurace Palmveira, bar Bat Club (19:00-24:00). Dále venkovní bazén se sladkou vodou. Za příplatek: půjčovna aut.

Internet

Wi-Fi zdarma v areálu hotelu i na pokojích.

Catering

BB: snídaně formou bufetu (08:00-10:00). Za příplatek možnost polopenze nebo plné penze - navíc oběd (12:00-15:30), večeře (19:00-22:30). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v baru Bat Club během otevírací doby.

Sportovní a animační program

V hotelu neprobíhá animační program. V hotelu se nachází SPA&Wellness centrum. Za příplatek procedury v lázeňském centru, vodní sporty na pláži Colva nabízené externími společnostmi.

.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel vyniká především svou skvělou polohou, nachází se v první linii pobřeží, přímo u pláže, obklopen zelení. Komorní resort, ideální pro ty, kteří si chtějí odpočinout v pohodlí.

 

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

INDIE - základní informace

 

Odlety z: Varšavy nebo Katovic


Měna
1 indická rupie (INR) = 100 paisů. Aktuální kurz: 1 USD = 82 INR
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 ("staré" 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu "nové" bankovky 500 rupií a 2000 rupií.


Čas
Posun oproti ČR + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii oficiální letní čas není.


Elektřina
Elektrické napětí je 220 V/50 Hz, anglicko-indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.


Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.


Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou největší zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblastl může být chladná. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.


Orientační ceny
1 l vody cca 15-30 INR; 0,5 l Coca-Coly cca 40 INR;  0,6 l piva cca 60-150 INR.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč