Blue Mountain Resort Obrázek0
Blue Mountain Resort Obrázek1
Blue Mountain Resort Obrázek2
Blue Mountain Resort Obrázek3
Blue Mountain Resort Obrázek4
Blue Mountain Resort Obrázek5
Blue Mountain Resort Obrázek6
Blue Mountain Resort Obrázek7
Blue Mountain Resort Obrázek8
Blue Mountain Resort Obrázek9
Blue Mountain Resort Obrázek10
Blue Mountain Resort Obrázek11
Blue Mountain Resort Obrázek12
Blue Mountain Resort Obrázek13

Blue Mountain Resort

Polsko - Krkonoše - Sklářská Poruba
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Objekt se nachází v malebné části Szklarské Poręby, v blízkosti turistických tras a centra střediska. Mimořádně půvabné stezky Karkonosze vybízejí k aktivnímu odpočinku a využití mnoha cyklistických a turistických tras.

Hotel se nachází v centru Szklarské Poręby.

K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitým provozem, výtah, restaurace Blue a Green, lobby bar, venkovní bazén (otevřený v létě). Jednou z hlavních atrakcí hotelu je aquapark (v ceně) s bazénovou částí (bazény různých hloubek a teplot vody), umělou řekou, saunovým komplexem a vířivými lázněmi, multimediální skluzavkou a rodinnou skluzavkou. Aquapark doplňuje relaxační zóna, která je přístupná pouze dospělým. Je to místo, které umožňuje naprostý klid a relaxaci. Kromě toho je k dispozici wellness zóna (za poplatek) s širokou nabídkou procedur a masáží.Parkoviště-soukromé 30zl/den.Zvířata za příplatek pes 30zl/den.

Místní poplatek - 2,40 zł/osoba/den

.
Internet

Wi-Fi na recepci a v pokojích.

Catering

Snídaně formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení večeří (nápoje k jídlu se platí zvlášť).

.
Sportovní a animační program

Rainbow pořádá v prázdninové vesnici řadu aktivit pro dospělé. Pokud si to budete přát, hned první den vás pozve na pěší prohlídku okolí, při níž poznáte nejzajímavější místa vaší prázdninové destinace, a během teambuildingového večera se budete moci seznámit s ostatními rekreanty. Každodenní lekce strečinku vám dodají skvělou energii na celý den. Během dovolené se můžete zúčastnit také lekcí nordic walkingu a poznat léčivou sílu jógy. Mezi další aktivity, které povedou naši specialisté, patří pilates, zumba, taneční workshopy, workshopy vaření, rukodělné dílny .

V období 11.06 - 18.09.2021 nabídne Rainbow také animaci pro děti ve Figloklubu, kterou povedou kvalifikovaní animátoři. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisté na zábavu! Po 6 dní v týdnu budou děti přenášet do úžasného světa fantazie a aktivity. V bezpečné atmosféře čeká na nejmenší nespočet hádanek, výprav, divokých tanců, různých výtvarných činností, her a aktivit. Animátoři, kteří jsou pozorní k různým potřebám dětí, nabízejí širokou škálu aktivit jak venku, tak v našem Figloklubu, který se nachází ve vesnici a je k dispozici každý den kromě soboty.

Hotel se postaral o možnost aktivního trávení volného času pro celou rodinu tím, že svým hostům poskytl aquapark s komplexem bazénů, skluzavek a samostatnou vodní hernou. Na adrese

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Ideální místo pro rodinnou dovolenou plnou rozmanitých aktivit pro hosty všech věkových kategorií. Vynikající kuchyně je ideálním doplňkem každého dne.

.
Umiestnenie

Objekt se nachází v malebné části Szklarskej Poręby, v blízkosti turistických chodníků a centra střediska. Mimoriadne pôvabné chodníky Karkonosze nabádajú k aktívnemu odpočinku a využívaniu mnohých cyklistických a turistických trás.

Hotel sa nachádza v centre mesta Szklarska Poręba.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Rainbow organizuje v prázdninové dedine celý rad aktivit pre dospelých. Ak si to želáte, v prvý deň vás pozveme na pešiu prehliadku okolia, počas ktorej spoznáte najzaujímavejšie miesta vo vašej dovolenkovej destinácii, a počas teambuildingového večera sa budete môcť zoznámiť s ostatnými rekreantmi. Každodenné hodiny strečingu vám dodajú skvelú energiu na celý deň. Počas dovolenky sa môžete zúčastniť aj na kurzoch nordic walkingu a spoznať liečivú silu jogy. Medzi ďalšie aktivity, ktoré budú viesť naši špecialisti, patria pilates, zumba, tánčné workshopy, workshopy varenia, remeselné dielne .

V období 11.06 - 18.09.2021 bude Dúha ponúkať aj animácie pre deti vo Figloklube, ktoré budú viesť kvalifikovaní animátori. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisté na zábavu! Počas 6 dní v týždni prenesú deti do úžasného sveta fantázie a aktivity. Na najmenších čaká nespočetné množstvo hádaniek, výprav, divokých tancov, rôznych výtvarných dielní, hier a aktivít v bezpečnej atmosfére. Animátori, kteří dbajú na rôzne potreby detí, ponúkajú širokú škálu aktivít vonku aj v našom Figloklube, ktorý sa nachádza v dedinke a je k dispozícii každý deň okrem soboty.

Hotel sa postaral o možnosť aktívneho trávenia voľného času pre celú rodinu tým, že hosťom poskytol aquapark s komplexom bazénov, šmykľaviek a samostatným priestorom na vodné hry. Na

Stravovanie

Raňajky formou bohatého bufetu. Možnosť doobjednať večeru (nápoje k jedlám za príplatok).

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Prevádzka s nepřetržitou provozkou, výtah, restauraácie Blue a Green, lobby bar, vonkajší bazén (otevřený v lete). Jednou z hlavních atrakcí hotelu je aquapark (v cene) s bazénovou zónou (bazény s rôznou hĺbkou a teplotou vody), umelou riekou, saunovým komplexom a vírivkami, multimediálnou šmýkačkou a rodinnou šmýkačkou. Vodný park dopĺňa relaxačná zóna, ktorá je prístupná len pre dospelých. Je to místo, které umožňuje úplný pokoj a relaxaci. Kromě toho je k dispozici wellness zóna (za poplatok) so širokou ponukou procedur a masáží.Parkovanie-súkromné 30zl/deň.Zviera za príplatok pes 30zl/deň.

Miestna daň - 2,40 zł/osoba/deň

.
Podľa nášho názoru

Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku plnú rozmanitých aktivít pre hostí všetkých vekových kategórií. Vynikajúca kuchyňa je ideálnym doplnkom každého dňa.

.

Program:

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč