GEOVITA Lądek-Zdrój Obrázek0
GEOVITA Lądek-Zdrój Obrázek1
GEOVITA Lądek-Zdrój Obrázek2
GEOVITA Lądek-Zdrój Obrázek3
GEOVITA Lądek-Zdrój Obrázek4
GEOVITA Lądek-Zdrój Obrázek5
GEOVITA Lądek-Zdrój Obrázek6
GEOVITA Lądek-Zdrój Obrázek7
GEOVITA Lądek-Zdrój Obrázek8

GEOVITA Lądek-Zdrój

Polsko - Kladská kotlina
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Středisko se nachází v srdci Zlatých hor, v těsné blízkosti lyžařských stanic Czarna Góra, Kamienica a Bielice. Nachází se na okraji města Lądek Zdrój, a poskytuje tak malebné prostředí hor a lesů a také klid a pohodu. Do centra města jsou to cca 2 km.

Cena nezahrnuje pobytovou taxu, která se platí na recepci (cca 5 PLN/den/dospělá osoba a cca 3 PLN/den/dítě do 12 let).

.

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin denně, restaurace, grilovací chata, kavárna s letní terasou. Za příplatek: konferenční místnost, pronájem horské chaty, kávový servis, kopírování. Domácí zvířata jsou povolena za příplatek cca. 40 PLN/den. Parkování na místě je zdarma.

.

Internet

Bezplatná Wi-Fi.

.

Catering

Snídaně formou bufetu (8:00-10:00). Za příplatek večeře 17:00-18:00  (2 jídla denně) nebo oběd 13:30-14:30 a večeře 18:00-19:00  (3 jídla denně).
 

Sportovní a animační program

Hotel nabízí rozsáhlé wellness zařízení: perličkové a solankové koupele, vířivé masáže, fyzikální terapie, jako je ultrazvuk nebo iontoforéza, aerosolová terapie, parafínové a bahenní zábaly, léčebné masáže a rehabilitační cvičení. Kromě toho je k dispozici sauna s malým bazénem, miniposilovna, tenisový kurt, hřiště na volejbal, basketbal a badminton. Hosté mohou také trávit čas hraním stolního tenisu nebo badmintonu.

.

Webové stránky

http://geovita.pl/ladekzdroj/

Místní kategorie

***

Podle našeho názoru
Hotel je doporučován pro svou vynikající polohu v srdci Zlatých hor, v blízkosti lyžařských stanic, což umožňuje snadný přístup k atrakcím zimních sportů a poskytuje malebné prostředí hor a lesů pro hosty, kteří si chtějí odpočinout od městského ruchu.
Umiestnenie

Středisko se nachází v srdci Zlatých hor, v tesnej blízkosti lyžiarskych staníc Czarna Góra, Kamienica a Bielice. Nachádza sa na okraji obce Lądek Zdrój, čím poskytuje malbné prostredie hôr a lesov, ako aj pokoj a ticho. Do centra města je to cca 2 km.

Cena nezahàòa pobytovú taxu, ktorá sa platí na recepcii (cca 5 PLN/deň/dospelá osoba a cca 3 PLN/deň/dieťa do 12 rokov).

.
Webová lokalita
http://geovita.pl/ladekzdroj/
Stravovanie

Raňajky formou bufetu (8:00-10:00). Za příplatok večera 17:00-18:00  (2 jedlá denně) nebo oběd 13:30-14:30 a večera 18:00-19:00  (3 jedlá denně).

Miestna kategória
***
K dispozícii pre hostí

Recepce otevřená 24 hodin denně, restauraácia, chata s grilom, kaviareň s letnou terasou. Za příplatok: konferenčná miestnosť, prenájom horskej chaty, kávový servis, kopírovacie služby. Domáce zvířata jsou povolené za příplatok cca. 40 PLN/den. Parkování na území města je zdarma.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2, 3, 4, 5 nebo 6 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění léčebných výloh, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

 

Program

Den první
Příjezd do vybraného hotelu. Ubytování.


 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

 

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech trvá obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč