Park Hotel KUR & SPA Obrázek0
Park Hotel KUR & SPA Obrázek1
Park Hotel KUR & SPA Obrázek2
Park Hotel KUR & SPA Obrázek3
Park Hotel KUR & SPA Obrázek4
Park Hotel KUR & SPA Obrázek5
Park Hotel KUR & SPA Obrázek6
Park Hotel KUR & SPA Obrázek7
Park Hotel KUR & SPA Obrázek8
Park Hotel KUR & SPA Obrázek9
Park Hotel KUR & SPA Obrázek10
Park Hotel KUR & SPA Obrázek11
Park Hotel KUR & SPA Obrázek12
Park Hotel KUR & SPA Obrázek13
Park Hotel KUR & SPA Obrázek14

Park Hotel KUR & SPA

Polsko - Krkonoše - Świeradów Zdrój
Pobytový
Voucher

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Komfortní hotel provozovaný rodinou Buczyńských se nachází ve městě Świeradów-Zdrój. Toto krásné lázeňské město je plné úchvatných výhledů, turistických tras, cyklostezek a léčivých vod. Nachází se v Jizerských horách a vyznačuje se výjimečnou přírodou - rašeliniště, nespočet pramenů a zvláštní vegetace vybízejí k častému kontaktu s přírodou.

.
K dispozici pro hosty

Hotel disponuje recepcí, restaurací s polskou a mezinárodní kuchyní, drink barem, wellness centrem s širokou nabídkou masáží (za poplatek), relaxační zónou s bazénem, vířivkou a saunou, zahradou a sluneční terasou s lehátky. Kromě toho hotel nabízí četné lázeňské procedury (za poplatek), které zmírňují příznaky různých onemocnění, jako jsou revmatické, kardiovaskulární, neurologické nebo nemoci pohybového aparátu. Ohrazené a monitorované parkoviště (za poplatek - první týden 100 PLN, další týden 80 PLN, den 25 PLN). Domácí zvířata nejsou přijímána.


.
Internet

Wi-Fi ve veřejných prostorách a pokojích.

Catering

Snídaně a večeře formou bufetu v hotelové restauraci. Občerstvení k večeři za příplatek.

.
Sportovní a animační program

Rainbow pořádá v prázdninové vesnici řadu aktivit pro dospělé. Pokud si to budete přát, hned první den vás pozve na pěší prohlídku okolí, při níž poznáte nejzajímavější místa vaší prázdninové destinace, a během teambuildingového večera se budete moci seznámit s ostatními rekreanty. Každodenní lekce strečinku vám dodají skvělou energii na celý den. Během dovolené se můžete zúčastnit také lekcí nordic walkingu a poznat léčivou sílu jógy. Mezi další aktivity, které povedou naši specialisté, patří pilates, zumba, taneční workshopy, workshopy vaření, rukodělné dílny .

V období 11.06 - 18.09.2021 nabídne Rainbow také animaci pro děti ve Figloklubu, kterou povedou kvalifikovaní animátoři. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisté na zábavu! Po 6 dní v týdnu budou děti přenášet do úžasného světa fantazie a aktivity. V bezpečné atmosféře čeká na nejmenší nespočet hádanek, výprav, divokých tanců, různých výtvarných činností, her a aktivit. Animátoři, kteří jsou pozorní k různým potřebám dětí, nabízejí širokou škálu aktivit jak pod širým nebem, tak v našem Figloklubu, který se nachází ve vesnici a je k dispozici každý den kromě soboty.

V hotelu se animace neprovozují, hostům je k dispozici fitness centrum a kulečník.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Kvalitní, dobře udržovaný hotel s fenomenální polohou lákající k pěší turistice v Jizerských horách nebo cyklistice na nedalekých Single Tracks. K tomu relaxační zóna a možnost lázeňské a léčebné péče.

Umiestnenie

Komfortní hotel provozovaný rodinou Buczyńských se nachází v městě Świeradów-Zdrój. Krásne kúpeľné mesto je plné úchvatných výhľadov, turistických chodníkov, cyklotras a liečivých vôd. Nachádza sa v Jizerských horách a vyznačuje sa výnimočnou prírodou - rašeliniská, nespočetné pramene a zvláštna vegetácia nabádajú k častému kontaktu s prírodou.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Rainbow organizuje v prázdninové dedine celý rad aktivit pre dospelých. Ak si to želáte, v prvý deň vás pozveme na pešiu prehliadku okolia, počas ktorej spoznáte najzaujímavejšie miesta vo vašej dovolenkovej destinácii, a počas teambuildingového večera sa budete môcť zoznámiť s ostatnými rekreantmi. Každodenné hodiny strečingu vám dodajú skvelú energiu na celý deň. Počas dovolenky sa môžete zúčastniť aj na kurzoch nordic walkingu a spoznať liečivú silu jogy. Medzi ďalšie aktivity, ktoré budú viesť naši špecialisti, patria pilates, zumba, tánčné workshopy, workshopy varenia, remeselné dielne .

V období 11.06 - 18.09.2021 bude Dúha ponúkať aj animácie pre deti vo Figloklube, ktoré budú viesť kvalifikovaní animátori. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisté na zábavu! Počas 6 dní v týždni prenesú deti do úžasného sveta fantázie a aktivity. Na najmenších čaká nespočetné množstvo hádaniek, výprav, divokých tancov, rôznych výtvarných dielní, hier a aktivít v bezpečnej atmosfére. Animátori, kteří dbajú na rôzne potreby detí, ponúkajú širokú škálu aktivít pod holým nebom aj v našom Figloklube, ktorý sa nachádza v dedinke a je k dispozícii každý deň okrem soboty.

V hoteli sa animácie neprevádzkujú, pre hostí je k dispozícii fitnescentrum a biliard.

.
Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu v hotelové restauraci. Občerstvenie na večeru sa platí dodatočne.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Hotelové zařízení s recepciou), restauraáciou, v ktorej sa podávajú jedlá poľskej a medzinárodnej kuchyne, nápojovým barom, wellness centrum s širokou nabídkou masáží (za poplatek), relaxační zóna s bazénem, vírivkou a saunou, dále zahrada a sluneční terasa s lehátky. Kromě toho hotel nabízí množstvo kúpeľných procedúr (za poplatok) na zmiernenie príznakov rôznych ochorení, ako sú rumatické, kardiovaskulárne, neurologické alebo ochorenia pohybového aparátu. Ohrazené a monitorované parkoviště (za poplatek - první týždeň 100 PLN, další týždeň 80 PLN, deň 25 PLN). Domáce zvířata nejsou akceptované.


.
Podľa nášho názoru

Kvalitní, dobře udržiavaný hotel s fenomenální polohou lákající na turistiku v Jizerských horách nebo cyklistiku na neďalekých Single Tracks. K tomu relaxační zóna a možnost koupelných a léčebných procedur.

Program:

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč