Hotel Solina Obrázek0
Hotel Solina Obrázek1
Hotel Solina Obrázek2
Hotel Solina Obrázek3
Hotel Solina Obrázek4
Hotel Solina Obrázek5
Hotel Solina Obrázek6
Hotel Solina Obrázek7
Hotel Solina Obrázek8
Hotel Solina Obrázek9
Hotel Solina Obrázek10
Hotel Solina Obrázek11
Hotel Solina Obrázek12

Hotel Solina

Polsko
Pobytový
Novinka
Doporučujeme
Wi-Fi

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tento malý hotel se nachází v Myczkowcích, půvabné obci v Bieszczadech, na břehu Myczkowského jezera. Je ideálním místem pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky. V zimě je k dispozici lyžařská stanice ve městě Weremień, vzdáleném asi 7 km. Ve Weremieńi se nachází lyžařská stanice Lesko-Ski. V sousední obci Polańczyk se nachází jezero Solina s připravenou rekreační infrastrukturou. V oblasti Bieszczadského národního parku se nachází množství stezek s nezapomenutelnými výhledy a nedotčenou krajinou.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, bar, restaurace, bowling, výtah, lyžárna, úschovna zavazadel. Za příplatek: konferenční místnosti, praní a žehlení prádla. Domácí zvířata nejsou přijímána. Parkování na místě, na ulici, bez možnosti rezervace místa předem.

Internet

Wi-Fi zdarma

Catering

Snídaně se podává v restauraci Wodnik, večeře se skládají z regionálních a mezinárodních jídel. Polévka pro děti ve 13:00. V létě jednou týdně večeře v podobě Grill Party pod širým nebem a s živou hudbou.

Sportovní a animační program

K dispozici jsou lázně se saunovým komplexem a vířivkou. V areálu hotelu je navíc bazén (otevřený od června do září). Hostům je k dispozici také posilovna. Hosté hotelu mají také slevu na nápoje a občerstvení v baru a restauraci a'la carte, na bowlingu a na kosmetické procedury v lázních. Pro děti je k dispozici dětské hřiště.

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Malebná poloha hotelu a okolní přírodní krásy z něj činí vynikající místo pro odpočinek v přírodě bez ohledu na roční období. Další předností hotelu je vynikající strava, která jistě splní požadavky všech, i těch nejnáročnějších hostů.  

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2, 3, 4, 5 nebo 6 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění léčebných výloh, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

 

Program

Den první
Příjezd do vybraného hotelu. Ubytování.


 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

 

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech trvá obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč