Hotel Mec Obrázek0
Hotel Mec Obrázek1
Hotel Mec Obrázek2
Hotel Mec Obrázek3
Hotel Mec Obrázek4
Hotel Mec Obrázek5
Hotel Mec Obrázek6
Hotel Mec Obrázek7
Hotel Mec Obrázek8
Hotel Mec Obrázek9
Hotel Mec Obrázek10
Hotel Mec Obrázek11
Hotel Mec Obrázek12
Hotel Mec Obrázek13
Hotel Mec Obrázek14
Hotel Mec Obrázek15
Hotel Mec Obrázek16
Hotel Mec Obrázek17
Hotel Mec Obrázek18
Hotel Mec Obrázek19
Hotel Mec Obrázek20
Hotel Mec Obrázek21
Hotel Mec Obrázek22
Hotel Mec Obrázek23
Hotel Mec Obrázek24
Hotel Mec Obrázek25
Hotel Mec Obrázek26
Hotel Mec Obrázek27

Hotel Mec

Itálie - Kampánie - Paestum
Pobytový
Výhled na moře
Wi-Fi
Exkluzivní, 5*
Sladkovodní bazén
Prémiový hotel

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Velmi elegantní a luxusní hotel se nachází v klidné oblasti v malé vesničce Paestum, která sousedí s národním parkem Cilento. Přibližně. 2 km od známého archeologického naleziště Paestum, kde se nacházejí místní restaurace a kavárny. Do turistického města Salerno s širokou nabídkou atrakcí, četnými restauracemi, bary, kavárnami a obchody cca 40 km (k dispozici veřejná doprava), na letiště v Neapoli cca 60 km.

.

Pláž

Hotel se nachází cca 150 m od soukromé, široké písečné pláže s bezplatným plážovým servisem: lehátky a slunečníky. Osušky za příplatek.

.

K dispozici pro hosty

24Hodinová recepce, výtah, vstupní hala, hlavní restaurace s panoramatickým výhledem na moře, lobby bar, sluneční terasa, velký bazén se sladkou vodou a s lehátky a slunečníky zdarma. Osušky na plavání za příplatek. Dále: parkoviště, prádelna, konferenční místnost, půjčovna aut, lodí, skútrů a kol, služba hlídání dětí.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně formou bohatého bufetu a večeře servírovaná na stůl (výběr ze 4 menu). Nápoje jsou k dispozici za příplatek. Kromě toho je k dispozici výběr z jídel a'la carte místní, středomořské a mezinárodní kuchyně. V hotelové restauraci jsou k dispozici také speciální menu a dětské židličky.

Sportovní a animační program

V hotelu neprobíhá animační program. Prostřednictvím hotelové recepce je možné si za příplatek zapůjčit vodní vybavení, mimo jiné pro plachtění, windsurfing, kanoistiku.

.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Tento hotel se nachází v prostředí bujné středomořské vegetace, daleko od ruchu města, a nabízí profesionální služby pro náročné klienty. Blízkost hotelu k mnoha turistickým atrakcím Kampánie z něj činí luxusní volbu pro ty, kteří se chystají prozkoumat zákoutí této části Itálie na vlastní pěst.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, pojištění TU Europa varianta základní (pojištění odpovědnosti, léčebných výloh, zavazadel a asistenční služby).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytovou taxu (platí se přímo v hotelu).

Název zájezdu v polském jazyce: Kampania - wczasy

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow na vybraném letišti. Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu setkání s delegátem a transfer do hotelu.

Den 2 - 7 (nebo 14)
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a možnost využítí fakultativních výletů.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování se z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.

Upozornění k programu
V Itálii je nutné nosit roušky na veřejných prostranstvích, ve všech dopravních prostředcích a je zde 2metrová sociální vzdálenost. V dopravních prostředcích platí 50% obsazenost.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KAMPÁNIE - obecné informace

Měna

EUR-Euro. Můžete platit kreditními kartami a využívat bankomatů. V turistických oblastech se nachází bankovní úřady a bankomaty.

Spropitné
Je běžným zvykem nechávat drobný obnos ve formě spropitného. Zejména se to týká řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je připočítáno k účtu jako tzv. coperto.

Pronájem automobilu
Klienti, kteří si chtějí pronajmout auto, musí mít s sebou konvexní kreditní kartu.

Víza
Čeští státní příslušníci mohou cestovat do Itálie i na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 l - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii se používají jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se používají zásuvky typu L se třemi otvory v řadě. Pasují do nich české ploché dvou-kolíčkové zástrčky (např. jako u nabíječky do telefonu). Nelze však použít klasické kulaté zástrčky (například od vysoušečů na vlasy či pro napájení přenosného počítače). V takových případech je nutné použít adaptéry. Jsou dostupné v hotelových recepcích (bezplatně, vratná kauce 5 EUR), lze je rovněž zakoupit v Čechách v supermarketech nebo prodejnách elektra (cca 100 Kč) nebo přímo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Mobilní telefony fungují po celé Itálii. Náklady na volání do české mobilní sítě (roaming) si prosím ověřte před odjezdem u svého operátora.

Kampánie
Kampánie je hornatá oblast u Tyrhénského moře s hlavním městem Neapol. Malebné zálivy a ostrovy s krásnými plážemi, středomořská vegetace, stará městečka, plná architektonických památek a bohatá archeologická naleziště, kde se po erupci Vesuvu zastavil čas - to jsou vizitky této části Itálie.

Neapol
Neapol s výhledem na záliv a Vesuv, který se nad ním tyčí, je jedním z nejkrásnějších italských panoramat. Město plné památek (Staré město je zapsáno na seznamu UNESCO) přitahuje architektonickými perlami v podobě hradů, paláců (např.: Palazzo di Capodimonte, Como, Gravina nebo Reale) a kostelů (jako: St. Lorenzo, St. Domenico, St. Chiara). Večerní procházka stylovými uličkami města a ochutnávka tradiční neapolské pizzy u sklenky vína je perfektním zakončením pobytu v Neapoli.

Sorrento
Tady si lze odpočinout od ruchu a hluku Neapole. Město je známé díky románské katedrále ze 14. století a hlavnímu náměstí věnovanému básníkovi Tassovi. Sorrento obklopují olivovníky a citrusové háje, malebné uličky plné kaváren a restaurací lákají turisty k večerním procházkám.

Pompeje, Herculaneum a Stabie
Tady se zastavil čas v roce 79. Města byla pokryta sopečným popelem z Vesuvu, který zakonzervoval jejich budovy, obyvatele a zvířata. Pompeje plné turistů a méně navštěvované Herculaneum a Stabie jsou archeologickými vizitkami Kampánie.

Paestum
Dávná řecká kolonie a dnes jedno z nejvýznamnějších evropských archeologických nalezišť (UNESCO). Město má dobře vybavenou turistickou infrastrukturu. Je známé svou krásnou, písečnou pláží, což zaručuje skvělý odpočinek.

Amalfi
Dávné kupecké městečko a přístav zasazený do vysokého, skalnatého pobřeží je v současné době exkluzivním letoviskem s tradicí. Okouzlující, vinuté uličky a klidná nádvoří jsou ideálním místem k procházkám a prohlídce historického centra Amalfi. Město hýří večerním životem, když restaurace lákají turisty na večeři s živou hudbou.

Odlety z: Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na vybraném letišti. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna trvá v Kampánii obvykle od poloviny června do poloviny září. 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč