Kenilworth & SPA Obrázek0
Kenilworth & SPA Obrázek1
Kenilworth & SPA Obrázek2
Kenilworth & SPA Obrázek3
Kenilworth & SPA Obrázek4
Kenilworth & SPA Obrázek5
Kenilworth & SPA Obrázek6
Kenilworth & SPA Obrázek7
Kenilworth & SPA Obrázek8
Kenilworth & SPA Obrázek9
Kenilworth & SPA Obrázek10
Kenilworth & SPA Obrázek11
Kenilworth & SPA Obrázek12
Kenilworth & SPA Obrázek13

Kenilworth & SPA

Indie - Goa - Salcete
Pobytový
Tenisový kurt
Wellness
Wi-Fi
Fitness
Exkluzivní, 5*
Blízko letiště, krátký transfer
Novinka
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Elegantní a exkluzivní hotel se nachází v klidné vesnici Salcete na jižním pobřeží Goa, asi 15 km od letiště a asi 6 km od malé vesnice Majorda se skromným výběrem obchodů a barů. Hotel stojí na rozlehlém zeleném pozemku uprostřed krásné tropické vegetace.

Pláž

Hotel se nachází přímo na krásné písečné pláži Utorda. Plážový servis není k dispozici. Lehátka a slunečníky poskytují místní plážové bary - za příplatek.

.

K dispozici pro hosty

Recepce, směnárna, prostorná a elegantní vstupní hala, 4 restaurace: hlavní Resort's Coffee Shop - podávající mezinárodní kuchyni, Mallika - indická kuchyně, Portofino - italská kuchyně, Sea Hawk - plážová restaurace podávající goanské a portugalské pokrmy a mořské plody, Aquarius snack bar u bazénu podávající občerstvení a asijské speciality. Lobby bar a bar u bazénu. Dále velký bazén nepravidelného tvaru, vířivka, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Pro děti: bazén, mini skluzavka, dětské hřiště. Za poplatek: obchody, lékař, salon krásy, masáže a procedury v dobře vybaveném lázeňském centru.

.

Internet

V hotelové hale a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně (07:00-10:30), za příplatek možnost večeře (19:30-22:30) podávané formou bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek možnost All Inlcusive: snídaně, oběd (12:30-15:00), večeře (19:30-22:30). Místní nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (11:00-20:00). Další restaurace a bary za poplatek.

Sportovní a animační program

Hotel poskytuje měkké animace: posilovna, basketbal (osvětlení za poplatek cca 12 USD/hodina). Další poplatky: výuka výroby umělých květin, malování na sklo, plátno a keramiku (platí se od 2,5 do 5 USD/0,5 h), tenis (cca 10 USD/hod, osvětlení cca 16 USD/hod), kulečník (cca 5 USD/hod), půjčovna kol (cca 2,5 USD/kolo/hod), play station (cca 4 USD/hod).

.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Exkluzivní hotel pro náročné klienty s příjemnou komorní atmosférou. Doporučujeme zejména těm, kteří ocení klidnou dovolenou. Další předností je dobrá a rozmanitá kuchyně a vysoký standard hotelu.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: charterový let Varšava - Goa - Varšava nebo Katovice - Goa - Katovice s technickým mezipřistáním na jednom z letišť v Perském zálivu, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) ve vybraném hotelu na Goa, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu ubytování, služby polského průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Indie, místní výlety, obvyklé spropitné, další jídla a nápoje a další osobní výdaje.

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Upozornění: Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 („staré“ 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu „nové“ bankovky 500 rupií a 2000 rupií.
Pokud klienti berou s sebou americké dolary, je třeba pamatovat, že v Indii nejsou přijímány bankovky vydané před rokem 1996 a/nebo zničené, roztrhané, ohnuté, ušpiněné apod. 


Upozornění! V Indii nejsou akceptovány USD bankovky vydané před rokem 2006 a/nebo poškozené, roztrhané atd.


Ve dnech 24. - 27.1. mohou být některé z atrakcí v Indii uzavřeny z důvodu státního svátku Dne republiky.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

INDIE - základní informace

 

Odlety z: Varšavy nebo Katovic


Měna
1 indická rupie (INR) = 100 paisů. Aktuální kurz: 1 USD = 82 INR
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 ("staré" 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu "nové" bankovky 500 rupií a 2000 rupií.


Čas
Posun oproti ČR + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii oficiální letní čas není.


Elektřina
Elektrické napětí je 220 V/50 Hz, anglicko-indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.


Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.


Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou největší zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblastl může být chladná. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.


Orientační ceny
1 l vody cca 15-30 INR; 0,5 l Coca-Coly cca 40 INR;  0,6 l piva cca 60-150 INR.

Víza - informace pro prodejce

Všichni občané ČR (kromě držitelů diplomatických pasů ČR) potřebují ke vstupu do Indie, k tranzitu a k vycestování z Indie platné indické vízum. Indické vízum lze získat buď v klasické formě vízového štítku vylepovaného do cestovního dokladu příslušným zastupitelským úřadem Indie nebo za určitých podmínek formou elektronického víza (tzv. e-VISA)  obdrženého emailem. Vízum si musí občan ČR obstarat ještě před odjezdem do Indie, obdržet jej až při příjezdu na hraničním přechodu není možné.

 

A) Indické elektronické turistické vízum e-VISA

Touto cestou lze žádat o  vízum za účelem turistiky, obchodu, účasti na konferenci nebo pro zdravotní cestu do Indie. Žádost o elektronické  vízum se vyplňuje prostřednictvím webové stránky https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html

Žádost se vyplňuje v angličtině, bez diakritiky. Při vyplnění žádosti je třeba nahrát do systému fotografii cestujícího a sken datové stránky pasu. Součástí žádosti je platba vízového poplatku, který se hradí online výlučně debetní nebo kreditní platební kartou VISA nebo MASTERCARD. Nepodaří-li se třikrát platbu kartou uskutečnit, systém žádost zablokuje a je třeba ji celou zadat znovu.

Rozhodnutí obdrží žadatel e-mailem do 72 hodin. E-mail s informací o udělení elektronického víza je třeba vytisknout před odletem do Indie a předložit u odbavení na letišti a při pasové kontrole na letišti nebo v přístavu v Indii.

 

Více informací na: https://mzv.gov.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/indie/cestovani/visa.html

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč