Le Palme Hotel Obrázek0
Le Palme Hotel Obrázek1
Le Palme Hotel Obrázek2
Le Palme Hotel Obrázek3
Le Palme Hotel Obrázek4
Le Palme Hotel Obrázek5
Le Palme Hotel Obrázek6
Le Palme Hotel Obrázek7
Le Palme Hotel Obrázek8

Le Palme Hotel

Itálie - Kampánie - Paestum
Pobytový
Tenisový kurt
Tichý, za městem
Rodinný
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v jižní části Itálie - Kampánii, v klidné oblasti, jen asi 4 km od archeologického parku Paestum, kde jsou místní restaurace a kavárny. Do oblíbeného turistického města Salerno s řadou atrakcí a četnými obchody, kavárnami, restauracemi a pizzeriemi cca 32 km. Na neapolské letiště cca 95 km.

.

Pláž

Přibližně 180 m od soukromé, široké písečné pláže s bezplatným plážovým servisem: lehátka a slunečníky (podle dostupnosti). Ručníky ke koupání po zaplacení zálohy cca 5 EUR a za příplatek - vyzvednutí a výměna cca 5 EUR.

.

K dispozici pro hosty

Hodinová recepce, vstupní hala, výtah, hlavní restaurace, 3 bary: hlavní, u bazénu a na pláži, sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Osušky na plavání po zaplacení zálohy cca 5 EUR a za příplatek - vyzvednutí a výměna cca 5 EUR. Dále: parkoviště, prádelna, konferenční místnost, půjčovna aut a skútrů. Na vyžádání je možné si prostřednictvím hotelu pronajmout auto.

.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně (07:30-09:30) formou bufetu a večeře (19:30-21:30) se podávají na stůl nebo formou bufetu. U večeří je v ceně 0,5 litru vody a 0,25 litru vína/osoba. Ostatní nápoje k jídlu jsou za příplatek. Jídelní lístky a vysoké židličky pro děti. Za příplatek si lze v hlavní restauraci objednat místní a mezinárodní jídla a'la carte. Dále veganská, vegeteriánská a bezlepková jídla (nutná předchozí rezervace).

.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají měkké animace pro dospělé a animace a miniklub pro děti od 4 let. Dále: tenisový kurt (10 €/hodina), fotbalové hřiště, plážový volejbal, stolní tenis, dětské hřiště a půjčovna šlapadel u pláže.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Kvalitní hotel s osobitou středomořskou kuchyní je vynikající volbou pro dovolenou ve dvou i s rodinou mimo ruch velkoměsta. Hotel doporučujeme také jako dobrou základnu pro samostatné poznávání Kampánie plné památek a zajímavostí.

.

Umiestnenie

Hotel sa nachádza v južnej časti Talianska - Kampánii, v pokojnej oblasti, asi 4 km od archeologického parku Paestum, kde sú miestne reštaurácie a kaviarne. To obľúbeného turistického mesta Salerno so širokou ponukou atrakcií a množstvom obchodov, kaviarní, reštaurácií a pizzerií je to cca 32 km. Na letisko v Neapoli cca 95 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu probíhajú mäkké animácie pre dospelých a animácie a miniklub pre deti od 4 rokov. Kromě toho: tenisový kurt (10 €/hod.), fotbalové ihrisko, plážový volejbal, stolný tenis, detské ihrisko a požičovňa vodných bicyklov pri pláži.

.
Stravovanie

Raňajky (07:30-09:30) formou bufetu, oběd 12:30-14:30) a večera (19:30-21:30) podávané na stůl nebo formou bufetu. Pri obedoch a večeriach je v cene 0,5 litra voda a 0,25 litra vína/osoba. Poslední nápoje k jídlu jsou za příplatek. Jedálny lístok a vysoké stoličky pre deti. Za príplatok si můžete v hlavní restauraácii objednať jedlá miestnej a medzinárodnej kuchyne a'la carte. Kromě toho vegánske, vegeteriánske a bezlepkové jedlá (nutná predchádzajúca rezervácia).

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Hodinová recepce, vstupní hala, výtah, hlavní restaurace, 3 bary: hlavní, při bazénech a na pláži, sladkovodní bazén s bezplatnými ležadly a slunečníky. Uteráky na kúpanie po zaplatení zálohy cca 5 EUR a za príplatok - zber a výmena cca 5 EUR. Dále: parkovisko, práčovňa, konferenčná miestnosť, požičovňa áut a skútrov. Na požiadanie je možné prenajať si auto prostredníctvom hotela.

.
Podľa nášho názoru

Kvalitní hotel s charakteristickou středomořskou kuchyňou je vynikajúcou voľbou pre dovolenku vo dvojici a s rodinou ďaleko od ruchu velkomesta. Hotel odporúčame aj ako dobrú základňu na samostatné spoznávanie Kampánie plnej pamiatok a zaujímavostí.

.

Program:

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow na vybraném letišti. Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu setkání s delegátem a transfer do hotelu.

Den 2 - 7 (nebo 14)
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a možnost využítí fakultativních výletů.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování se z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.

Upozornění k programu
V Itálii je nutné nosit roušky na veřejných prostranstvích, ve všech dopravních prostředcích a je zde 2metrová sociální vzdálenost. V dopravních prostředcích platí 50% obsazenost.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KAMPÁNIE - obecné informace

Měna

EUR-Euro. Můžete platit kreditními kartami a využívat bankomatů. V turistických oblastech se nachází bankovní úřady a bankomaty.

Spropitné
Je běžným zvykem nechávat drobný obnos ve formě spropitného. Zejména se to týká řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je připočítáno k účtu jako tzv. coperto.

Pronájem automobilu
Klienti, kteří si chtějí pronajmout auto, musí mít s sebou konvexní kreditní kartu.

Víza
Čeští státní příslušníci mohou cestovat do Itálie i na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 l - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii se používají jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se používají zásuvky typu L se třemi otvory v řadě. Pasují do nich české ploché dvou-kolíčkové zástrčky (např. jako u nabíječky do telefonu). Nelze však použít klasické kulaté zástrčky (například od vysoušečů na vlasy či pro napájení přenosného počítače). V takových případech je nutné použít adaptéry. Jsou dostupné v hotelových recepcích (bezplatně, vratná kauce 5 EUR), lze je rovněž zakoupit v Čechách v supermarketech nebo prodejnách elektra (cca 100 Kč) nebo přímo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Mobilní telefony fungují po celé Itálii. Náklady na volání do české mobilní sítě (roaming) si prosím ověřte před odjezdem u svého operátora.

Kampánie
Kampánie je hornatá oblast u Tyrhénského moře s hlavním městem Neapol. Malebné zálivy a ostrovy s krásnými plážemi, středomořská vegetace, stará městečka, plná architektonických památek a bohatá archeologická naleziště, kde se po erupci Vesuvu zastavil čas - to jsou vizitky této části Itálie.

Neapol
Neapol s výhledem na záliv a Vesuv, který se nad ním tyčí, je jedním z nejkrásnějších italských panoramat. Město plné památek (Staré město je zapsáno na seznamu UNESCO) přitahuje architektonickými perlami v podobě hradů, paláců (např.: Palazzo di Capodimonte, Como, Gravina nebo Reale) a kostelů (jako: St. Lorenzo, St. Domenico, St. Chiara). Večerní procházka stylovými uličkami města a ochutnávka tradiční neapolské pizzy u sklenky vína je perfektním zakončením pobytu v Neapoli.

Sorrento
Tady si lze odpočinout od ruchu a hluku Neapole. Město je známé díky románské katedrále ze 14. století a hlavnímu náměstí věnovanému básníkovi Tassovi. Sorrento obklopují olivovníky a citrusové háje, malebné uličky plné kaváren a restaurací lákají turisty k večerním procházkám.

Pompeje, Herculaneum a Stabie
Tady se zastavil čas v roce 79. Města byla pokryta sopečným popelem z Vesuvu, který zakonzervoval jejich budovy, obyvatele a zvířata. Pompeje plné turistů a méně navštěvované Herculaneum a Stabie jsou archeologickými vizitkami Kampánie.

Paestum
Dávná řecká kolonie a dnes jedno z nejvýznamnějších evropských archeologických nalezišť (UNESCO). Město má dobře vybavenou turistickou infrastrukturu. Je známé svou krásnou, písečnou pláží, což zaručuje skvělý odpočinek.

Amalfi
Dávné kupecké městečko a přístav zasazený do vysokého, skalnatého pobřeží je v současné době exkluzivním letoviskem s tradicí. Okouzlující, vinuté uličky a klidná nádvoří jsou ideálním místem k procházkám a prohlídce historického centra Amalfi. Město hýří večerním životem, když restaurace lákají turisty na večeři s živou hudbou.

Odlety z: Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na vybraném letišti. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna trvá v Kampánii obvykle od poloviny června do poloviny září. 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč