Kyriad Prestige Calangute Obrázek0
Kyriad Prestige Calangute Obrázek1
Kyriad Prestige Calangute Obrázek2
Kyriad Prestige Calangute Obrázek3
Kyriad Prestige Calangute Obrázek4
Kyriad Prestige Calangute Obrázek5
Kyriad Prestige Calangute Obrázek6
Kyriad Prestige Calangute Obrázek7
Kyriad Prestige Calangute Obrázek8
Kyriad Prestige Calangute Obrázek9
Kyriad Prestige Calangute Obrázek10
Kyriad Prestige Calangute Obrázek11
Kyriad Prestige Calangute Obrázek12
Kyriad Prestige Calangute Obrázek13
Kyriad Prestige Calangute Obrázek14
Kyriad Prestige Calangute Obrázek15
Kyriad Prestige Calangute Obrázek16
Kyriad Prestige Calangute Obrázek17
Kyriad Prestige Calangute Obrázek18
Kyriad Prestige Calangute Obrázek19
Kyriad Prestige Calangute Obrázek20
Kyriad Prestige Calangute Obrázek21
Kyriad Prestige Calangute Obrázek22
Kyriad Prestige Calangute Obrázek23
Kyriad Prestige Calangute Obrázek24
Kyriad Prestige Calangute Obrázek25
Kyriad Prestige Calangute Obrázek26
Kyriad Prestige Calangute Obrázek27

Kyriad Prestige Calangute

Indie - Goa - Candolim
Pobytový
Novinka
Bazén se sladkou vodou
Wi-Fi
Fitness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v severní části Goa, na hlavní silnici ve městě Candolim s mnoha restauracemi, bary a obchody. Přibližně 38 km od letiště Dabolim.

Pláž

Přibližně 600 m od písečné pláže Candolim. Přístup na pláž přes veřejnou komunikaci. Plážový servis k dispozici za příplatek.

.

K dispozici pro hosty

Recepce 24h, směnárna, parkoviště, internetová kavárna, business centrum, restaurace Tangelo, bar High Ground (07:30-22:30). Dále venkovní bazén se sladkou vodou, brouzdaliště pro děti. Za příplatek: prádelna, lékař, fotograf, půjčovna aut.

Internet

Bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách a pokojích.

Catering

BB: snídaně (07:30-10:30). Za příplatek možnost polopenze nebo All Inclusive - navíc oběd (13:00-15:00), večeře (19:30-22:30), noční svačina (23:00-02:00), všechna jídla jsou podávána formou bufetu v hotelové restauraci Tangelo. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v baru High Ground během otevírací doby.

Sportovní a animační program

Hotel neprovozuje animační program. Hostům je k dispozici tělocvična, fitness centrum, kulečník. Za příplatek: možnost provozování vodních sportů na pláži nabízených externími společnostmi, např. potápění, kajaky, windsurfing, skydiving, šlapadla.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel se nachází v jednom z nejoblíbenějších letovisek Goa, kde najdete promenádu a široký výběr místních restaurací a barů. Rozsáhlá nabídka atrakcí v okolí je zárukou vydařené dovolené.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: charterový let Varšava - Goa - Varšava nebo Katovice - Goa - Katovice s technickým mezipřistáním na jednom z letišť v Perském zálivu, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) ve vybraném hotelu na Goa, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu ubytování, služby polského průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Indie, místní výlety, obvyklé spropitné, další jídla a nápoje a další osobní výdaje.

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Upozornění: Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 („staré“ 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu „nové“ bankovky 500 rupií a 2000 rupií.
Pokud klienti berou s sebou americké dolary, je třeba pamatovat, že v Indii nejsou přijímány bankovky vydané před rokem 1996 a/nebo zničené, roztrhané, ohnuté, ušpiněné apod. 


Upozornění! V Indii nejsou akceptovány USD bankovky vydané před rokem 2006 a/nebo poškozené, roztrhané atd.


Ve dnech 24. - 27.1. mohou být některé z atrakcí v Indii uzavřeny z důvodu státního svátku Dne republiky.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

INDIE - základní informace

 

Odlety z: Varšavy nebo Katovic


Měna
1 indická rupie (INR) = 100 paisů. Aktuální kurz: 1 USD = 82 INR
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 ("staré" 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu "nové" bankovky 500 rupií a 2000 rupií.


Čas
Posun oproti ČR + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii oficiální letní čas není.


Elektřina
Elektrické napětí je 220 V/50 Hz, anglicko-indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.


Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.


Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou největší zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblastl může být chladná. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.


Orientační ceny
1 l vody cca 15-30 INR; 0,5 l Coca-Coly cca 40 INR;  0,6 l piva cca 60-150 INR.

Víza - informace pro prodejce

Všichni občané ČR (kromě držitelů diplomatických pasů ČR) potřebují ke vstupu do Indie, k tranzitu a k vycestování z Indie platné indické vízum. Indické vízum lze získat buď v klasické formě vízového štítku vylepovaného do cestovního dokladu příslušným zastupitelským úřadem Indie nebo za určitých podmínek formou elektronického víza (tzv. e-VISA)  obdrženého emailem. Vízum si musí občan ČR obstarat ještě před odjezdem do Indie, obdržet jej až při příjezdu na hraničním přechodu není možné.

 

A) Indické elektronické turistické vízum e-VISA

Touto cestou lze žádat o  vízum za účelem turistiky, obchodu, účasti na konferenci nebo pro zdravotní cestu do Indie. Žádost o elektronické  vízum se vyplňuje prostřednictvím webové stránky https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html

Žádost se vyplňuje v angličtině, bez diakritiky. Při vyplnění žádosti je třeba nahrát do systému fotografii cestujícího a sken datové stránky pasu. Součástí žádosti je platba vízového poplatku, který se hradí online výlučně debetní nebo kreditní platební kartou VISA nebo MASTERCARD. Nepodaří-li se třikrát platbu kartou uskutečnit, systém žádost zablokuje a je třeba ji celou zadat znovu.

Rozhodnutí obdrží žadatel e-mailem do 72 hodin. E-mail s informací o udělení elektronického víza je třeba vytisknout před odletem do Indie a předložit u odbavení na letišti a při pasové kontrole na letišti nebo v přístavu v Indii.

 

Více informací na: https://mzv.gov.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/indie/cestovani/visa.html

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč