ApartHotel Giewont Obrázek0
ApartHotel Giewont Obrázek1
ApartHotel Giewont Obrázek2
ApartHotel Giewont Obrázek3
ApartHotel Giewont Obrázek4
ApartHotel Giewont Obrázek5
ApartHotel Giewont Obrázek6
ApartHotel Giewont Obrázek7
ApartHotel Giewont Obrázek8
ApartHotel Giewont Obrázek9
ApartHotel Giewont Obrázek10
ApartHotel Giewont Obrázek11
ApartHotel Giewont Obrázek12
ApartHotel Giewont Obrázek13
ApartHotel Giewont Obrázek14
ApartHotel Giewont Obrázek15
ApartHotel Giewont Obrázek16

ApartHotel Giewont

Polsko
Pobytový
Doporučujeme

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tento luxusní aparthotel se nachází pouhých 50 metrů od Krupówki, vedle rybníka. Díky své poloze je ideálním výchozím bodem pro výlety do Tatranského národního parku, pod skokanský můstek nebo v zimě na sjezdovky. Je také ideálním místem pro milovníky nočního života, který se odehrává přímo na Krupówkách, nejznámější promenádě ve městě i mimo něj. Pouhých 350 m od objektu se nachází horní Krupowa Rówień Krupowa, ze které se za dobrých povětrnostních podmínek můžete kochat panoramatem Vysokých Tater.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, restaurace "Bubuja Bistro", lobby bar, výtah, zařízení pro osoby se zdravotním postižením. Půjčovna kol a elektrických skútrů, horských a dětských kol s veškerým potřebným příslušenstvím, denní servis za příplatek. Domácí zvířata jsou přijímána za příplatek. Podzemní vyhřívaná garáž zdarma (1 auto na byt).

Internet

Wi-Fi zdarma v celém aparthotelu.

Catering

Na vlastní pěst. Je možné si objednat snídani do postele s obsluhou na vámi zvolený čas - objednávku prosím proveďte do 18:00 předchozího dne.

Sportovní a animační program

V areálu je pro vybrané apartmány (výběr - s přístupem nebo bez přístupu, v rezervačním systému) přístup do krytého bazénu a wellness centra se suchou saunou, mokrou saunou a solnou jeskyní. Pro nejmenší je však k dispozici herna.

Webové stránky Místní kategorie

Žádná oficiální kategorizace

Podle našeho názoru
Okolní krajina, blízkost přírody a výhodná poloha podtrhují jedinečnost tohoto zařízení. Výzdoba hotelu, která kombinuje tradiční folklór s inovativním ztvárněním, jistě okouzlí každého hosta.
Umiestnenie
Tento luxusní aparthotel se nachází jen 50 m od obce Krupowki, vedľa rybníka. Díky svojej polohe je ideálnou základňou na výlety do Tatranského národního parku, pod skokanský mostík alebo v zima na lyžiarske svahy. Je také ideálnym miestom pre milovníkov nočného života, ktorý sa odohrává priamo na Krupówkách, najznámejšej promenáde v meste i mimo neho. Horná Krupowa Rówień Krupowa, z níž můžete za dobrých poveternostních podmínek obdivovat panorámu Vysokých Tater, sa nachádza len 350 m od objektu.
Webová lokalita Stravovanie
Na vlastní pěst. Je možné objednat si raňajky do postele s obsluhou na čas podle vlastního výběru - objednávku urobte do 18:00 předchozího dne.
Miestna kategória
Žádna oficiálna kategorizácia
K dispozícii pre hostí
24hodinová recepce, restaurace "Bubuja Bistro", lobby bar, výtah, zařízení pro osoby se zdravotním postižením. Požičovňa bicyklov a elektrických skútrov, horských a detských bicyklov so všetkým potrebným príslušenstvom, denný servis za príplatok. Domáce zvířata jsou akceptované za příplatek. Podzemná vyhrievaná garáž zdarma (1 auto na byt).

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2, 3, 4, 5 nebo 6 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění léčebných výloh, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

 

Program

Den první
Příjezd do vybraného hotelu. Ubytování.


 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

 

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech trvá obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč