Radisson Resort Candolim Obrázek0
Radisson Resort Candolim Obrázek1
Radisson Resort Candolim Obrázek2
Radisson Resort Candolim Obrázek3
Radisson Resort Candolim Obrázek4
Radisson Resort Candolim Obrázek5
Radisson Resort Candolim Obrázek6
Radisson Resort Candolim Obrázek7
Radisson Resort Candolim Obrázek8
Radisson Resort Candolim Obrázek9
Radisson Resort Candolim Obrázek10
Radisson Resort Candolim Obrázek11

Radisson Resort Candolim

Indie - Goa - Candolim
Pobytový
Blízko letiště, krátký transfer
SPA
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou
Parkoviště zdarma
V/blízko centra
Fitness
Komorní, malý
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Elegantní butikový hotel se nachází na severním pobřeží Goa v turistickém městečku Candolim s množstvím obchodů, restaurací a barů. Hotel se nachází v pěší vzdálenosti od nejznámějších atrakcí této části Indie, mimo jiné: do pevnosti Aguada cca 4 km, do hlavního města Goa, Panaji cca 15 km, do Starého Goa cca 20 km. Na letiště cca 35 km.

.

Pláž

Nemovitost se nachází přibližně. 500 m od široké písečné pláže Candolim. Plážový servis není k dispozici. Lehátka a slunečníky poskytují místní plážové bary - za příplatek.

.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, prostorná vstupní hala, 2 restaurace: hlavní restaurace The Palms s mezinárodní a místní kuchyní a Red Mango (u bazénu) s goanskými specialitami a mořskými plody, bar v hlavní restauraci. Hosté hotelu mohou využívat venkovní bazén obklopený sluneční terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu a osušky jsou k dispozici zdarma. Za příplatek: obchod se suvenýry a šperky.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

All Inclusive: snídaně (07:30-11:00), obědy (12:30-14:30), večeře (19:30-22:30) podávané formou bohatého bufetu v hlavní hotelové restauraci a občerstvení, káva, čaj, místní nealkoholické a alkoholické nápoje v hlavním baru od 11:00-23:00. Stravování formou A'la carte v hlavní restauraci a restauraci Red Mango (po předchozí rezervaci míst) za příplatek.

.

Sportovní a animační program

Hotel nemá žádný animační program, ale jeho poloha v Candolimu, na jedné z nejznámějších pláží Goa a v blízkosti hlavních atrakcí severní části indického pobřeží, to bohatě vynahrazuje. Čas od času hotel pořádá tematické večery. Dále: stolní tenis, kulečník, posilovna. Za příplatek: lázeňské centrum s širokou nabídkou masáží a ajurvédských procedur.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Komorní hotel patřící k jednomu z nejlepších hotelových řetězců na světě, který se může pochlubit vynikajícími službami. Doporučujeme zejména náročným hostům, kteří ocení dovolenou v klidném prostředí, ale s možností ochutnat a dotknout se místní goanské kultury. Vynikající služby, pozoruhodná kuchyně, rajské pláže a turistické atrakce "na dosah ruky" jistě uspokojí i ty nejnáročnější chutě!

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

INDIE - základní informace

 

Odlety z: Varšavy nebo Katovic


Měna
1 indická rupie (INR) = 100 paisů. Aktuální kurz: 1 USD = 82 INR
Od 9.11.2016 přestaly být bankovky s nominální hodnotou 500 ("staré" 500 rupií) a 1000 rupií zákonným platidlem v Indii. Byly zavedeny do oběhu "nové" bankovky 500 rupií a 2000 rupií.


Čas
Posun oproti ČR + 4,5 hodiny v zimním čase a o + 3,5 hodiny v letním čase. V Indii oficiální letní čas není.


Elektřina
Elektrické napětí je 220 V/50 Hz, anglicko-indický standard. Ve většině hotelů jsou elektrické zástrčky stejné jako u nás, není třeba žádná redukce.


Očkování a zdraví
Není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B a tetanu. Malárie se vyskytuje místně a v určitém období. Měli byste pít balenou vodu a nekonzumovat nápoje s ledem.


Počasí, podnebí a oblečení
Indie je sedmou největší zemí na světě, pokud jde o rozlohu. Na tak obrovském území jsou velmi rozmanité typy podnebí. Pobřeží je horké a vlhké. Vnitrozemí kontinentální a suché. Severní oblastl může být chladná. Mohou být teplé tropické deště, proto doporučujeme vzít deštníky nebo pláštěnky. Do některých objektů je vstup možný pouze po vyzutí bot. Nevstupujte do chrámů s holými rameny a koleny, užitečné jsou šátky.


Orientační ceny
1 l vody cca 15-30 INR; 0,5 l Coca-Coly cca 40 INR;  0,6 l piva cca 60-150 INR.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč