Heritage Village Club Obrázek0
Heritage Village Club Obrázek1
Heritage Village Club Obrázek2
Heritage Village Club Obrázek3
Heritage Village Club Obrázek4
Heritage Village Club Obrázek5
Heritage Village Club Obrázek6
Heritage Village Club Obrázek7
Heritage Village Club Obrázek8
Heritage Village Club Obrázek9
Heritage Village Club Obrázek10
Heritage Village Club Obrázek11
Heritage Village Club Obrázek12
Heritage Village Club Obrázek13
Heritage Village Club Obrázek14
Heritage Village Club Obrázek15
Heritage Village Club Obrázek16
Heritage Village Club Obrázek17
Heritage Village Club Obrázek18
Heritage Village Club Obrázek19
Heritage Village Club Obrázek20
Heritage Village Club Obrázek21
Heritage Village Club Obrázek22
Heritage Village Club Obrázek23
Heritage Village Club Obrázek24
Heritage Village Club Obrázek25
Heritage Village Club Obrázek26
Heritage Village Club Obrázek27

Heritage Village Club

Indie - Goa - Cansaulim
Pobytový
Wi-Fi
Tenisový kurt
Rodinný
Blízko letiště, krátký transfer
Tichý, mimo město
Mezinárodní animace
Bazén se sladkou vodou
Novinka
Wellness
V/blízko centra

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na jižním pobřeží Goa, asi 1 km od malé vesnice Cansaulim se skromným výběrem restaurací a obchodů, asi 13 km od letiště. Hotel se nachází v malém, ale pěkně udržovaném zeleném areálu.

Pláž

Hotel se nachází přibližně 1,5 km od centra města. 350 m od krásné, široké, písečné pláže Arossim. Hotelový plážový servis není k dispozici. Lehátka a slunečníky poskytují místní bary za příplatek.

K dispozici pro hosty

Recepce, směnárna, vstupní hala, udržovaná zahrada, hlavní restaurace Chutney a a la carte restaurace Mango Terrace s typickými místními specialitami (za příplatek), 4 bary: Casa Rosa - středomořský koktejlový bar, Forrest - grill bar, snack bar u bazénu a Swim-up bar. Dále: bazén nepravidelného tvaru, osušky, lehátka a slunečníky u bazénu k dispozici zdarma. Pro děti: brouzdaliště, dětské hřiště a herna. Za poplatek: herna, obchod se suvenýry, klenotnictví, kadeřnictví, lékař.

.

Internet

V areálu hotelu a na pokojích je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek přibližně 4 USD/hodina).

.

Catering

All Inclusive: snídaně (07:30-10:30), oběd (12:30-15:00), večeře (19:30-22:30) podávané formou bufetu v restauraci Chutney. Občerstvení během dne (11:00-12:00 a 16:00-17:30), místní nealkoholické a alkoholické nápoje (11:00-23:00). A'la carte restaurace: Mango Terrace podávající indickou kuchyni a Forrest podávající grilovaná jídla jsou k dispozici za poplatek, nutná předchozí rezervace.

Sportovní a animační program

Hotel pořádá atraktivní animační program během dne i ve večerních hodinách. Zábava u bazénu: vodní aerobik, lekce jógy a meditace, plážový volejbal, tenis na trávě (nutná rezervace kurtu, pronájem vybavení cca 4 USD navíc), stolní tenis, stolní hry, večerní show, karaoke, živá hudba. Za příplatek: centrum vodních sportů u pláže a možnost zapůjčení jízdních kol - nutná rezervace na recepci.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Nízká zástavba a krásná zahrada vytvářejí nádhernou atmosféru prázdninové vesnice. Hotel má mezi hosty skvělé hodnocení a díky množství zajímavých animací se zde nelze nudit. Vřele doporučujeme !!!

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: charterový let Varšava - Goa - Varšava nebo Katovice - Goa - Katovice s technickým mezipřistáním na jednom z letišť v Perském zálivu, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) ve vybraném hotelu na Goa, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu ubytování, služby polského průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Indie, místní výlety, obvyklé spropitné, další jídla a nápoje a další osobní výdaje.

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Upozornění: Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 („staré“ 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu „nové“ bankovky 500 rupií a 2000 rupií.
Pokud klienti berou s sebou americké dolary, je třeba pamatovat, že v Indii nejsou přijímány bankovky vydané před rokem 1996 a/nebo zničené, roztrhané, ohnuté, ušpiněné apod. 


Upozornění! V Indii nejsou akceptovány USD bankovky vydané před rokem 2006 a/nebo poškozené, roztrhané atd.


Ve dnech 24. - 27.1. mohou být některé z atrakcí v Indii uzavřeny z důvodu státního svátku Dne republiky.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

INDIE - základní informace

 

Odlety z: Varšavy nebo Katovic


Měna
1 indická rupie (INR) = 100 paisů. Aktuální kurz: 1 USD = 82 INR
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 ("staré" 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu "nové" bankovky 500 rupií a 2000 rupií.


Čas
Posun oproti ČR + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii oficiální letní čas není.


Elektřina
Elektrické napětí je 220 V/50 Hz, anglicko-indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.


Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.


Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou největší zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblastl může být chladná. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.


Orientační ceny
1 l vody cca 15-30 INR; 0,5 l Coca-Coly cca 40 INR;  0,6 l piva cca 60-150 INR.

Víza - informace pro prodejce

Všichni občané ČR (kromě držitelů diplomatických pasů ČR) potřebují ke vstupu do Indie, k tranzitu a k vycestování z Indie platné indické vízum. Indické vízum lze získat buď v klasické formě vízového štítku vylepovaného do cestovního dokladu příslušným zastupitelským úřadem Indie nebo za určitých podmínek formou elektronického víza (tzv. e-VISA)  obdrženého emailem. Vízum si musí občan ČR obstarat ještě před odjezdem do Indie, obdržet jej až při příjezdu na hraničním přechodu není možné.

 

A) Indické elektronické turistické vízum e-VISA

Touto cestou lze žádat o  vízum za účelem turistiky, obchodu, účasti na konferenci nebo pro zdravotní cestu do Indie. Žádost o elektronické  vízum se vyplňuje prostřednictvím webové stránky https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html

Žádost se vyplňuje v angličtině, bez diakritiky. Při vyplnění žádosti je třeba nahrát do systému fotografii cestujícího a sken datové stránky pasu. Součástí žádosti je platba vízového poplatku, který se hradí online výlučně debetní nebo kreditní platební kartou VISA nebo MASTERCARD. Nepodaří-li se třikrát platbu kartou uskutečnit, systém žádost zablokuje a je třeba ji celou zadat znovu.

Rozhodnutí obdrží žadatel e-mailem do 72 hodin. E-mail s informací o udělení elektronického víza je třeba vytisknout před odletem do Indie a předložit u odbavení na letišti a při pasové kontrole na letišti nebo v přístavu v Indii.

 

Více informací na: https://mzv.gov.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/indie/cestovani/visa.html

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč