ITC Grand Goa Resort & SPA Obrázek0
ITC Grand Goa Resort & SPA Obrázek1
ITC Grand Goa Resort & SPA Obrázek2
ITC Grand Goa Resort & SPA Obrázek3
ITC Grand Goa Resort & SPA Obrázek4
ITC Grand Goa Resort & SPA Obrázek5
ITC Grand Goa Resort & SPA Obrázek6
ITC Grand Goa Resort & SPA Obrázek7
ITC Grand Goa Resort & SPA Obrázek8
ITC Grand Goa Resort & SPA Obrázek9
ITC Grand Goa Resort & SPA Obrázek10
ITC Grand Goa Resort & SPA Obrázek11
ITC Grand Goa Resort & SPA Obrázek12
ITC Grand Goa Resort & SPA Obrázek13
ITC Grand Goa Resort & SPA Obrázek14
ITC Grand Goa Resort & SPA Obrázek15
ITC Grand Goa Resort & SPA Obrázek16

ITC Grand Goa Resort & SPA

Indie - Goa
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Tichý, mimo město
Wi-Fi
Fitness
Blízko letiště, krátký transfer
Wellness
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Pětihvězdičkový hotel vyšší kategorie se nachází na malebném jižním pobřeží Goa. Hotel je inspirován indoevropsko-portugalským stylem, kombinuje klasickou eleganci s osobitým regionálním šarmem a nachází se v krásné tropické zahradě uprostřed vysokých kokosových palem a šumících lagun. Do centra Majordy se skromným výběrem obchodů a barů jsou to cca 4 km. Na letiště cca 17 km.

.

Pláž

Hotel se nachází na soukromé široké písečné pláži Arossim (procházející hotelovou zahradou) s pozvolným sestupem do moře. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Recepce 24h, prostorná vstupní hala, směnárna, 5 restaurací: hlavní Pavilion s indickou a mezinárodní kuchyní, restaurace Kebabs & Kurries s místními indickými specialitami, Tempero specializující se na goanskou kuchyni, Royal Afghan nabízející občerstvení a grilované pokrmy, Ottimo s italskou kuchyní, bar u bazénu s úchvatným panoramatickým výhledem na moře. Hotel má rozsáhlý bazén nepravidelného tvaru a brouzdaliště pro děti, které obklopuje sluneční terasa. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu jsou k dispozici zdarma.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně se podává v hlavní restauraci formou bohatého bufetu. Za příplatek: možnost polopenze - večeře navíc nebo možnost plné penze - obědy a večeře navíc podávané v hlavní restauraci formou bufetu (místní goanská a mezinárodní jídla). Za příplatek další restaurace a jídla a'la carte v hlavní restauraci.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhá jemný animační program - živá hudba v prostoru restaurace (nejméně jednou týdně). Za příplatek: lekce jógy, posilovna, fitness centrum a vodní sporty na pláži. Miniklub a dětské hřiště pro nejmenší. Kromě toho je v dobře vybaveném lázeňském centru za příplatek k dispozici široká nabídka masáží a ajurvédských procedur a wellness procedur.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Exkluzivní hotel s moderními interiéry, pozoruhodnou kuchyní a vynikajícími službami, který ocení i ti nejnáročnější hosté. Jeho poloha v klidné oblasti, přímo na krásné písečné pláži a v blízkosti místních atrakcí Goa z něj navíc učiní ideální místo pro rajskou dovolenou s rodinou nebo přáteli.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: charterový let Varšava - Goa - Varšava nebo Katovice - Goa - Katovice s technickým mezipřistáním na jednom z letišť v Perském zálivu, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) ve vybraném hotelu na Goa, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu ubytování, služby polského průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Indie, místní výlety, obvyklé spropitné, další jídla a nápoje a další osobní výdaje.

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Upozornění: Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 („staré“ 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu „nové“ bankovky 500 rupií a 2000 rupií.
Pokud klienti berou s sebou americké dolary, je třeba pamatovat, že v Indii nejsou přijímány bankovky vydané před rokem 1996 a/nebo zničené, roztrhané, ohnuté, ušpiněné apod. 


Upozornění! V Indii nejsou akceptovány USD bankovky vydané před rokem 2006 a/nebo poškozené, roztrhané atd.


Ve dnech 24. - 27.1. mohou být některé z atrakcí v Indii uzavřeny z důvodu státního svátku Dne republiky.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

INDIE - základní informace

 

Odlety z: Varšavy nebo Katovic


Měna
1 indická rupie (INR) = 100 paisů. Aktuální kurz: 1 USD = 82 INR
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 ("staré" 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu "nové" bankovky 500 rupií a 2000 rupií.


Čas
Posun oproti ČR + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii oficiální letní čas není.


Elektřina
Elektrické napětí je 220 V/50 Hz, anglicko-indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.


Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.


Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou největší zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblastl může být chladná. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.


Orientační ceny
1 l vody cca 15-30 INR; 0,5 l Coca-Coly cca 40 INR;  0,6 l piva cca 60-150 INR.

Víza - informace pro prodejce

Všichni občané ČR (kromě držitelů diplomatických pasů ČR) potřebují ke vstupu do Indie, k tranzitu a k vycestování z Indie platné indické vízum. Indické vízum lze získat buď v klasické formě vízového štítku vylepovaného do cestovního dokladu příslušným zastupitelským úřadem Indie nebo za určitých podmínek formou elektronického víza (tzv. e-VISA)  obdrženého emailem. Vízum si musí občan ČR obstarat ještě před odjezdem do Indie, obdržet jej až při příjezdu na hraničním přechodu není možné.

 

A) Indické elektronické turistické vízum e-VISA

Touto cestou lze žádat o  vízum za účelem turistiky, obchodu, účasti na konferenci nebo pro zdravotní cestu do Indie. Žádost o elektronické  vízum se vyplňuje prostřednictvím webové stránky https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html

Žádost se vyplňuje v angličtině, bez diakritiky. Při vyplnění žádosti je třeba nahrát do systému fotografii cestujícího a sken datové stránky pasu. Součástí žádosti je platba vízového poplatku, který se hradí online výlučně debetní nebo kreditní platební kartou VISA nebo MASTERCARD. Nepodaří-li se třikrát platbu kartou uskutečnit, systém žádost zablokuje a je třeba ji celou zadat znovu.

Rozhodnutí obdrží žadatel e-mailem do 72 hodin. E-mail s informací o udělení elektronického víza je třeba vytisknout před odletem do Indie a předložit u odbavení na letišti a při pasové kontrole na letišti nebo v přístavu v Indii.

 

Více informací na: https://mzv.gov.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/indie/cestovani/visa.html

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč