Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek0
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek1
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek2
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek3
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek4
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek5
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek6
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek7
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek8
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek9
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek10
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek11
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek12
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek13
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek14
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek15
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek16
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek17
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek18
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek19
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek20
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek21
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek22
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek23
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek24
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek25
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek26
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek27
Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach Obrázek28

Radisson Blu Resort Goa Cavelossim Beach

Indie
Pobytový
Bazén
Wellness
V/blízko centra
Wi-Fi
Novinka
Fitness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Elegantní hotel vysoké třídy, který se skládá z hlavní budovy a 20 jednopatrových vil v rozlehlé upravené zahradě, se nachází na jižním pobřeží Goa v Cavelossimu. V blízkosti hotelu se nachází řada místních restaurací a barů a obchodů. Do města Margao cca 15 km. Na letiště cca 45 km.

.

Pláž

Nemovitost se nachází přibližně. 500 m od široké písečné pláže Cavelossim, na kterou několikrát denně jezdí zdarma hotelový autobus (na vyžádání). Plážový servis není k dispozici. Lehátka a slunečníky poskytují místní plážové bary - za příplatek.

.

K dispozici pro hosty

Recepce 24h, výtah (v hlavní budově), prostorná vstupní hala, 3 restaurace: hlavní restaurace Upper Deck s evropskou a indickou kuchyní a dvě restaurace a'la carte: Lucio s goanskými a portugalskými specialitami, restaurace Greco s řeckou kuchyní a bar u bazénu. Hotel má velký bazén nepravidelného tvaru s odděleným dětským brouzdalištěm. Lehátka a slunečníky i osušky u bazénu jsou k dispozici zdarma. Kromě toho je k dispozici parkoviště a za příplatek: obchod se suvenýry, prádelna a služba hlídání dětí.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně (7:30-10:30) se podává v hlavní restauraci formou bohatého bufetu. Za příplatek možnost polopenze - extra večeře (19:30-22:30) nebo možnost plné penze - extra oběd (12:30-15:00) a večeře podávané formou bufetu - místní a mezinárodní kuchyně.

Sportovní a animační program

V hotelu neprobíhá animační program. Pro děti je k dispozici miniklub (07:30-19:30). Dále: sauna, vířivka, za příplatek: lázeňské centrum s širokou nabídkou masáží a ajurvédských procedur a posilovna.

.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Hotel patřící k jednomu z nejlepších a nejuznávanějších hotelových řetězců na světě. Vynikající kuchyně, elegantní a pohodlné pokoje a skvělé služby jsou přednostmi hotelu, které uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších hostů a umožní jim plně se oddat relaxaci. Navíc díky své poloze v klidné oblasti, nedaleko písečné pláže, nabízí ideální podmínky pro exotickou dovolenou s rodinou nebo ve dvou!"

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: charterový let Varšava - Goa - Varšava nebo Katovice - Goa - Katovice s technickým mezipřistáním na jednom z letišť v Perském zálivu, letištní taxy, ubytování (10 nebo 11 nocí) ve vybraném hotelu na Goa, transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu ubytování, služby polského průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: vízum do Indie, místní výlety, obvyklé spropitné, další jídla a nápoje a další osobní výdaje.

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Upozornění: Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 („staré“ 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu „nové“ bankovky 500 rupií a 2000 rupií.
Pokud klienti berou s sebou americké dolary, je třeba pamatovat, že v Indii nejsou přijímány bankovky vydané před rokem 1996 a/nebo zničené, roztrhané, ohnuté, ušpiněné apod. 


Upozornění! V Indii nejsou akceptovány USD bankovky vydané před rokem 2006 a/nebo poškozené, roztrhané atd.


Ve dnech 24. - 27.1. mohou být některé z atrakcí v Indii uzavřeny z důvodu státního svátku Dne republiky.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

INDIE - základní informace

 

Odlety z: Varšavy nebo Katovic


Měna
1 indická rupie (INR) = 100 paisů. Aktuální kurz: 1 USD = 82 INR
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 ("staré" 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu "nové" bankovky 500 rupií a 2000 rupií.


Čas
Posun oproti ČR + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii oficiální letní čas není.


Elektřina
Elektrické napětí je 220 V/50 Hz, anglicko-indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.


Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.


Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou největší zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblastl může být chladná. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.


Orientační ceny
1 l vody cca 15-30 INR; 0,5 l Coca-Coly cca 40 INR;  0,6 l piva cca 60-150 INR.

Víza - informace pro prodejce

Všichni občané ČR (kromě držitelů diplomatických pasů ČR) potřebují ke vstupu do Indie, k tranzitu a k vycestování z Indie platné indické vízum. Indické vízum lze získat buď v klasické formě vízového štítku vylepovaného do cestovního dokladu příslušným zastupitelským úřadem Indie nebo za určitých podmínek formou elektronického víza (tzv. e-VISA)  obdrženého emailem. Vízum si musí občan ČR obstarat ještě před odjezdem do Indie, obdržet jej až při příjezdu na hraničním přechodu není možné.

 

A) Indické elektronické turistické vízum e-VISA

Touto cestou lze žádat o  vízum za účelem turistiky, obchodu, účasti na konferenci nebo pro zdravotní cestu do Indie. Žádost o elektronické  vízum se vyplňuje prostřednictvím webové stránky https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html

Žádost se vyplňuje v angličtině, bez diakritiky. Při vyplnění žádosti je třeba nahrát do systému fotografii cestujícího a sken datové stránky pasu. Součástí žádosti je platba vízového poplatku, který se hradí online výlučně debetní nebo kreditní platební kartou VISA nebo MASTERCARD. Nepodaří-li se třikrát platbu kartou uskutečnit, systém žádost zablokuje a je třeba ji celou zadat znovu.

Rozhodnutí obdrží žadatel e-mailem do 72 hodin. E-mail s informací o udělení elektronického víza je třeba vytisknout před odletem do Indie a předložit u odbavení na letišti a při pasové kontrole na letišti nebo v přístavu v Indii.

 

Více informací na: https://mzv.gov.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/indie/cestovani/visa.html

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč