Aries Hotel & Spa Obrázek0
Aries Hotel & Spa Obrázek1
Aries Hotel & Spa Obrázek2
Aries Hotel & Spa Obrázek3
Aries Hotel & Spa Obrázek4
Aries Hotel & Spa Obrázek5
Aries Hotel & Spa Obrázek6
Aries Hotel & Spa Obrázek7
Aries Hotel & Spa Obrázek8
Aries Hotel & Spa Obrázek9
Aries Hotel & Spa Obrázek10
Aries Hotel & Spa Obrázek11

Aries Hotel & Spa

Polsko - Slezské Beskydy - Szczyrk
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Aries Hotel & Spa Wisła byl zřízen v kultovním Domě turistů - legendárním útulku PTTK "Nad Zaporą", v místě, kde začíná královna polských řek. Wisła, která se nachází v srdci Slezských Beskyd, je městem, které přitahuje milovníky lyžování i horské turistiky. Hotel se nachází v klidné poloze u přehrady Mała, odkud začínají turistické trasy různé obtížnosti, např. na Baraniu Goru, Polanu Przysłop, Zielony Kopiec nebo Smerekowiec. Je zde také možnost jízdy na horských kolech. V zimě Wisła láká milovníky lyžování, protože na jejím území se nachází více než 20 lyžařských stanic různé obtížnosti. Milovníci běžeckého lyžování mohou využít jednu z nejlepších homologovaných tratí FIS v Polsku.

.
K dispozici pro hosty

Tento 4* komfortní a stylový hotel je přirozeně dokončen ve dřevě a kameni s důrazem na dobrou atmosféru a zachování místního rázu. K dispozici je následující vybavení: recepce s nepřetržitým provozem, 3 výtahy (1 v každé ze 3 budov), lobby bar, bazén s 12 lehátky, 3 sauny, 2 venkovní vířivky, fitness, relaxační zóna u řeky, restaurace Polka (s kuchyní Magdy Gessler) s terasou nad potokem, 3 menší konferenční místnosti nebo 1 velká. K dispozici jsou podzemní parkovací místa. (Některá z výše uvedených zařízení jsou za příplatek).

Za poplatek Aries SPA - 4 ordinace s nabídkou procedur renomovaných kosmetických značek; zdarma pro hotelové hosty atmosférická wellness zóna s bazénem a saunovou částí, 2 venkovní vířivky, fitness, relaxační zóna u řeky, 2 dětské herny, dětské hřiště v zahradě. Během prázdnin několikrát týdně dětská animace a v pátek nebo v sobotu hudební večery (pořádané hotelem).

.
Internet

V celém hotelu je k dispozici Wi-Fi.

.
Catering

Snídaně a večeře jsou zahrnuty v ceně. Snídaně jsou podávány formou bufetu v restauraci Polka, která sousedí s hotelem, večeře o 3 chodech jsou servírované (výběr šéfkuchaře) s nealkoholickými nápoji (voda, káva, čaj, džusy) - v případě velkého počtu hostů v hotelu je možné změnit formu podávání večeří na bufet.

.
Sportovní a animační program

Za poplatek Aries SPA - 4 ordinace nabízející procedury renomovaných kosmetických značek; pro hotelové hosty zdarma, atmosférický wellness s bazénem a saunou, 2 venkovní vířivky, fitness, relaxační zóna u řeky, 2 dětské herny, dětské hřiště v zahradě. Během prázdnin několikrát týdně dětské animace a v pátek nebo v sobotu hudební večery (pořádá hotel).

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Útulný a luxusní hotel ve stylu, který spojuje blízkost přírody s relaxací, díky čemuž je zdejší odpočinek výjimečný. Jeho výhodná poloha je další předností a celek doplňuje vynikající autorská kuchyně. Vřele doporučujeme.

.

Program:

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč